Boy takıntısııı???nasıl aşarımmm

boyum 1,89 çokmu uzun? ve alay konusu oluyo kız arkadasım 169 sizce nasl görünüyor?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• gayet iyi boyun

kız arkadasınınki de oyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• boyum bir 1.60

eski erkek arkadaşımın kı 1.90 dı :D

topuklıuyla arayı kapatıyordum ama spor ayakkabısı oldugu zaman aşkım kaldırımdan yüzü derdi :D akşama kadar boyumla dalga gecerdı :D güzl günlerdi ya :D

işte böyle gülümseyerek anlatabiliyorsan bazı seyleri eski ilşkinde o kişiyi saygıyı hakedıyor demektir. takma yanı . türk kızları kısa arkadaşlar kabullenın :D

0|0
    0|0
  • bence ikinizde normalsiniz.

0|0
    0|0
  • gayet ideal .

0|0
    0|0
  • bence uzun değil erkek dediğin uzun olur kıskandıkları için dalga geçiyorlar demek ki :) zaten erkekler kısa durur boylarına göre

0|0
    0|0
  • bence erkek zaten uzun olsun ya

0|0
    0|0
  • o ne öyle uya :D

0|0
    0|0
  • Bence çok Şirin görünüyorsunuzdur uzun boylu olmak bir ayrıcalıktır hiç takma He de geç

0|0
    0|0
    • kız arkarasmın ağzından düsmeyen laflarr :D

• HANGİ APTALLAR MERAK ETTİM

0|0
    0|0
  • Yapmayın şunu ne olur ya. Sen kızı beğenmişsin sevmişsin kime ne ? Hayatınızı, ilişkilerinizi başkalarının sözlerine göre yönlendirmeyin. Sen ne istiyorsun onu düşün. Eminim ki çok yakışıyorsunuzdur.

1|0
    0|0
  • Lanet olasının da senle aynıydı boyu,1 cm uzun :) .Ve ben 160 ım.Takma boya.Boşver,hiç önemi yok.Dalga geçenler kendilerine baksın.Siz sorun etmedikçe önemsiz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hangi gerizakalılar söylüyor bunu :S

0|0
    0|0
  • ideal boy 183 falan bence uzunsun ama dalga geçilecek bişey değil bu sen takma yani

0|0
    0|0
  • zayıf mısın

0|0
    0|0
    • 75 kg

• spora git tamam herşey. hem daha iyi gözükürsün. fitness a falan git

Yükleniyor...