Basenler için öneriiii!!???

Haftada 3 gün bisiklet sürme haftada 3 gün yürüyüş haftada 1 yüzme yapsam kaç ayda erir?

Başka önerileriniz varmı?

Güncellemeler:
Sporcuyum sağlıklı besleniyorum o yüzden diyet yapıyorum demeye gerek duymadım. Soruma cevap verirseniz

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• bence düzenli yüzme yap sadece birsürü sporu birlestirmissin iyi degil

1|0
    0|0
    • Neden olmasın ki hem vaktim yok okadar havuz 10 km uzakta

• basen hareketleri var youtube dan bak dene :)

• Bakim bi. Sagol

Erkekler Ne Diyor 3

• bu şekilde gidersen çabuk erir.bende bu programa geçtim fitness cardio yüzme gece koşusu.

1|0
    0|0
    • Spor salonuna gitmistim programlarini begenmemistim isede yaramadı tabi . Bende kendim uydurdum ise yarar umarım

• yüzme en çok işe yarıyan.

• bisiklet götü büyütür.. yüzme yapmak balık etli yapar.. onları boşver sadece kardiyo yürüyüs ve platese gec.)

0|0
    0|0
    • Sıkıcı ya onlar

• Sporla kilo alanı görmedim

• bazı yerlerdeki yagıp bazı yerlere depolarsın bazı bölgeler genişler.. body ciler spor yapınca nie şişiyorlar ozaman saftirik:)

• Squati denemelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu kadar kendine eziyet etmene gerek yok. Yediklerine dikkat et ve tek bir sporu düzenli yap mesela yüz en çok kalori yakan sporlardan biri bunun yanında her akşam şınav çekip yüzmeye gitmeden bir 30 dk yürüyebilirsin

1|0
    0|0
  • 1 ayda bile incelme olur 3 ay ideal diyebilirim

0|0
    0|0
  • kendini cok yorucaksın

uzun sure devam edebilicek misin sıkılmadan bu tempoya

0|0
    0|0
  • Diyetle birlikte yapmazsan işe yaramaz. Ayrıca o kadar sporu hayatın boyunca yapacak mısın ? Bıraktığın anda 5 katı olarak dönecek o basenler

0|0
    0|0
Yükleniyor...