Galatasaray'ın şampiyonluk şansı nedir ?

Galatasaray'ın şampiyonluk şansı nedir ?

Galatasaray'ın şampiyonluk şansı nedir

?

0|0
1|20

En İyi Kız Görüşü

• Matematik hesabı yaparsak çoğu insan Fenerbahçe'yi şampiyon ilan ediyor fakat onlar biiz Arena'da bile yense bunun hesabını yapmamız doğru olmaz Akhisar'dan intikamımızı nasıl aldıysak Fenerbahçe'den de intikamımızı alacağız CL'den ne yazık ki elendik ve daha az yorulacağız kulübümün de dediği gibi 4.yıldız kaf dağı'nın ardında değildir şampiyonluk çok yakın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• fener bu sene hiç beklemediği kadar kolay gidiyor şampiyonluğa. ilk yarıda hakemler fenere fark attırdı . sadece beş maçta uzatmadan da uzakta gol attılar. faul ofsayt herşey mübahdı düdük çalınmıyordu. fenerin sadece bir maçında hakem hata yaptı ve hepsi unutuldu fener mağdur oldu. aziz varoşu hakemleri federasyonu tehtit etti . resmen dedi biz şampiyon olacağız yoksa alayınızı . o köpeklerde uydular buna. ama herşeye rağmen biz olabilirdik şampiyon. bu burak yılmaz gs de sürekli oynadığı sürece arkasına hagiyi koy kimi koyarsan koy biz hep çokkaçırırız.

0|2
    0|3
  • Chelsea ilk maçta nasıl oynadık 2.yarıda adamlara top vermedik neredeyse kazanıcaktık kıl payı berabere kaldık ligte ise g*tü b*klu takımlarla berabere kalıyoruz ya abi şampiyonlar lgiinde turu geçsek nolcak? geçtik diyelim karşımıza psg barça b.münih çıktı diyelim o zaman nolacak? s.liginde sağlam oynucağımıza keşke ligte bu performansı gösterebilseydik..

0|3
    0|0
  • %5 ihtimal

0|1
    0|0
  • bir söz vardır bilirmisin Galatasarayın olduğu yerde imkansız diye bişey yoktur sezon başında şampiyonlar liginde gruplar açıklanırken Galatasarayın gruptan çıkması halinde soyunanlarımı ararsın bir taraflarına biblo monte edenlerimi ararsın hepsi vardı şimdi hiç biri görünmüyor :) ben Şampiyonluk şansının hala devam ettiğini düşünüyorum

0|3
    0|2
  • Galatasaray'ın bu deplasman karnesi ile şampiyonluk şansı %0

Biz kendi ayağımıza sıktık bu sene. Yoksa taş gibi takım vardı...

0|3
    0|2
  • Şampiyonuz

0|0
    0|0
  • hakemlere bağlı!

0|0
    0|0
  • 3 kulvarda yarışıyoruz, şampiyonluk ihtimali olmasa bile, helal olsun galatasarayıma. az 3.5 etmedi i*neler onlara bu yeter.

0|2
    0|2
  • Bize kurulan tuzaklara,bizim önümüze koyulan engellemelere rağmen hala bu işin peşini bırakmayacağız

0|0
    0|0
  • Çok çok zora girdi.

0|0
    0|0
  • Manciniyi beğenmiyorum. Oynattığı oyunu anlamıyorum

Sağ bek sağ kanat yok tek kişi oldu

8 tane adam var tek pozisyon için eboue hamit yok veysel sabri oynuyor

Schneider sol kanat

Selçuk sürünüyor

Meloyu çoğaltma taraftarıyım ancak =)

Birde kurtarıcı yekta ceyhun. Burak drogba selçuk wesley yatsın yekta kurtaracak takımı

=(

0|0
    0|1
  • Fenerbahçenin yanında sıfır, aslında -6 çünki sezonda iki Fener maçı oynuyorsunuz :)

0|1
    0|3
  • şampiyonluk şansı yok ama ikincilik şansı yüzde 40 diyebilirim yüzde 60 beşiktaş ikinci olur

0|0
    0|0
  • önümüzdeki 3 maçı alırsa düze çıkar ama atı alan Üsküdar'ı geçti.

0|0
    0|0
  • yüzde 3 falan

0|0
    0|0
  • bence yüzde 60. istiyorUm tâbi gs şampiyon olsun

0|0
    0|0
  • deplasmanda kazanamadığı sürece az zaten puan farkı da çok açıldı

0|1
    0|0
  • Arenada Gs Yi yeneriz sizda avuçlarınızı yalarsınız :P