İnterneten tanıştıınız biriyle buluşup birşeyler yaşarmısınızı ben erkek halimle çekiniyorum açıkçası aşırı

İnterneten tanıştıınız biriyle buluşup birşeyler yaşarmısınızı ben erkek halimle çekiniyorum açıkçası aşırı uzun birtanışma faslı olmadan katiyen düşünmüyorum böyle bir şey ya siz cesurmusunuz bu konuda özelikle kadınlar ?

Güncellemeler:
Peki neten buluşacaksınız ama bu buluşacağınız kişi hemcinsiniz size dahamı güven verir buluşmak için yoksa daha da mı tedirgin eder ?
Uzun lafın kısası %90 buluşmaya meili neten karşılaşan kişiler ile hayırlısı artık :)

0|0
34|28

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 34

• 2 gün konuştuk ertesi gün buluştuk. insan karşısındakinde kendini bulunca dürtüler daha çok etkiliyor insanı

0|1
    0|0
  • Her çağıran kızın evine gitmeyin, babası belli olmayan bir bebeği sahiplenmek zorunda kalabilirsiniz. Arkadaşımın başına gelmişti :D

0|2
    0|0
    • yapma yaaa ben kız diyte gidip erkekle karşılaşan duymuştum ama bebek ilk senden duydum

• evet ama bunun travması da ağar gelir insana her şey açıa çıkana kadar

• Arkadaşın da ağır bedeviymiş = )

• İnternetten tanıştığım erkekle buluşmam. ki genelde tanışmam da. Ancak yıllar önce biriyle tanışmış ve buluşmuştum. Şuanda en yakın arkadaşımdır kendisi.

0|1
    5|2
  • güvenirsem olabilir

0|0
    0|0
  • çok zor cidden. en kısa arkadaşlığımın bile 2-3 yıl olduğunu ve hiçbiriyle görüşmediğimi düşünürsek ben bu konuda bayağı çekimserim. ha imkan da olmadı açıkçası yoksa 2-3 tane hala görüştüğüm adamla buluşabilirim bir çok arkadaşımdan daha samimiyim tek eksik aynı şehirde olmamamız.

0|0
    0|0
    • ziyartine gelmedilermi ya da teklif eden olmadımı ?

• hayırlısı diyelim :)

• Öyle :)

• buluştum

0|2
    0|0
    • eeee sonra :)

• çekiniyorum yazmışsın ama 3 kişiyle gezdim diyosun bu ne çelişki

• çekinceler ile buluştum o heyecanı tarif edemem üçünde de buluşmadan önce acaba dönsemi diye yeltendim resmen çekince derken bunu kastetim .

• bilmem hersey nasip.

guvenmek onemlı ha sunu da dersen anlarım nerden saglam ınsan bulacaksın dıye ama özu ıyı olan ınsanlar var hala az olsada.

0|1
    0|0
  • buluşmam, numara vermem, foto bile göstermem...

1|0
    0|0
  • Bir yıl çıkmıştık.Sonuç pişmanlık.tanışmayın netten falan kımseyle önermiyorum:D

0|0
    0|0
  • internetteki kimseye güvenmiyorum o yüzden buluşmayı düşünmem

0|0
    0|0
  • Çok güvenirsem ve iyi biri oldugunu hissedersem buluşurum

0|0
    0|0
  • Yaptım ama çok pişman oldum. Defalarca iş yerimi arıyıp rahatsız etti manyak.

0|0
    0|0
  • hiç tarzım değil.

1|0
    0|1
    • ben 3 kez buluştum ama çekindim açıkçası ilkt etapta o karşılaşma anında

• yersız bır hareket. zamanında hataya dustum.

0|0
    0|1
  • Pc arkasinda, reelde ne oldugunu bilmedigim biriyle bulusmam tabi.

0|0
    0|0
  • zor... çok zor hele ki gözümüz görürken neler oluyo birde netten zor işler bunlar geçicen :)

0|0
    0|0
  • güvenmem o sebeple tanışmam...

0|0
    0|0
    • Karsindaki sana guvenecekmi bakalim birde o var mesela bu profil resminle bana güvenvvermesin :)

• yaşamam !

0|0
    0|0
  • güvene bağlı ama çok güvenmem lazım tabi

0|0
    0|0
  • bir yıl konuştum hiçbi halt olacağı yoktu ikimizde s****ettik :D

0|0
    0|0
    • sonuç buluşmadınızı

• paylaşımları koparıyor beni çok iyiler :)

• Buluşmam banane reeldekiler yetiyor

0|0
    0|1
  • yapmayın böyle şeyler hiç hoş değil.

0|0
    0|1
  • Zamaninda bulusmak istedigim cok kisi oldu ama artik sacma oldugunu anlayip pisman oldum . Ustelik netten tanistigim biri bulusmak icin zorluyor. Lanet olasi pislik

0|0
    0|0
    • Sonuçta bulusmadin bu arada zorlamak nasil oluyor ?

• bu ne ya değştirmişler ara yüzü buna alışamadım bak soruma cevap vermişsin anca şimdi kontor lederken farketim :(

• :(( :(

• buluşmuştum

0|0
    0|0
    • ne yaptınız buluşunca :)

• Benim tedpitim kadın hangi kültürde olursa olsun sevilmek ve sevmek ister ask ister ilgi ister bunlar kalıtsaldır genlerinde vardır :)

• öyle diyosan öyledir

• birkaç kez oldu. bir beklenti içinde değildi kimse. iyi sohbet ettiğimiz dertleştiğimiz içindi. buluşmayı çok isteyip de buluşamadığım bir kız var, haziranda evleniyormuş düğününe çağırıyor, beş yıllık bir arkadaşım bu bir türlü imkan olmadı görüşmeye. onun dışında, biri dört senelik arkadaşım, ara sıra iletişimleşiyoruz. benim için en önemlisi ise, hiç tahmin etmediğim şekilde duygusal olarak bağlandığım şu anki erkek arkadaşım, canım ciğerim. iyi ki buluşmuşum, hayatımın en mutlu, en huzurlu dönemini yaşıyorum.

hislerime güvendiğim için şu ana kadar kötü bir şey yaşamadım. hislerimin beni yanılttığı pek olmamıştır. her ne kadar ben cesur davranmışsam da kimseye önermem. zaman kötü..

0|0
    0|0
    • hayırlısı olsun diyelim belkide şanslısın ya da hislerin güçlü :)

• Neden olmasın

0|0
    0|0
  • buluşmaya yakın konuşma bitiyo nedense :D

0|0
    0|0
    • Güzel bir tespit kimse söylemez diye düşünmüştüm bravo sana :)

• öyle gelıyosa geçici bır heyecanmış demekkı :)

• uyumusum konuşurken pardon :)

• Yok ya. Telefonumuda vermem. Buluşmamada. Kız veya erkek..

Münevver Karabulut cinayetinden sonra tövbeler olsun.

0|0
    0|0
  • internetten tanıştığım biriyle evlilik arifesindeyim

0|2
    0|0
    • ooo ilerlemiş mevzular birşey diyecem evlenirsen ben evlendim dermisin bakaım sonu nasıl bitecek merak içindeyim :)

• benim tanıdım 2 çift varşu anevliler.. çok iyiler allah hep mutlu etsin onları..nazar degmesin...

• amin herkes için

• bunu tam 8 kere yaptım

0|2
    0|0
    • vovvv işte cesur birisi hiç tedirgin olmadınmı ?

• yapma yaaa inan hiç aklıma gelmemişti mlet neler düşünüyor bazen saf gibi hisediyorum kendini ne güzel kız gelmiş buluşmuş seninle birşeyler yaşamak istyor sen git ona zarar ver aklım almıyor .

• Yavsak cok... yapan yapiyor malesef...

• Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 27

• Yaşanır

ınsanların bırbırlerını ıyı tanıması ve tanıtması ıle alakalı

durust ınsanlar bırbırlerını bulur

her ne kadar kötu nıyetlı ınsanlar cogunlukta olsa da..

0|1
    0|0
  • İnternette tanıştığım biriyle 9 yıldır arkadaşım. 2 ayrı kişi ile 5 er yıl ilişkim oldu. Bir kişi ile de 1 yıl ilişkim oldu. Kimseye zarar vermedim. Çıkar ve menfaat için suistimal etmedim. Bir kişi para için yanaşmıştı ilişkimiz bile oldu ama ben sürdümedim.

0|0
    0|0
  • Kötü insan heryerde kötüdür. iyi karakterli insan heryerde iyidir. Kötü veya içinde fesatlık olan insan internette reeldeki kadar kimlik sıkıntısı yaşamıyacağı için daha kötü olabilir reelde yapamayacağı şeyleri yapabilir. İşte buda internette ki insanların güvenilirliğini azaltıyor.

0|0
    0|0
  • İnternetten tanıştıgın kız kendini çok başka tanıtıp yüzleştigin zaman çok başka biri çıkabiliyor çünkü insanlar internet üstünden hiç bir zaman gerçek yüzünü ortaya koymuyo yani tanışıpda felaket tellaklarını yaşıya bilirsin o yuzden hiç bir zaman güvenme ;)

0|0
    0|0
    • başıma gelmişti çok güzel diye buluşmuştum resimler falan arkadaş reelde görünce tanıyamadım resmen :)

• buluştum ,

karşı cinsle özel bir gün yaşamak içinde , bir sitedeki yaklaşık 15 kişi buluşma yapmak içinde ya da kendi yaşımda bir erkeğe bulunduğum şehirde bir yeri göstermek içinde kısacası korkmuyorum fakat hemen 2.günde buluşamam bu yazdıklarımın hepsiylee en az 2-3 ay internnette saatlerce konuştuk.

0|0
    0|0
  • lan olum öyle şeylere güvenmeyin* kaç senelik arkadaşlarının nasıl oldugunu anlamıyorsun kaldı birde netten tanışacan ben bir iki defa tanık oldum.Dolandırmalan falan oldu hem ailevi açısındanda tehlikeli güvenmeyin kimseye hiçbir bilginizi paylaşmayın bu devirde baba'ya bile güvenilmezken kaldıki netten hiç görmediğin birine hislenip güvencen bu güvenme duygusuna çok aykırı birşey.

0|0
    0|0
  • sivil polis olabilir diye korkuyorum.

0|0
    0|0
  • Birkaç macera kayıtlarda var.

0|0
    0|0
  • Güvenmem gerek

0|0
    0|0
  • böyle bir olay olmuştu ama çok pişman oldum sonraları dahada yapacağımı sanmıyorum ama yeni insanlarla tanışmayı hep sevmişimdir

0|0
    0|0
  • heaa oldu ki..

0|0
    0|0
  • Erkekleri anlıyorum da hatunları anlamıyorum. Gel desen direk tamam diyenler var.

Ninem "bi kadın önünden korkmazsa, başka bir şeyden korkmaz" der.

0|0
    0|0
  • Emin olduktan sonra görüştüğüm insan çok ve halada irtibatta olduklarım var

0|0
    0|0
  • istanbul veya ankaradaysan buluşursun,benim gibi alanya gibi bir yerdeysen zor arkadaş,yaşıt sayılırız,güven oluyor ama bayağı bir konuşman lazım

0|0
    0|0
  • Bu konuda katı prensiplerim var... Bırak buluşmayı telefon numaramı bile vermem...

2|0
    1|0
  • Samimiyetine inanırsam buluşurum. Değilse bile hiçbir kaybım olmaz

0|0
    0|0
  • ben tanıstım 1.5 yıllık bir ilişkim oldu 1 ay öncew ayrıldım oluyor ama zor olur

0|0
    0|0
  • bende cekınıyorum ama yaptım bıseyde yapamdım susdum kaldım :D

0|0
    0|0
  • Hic olmadi olmasini isterim

0|0
    0|0
  • yok nternette tanıştığım biriyle asla buluşmam :))

0|0
    0|0
  • aynen net üzerinden buluşmaya bende çekinirim :)

0|0
    0|0
  • Niyekine Gayet normal..sen fazla sıkıntı yapıyosun..varıpta seni yicek hali yok yaa... :D

0|0
    0|0
  • belki olabilir zamanla ama şimdi değil

ileride

0|0
    0|0
  • KIZ ARKADAŞIMLA EKŞİ SÖZLÜKTE TANIŞTIK VE ŞU AN ÇOK MUTLUYUZ EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ AİLELERİMİZ TANIŞACAK BU YAZ :) İYİKİ ONUNLA BULUŞMUSUM BİRTANEMİ TANIMIŞIM YOKSA HAYATTA HEP BİR YARIM EKSİK KALACAKMIŞ BENCE.

0|0
    0|0
  • niye la. çükün çok mu kıymetli keserler diyemi korkuyorsun :D

0|0
    0|0
    • bu arada yanlış anlama arkadaşım. konuyu sulandırmak için yazdım sadece. internet aslında sokaktan bir cafeden ya da arkadaş ortamından çokta farklı değildir. sokakta gördüğün herkesin ne olduğunu ne tipinden ne hareketinden anlayamazsın. aynı şekilde internette öyle... güvenmelisin ama ilk zamanlarda dikkat etmekte fayda var

• aynı fikirdeyiz :)

• bikaç kez oldu ama nadirdir

0|0
    0|0
  • çok buluştum hatta bir kaç tanesinin yüzünü hiç görmedim içlerinden biri öyle güzeldi öyle güzeldiki unutamam aynı gece yattık o ayrı mesele tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...