Özellikle erkekler cevap versin lütfen; ne yapmamı bekliyor olabilir?

İnternet üzerinden konuştuğum biri vardı ama ben ona sürekli soğuk davranıyodum görmezden geliyodum ona kaç kere arkadaşlığımızı bitirelim dememe rağmen o uzak durmadı aksine yakınlaştı ve beni daha iyi tanımak istediğini hemen en ufak bişeyde gitmememi söyledi. Ben ona Allah gönlüne göre versin demiştim o da duvarına Allah gönlüne göre versin duası kabul olursa eğer kurtulusun yok benimsin yazmıstı.Pek ilgi göstermiyodum o yazmazsa yazmıyodum geç cevap veriyodum ama o bunların aksini yapıyodu. Ben bunları g*tü kalkmasın dıye yapıyodum. Zaman geçtikçe ben de ondan hoşlanmaya başlamıştım aslında, kendisi çevik kuvvette ve üniforma hastası kızlar sürekli yapışıyodu ona işte yorumlardan belliydi. Ben de bu durumdan rahatsız oluyodum ama bişey demiyodum. Yine bir gün konusmayalım artık arkadaslıgımız bıtsın dedim o da ben sadece tanısmak ıstemıstım böyle bıseyı ne yaptım da hakettim dedi cevap vermeyince tamam allaha emanet ol dedi. Aradan 10 gün geçti hiç konuşmadık numarasını sildim faceden de sildim bugünde yeni attığım resmimi begenmıs. Bu ne demek oluyo sımdı arkadaslar? Acıklar mısınızz? Ne yapmam gerekiyo bu durumda siz olsanız ne yapardınız? Yani ne yapmamı beklıyo olabilir sizce

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• çevik kuvvet olmayaydı iyiydi

0|1
    0|0
    • Yaa lütfen cevap sence ne yapayım? Mesleği beni ilgilendirmiyo kişiliğiyle ilgileniyorum

• Eminmisin

• eminm kacan kovalanır hesapı :D

Erkekler Ne Diyor 7

• hiç bir şey bir beğeni yaptı diye gerimi döneceksin ? adama seni sevmiyorum diyen numarasını facesini silen sensin bir fotoğraf beğendi diye bir şey yapman gerekmez...

0|0
    0|0
    • O mesaj atar mı sence peki

• Peki su an benim yapacağım en doğru sey ne olur? Mesaj atayım mı

• şansını denemeni tavsiye ederim...

• aha tilkinin dönüp dolaşıp kürkçüye dönüşü :D hiç tepki verme içinden buyüsün onun hem sanaldan aşkmı olur ya

0|0
    0|0
    • Mesaj atar mı sence

• Yaaa ama ne bileyim aradan 10 gun gectı sonucta, atarsa atarım bosver

• tamam ozaman umarım kafanda bir profil belirlemişsindir nasıl davranacagın hakkında

• Eğer istemiyorsan ilgilenme bile zaten.Önemseme resmini beğenip beğenmediğini.Ama iyi kötü onun hakkında belli bir düşüncen varsa o yönde hareket et..Yani ya görüş ya bitir ve ilgilenme...

0|0
    0|0
    • konusmak görüşmek tanımak isterim, ne yapmalıyım? mesaj atsam havalanır kendini bişey sanar mı

• Ama aradan yaklasık 10 gün geçti bugune kadar atmadı bugunden sonra atar mı

• kendi keyfi bilir ..Bunu sen değil onun düşünmesi lazım...

• ya bırak gitsin internetten arkadaşlık mı olur ya aşk yaşacaksın bide bu adamla arkaş bnece bırak gitsin üzülen sen olmadan

0|0
    0|0
    • olmaz mı ki

• ya ne kadar tanıcaksın onu nerden bilecen piskopat biri olmadığını dün akşam bir kız aynen böyle nette arkadaş olmuş fotoılarını göndermiş kız çocuk fotolarla şantaj yapıyomuş ona yani bunları düşünün biraz

• bu adam seninle dalga geçer bırakır bunu mu istiyorsun öyleyse yaz

0|0
    0|0
    • niye dalga gecer ki?

• şu yazdıklarından sonra eminim , sonra buraya tekrar yaz o yazınca ama sen kesinlikle yazma her dediğine inanma

• Tamam tesekkur ederım

• adam ne kadar anlayışlı biriymiş helal olsun valla, giderler böyle tiplerle ilgilenirler bir de o kötü işte

0|0
    0|0
    • Ya lütfen deme öyle :( bak inan ona karsı arkadaslıktan ote bısey hıssetmedıgım ıcın soguk davranıyodum harici bir niyetim yoktu. :( ne yapayım ne yapsam doğru olur smdı

*

• ya bak dükkana geçecem ve tam 36 dakikadır beni rehin almışsın :)

• boş bir mesaj at ozaman gerisi gelir oda istekliyse hadi benden bu kadar

• allah seni ıslah etsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• canım( iyi polisleri kasdetmiyorum ama) bir söz var KİREMİTTEN BACA, POLİSTEN KOCA OLMAZ diye. bende iki kez görücü üsülü iki polisle tanıştırıldım. biri özel harekatçıydı diğeri asayişteydi. etraflarında bir sürü kız! aman git kaldırılacak bişey değil. hele sanaldansa konuştuğun onu hiç kaideye alma. yanlış anlaşlmasın lafım ama bir çoğu mavi boncuk dağıtıyor kızlara. etrafında da yani duvarındada kızları görmüşsün o karakterli bir erkek olsa etrafında öyle çok kız olmaz. ne malum sana dediklerini, senle olan konuşma çabasını o kızlara da göstermediği..

0|0
    0|0
    • Ne yapayım peki? O mesaj atar mı

• Peki tamam ama eminsin atar yani

• atar da senin için bu kadar önemli mi bu. sana görmüş geçirmiş biri olarak söylüyorum güvenmee canım

Yükleniyor...