İnterneten tanıştıınız biriyle buluşup birşeyler yaşarmısınızı ben erkek halimle çekiniyorum açıkçası aşırı

İnterneten tanıştıınız biriyle buluşup birşeyler yaşarmısınızı ben erkek halimle çekiniyorum açıkçası aşırı uzun birtanışma faslı olmadan katiyen düşünmüyorum böyle bir şey ya siz cesurmusunuz bu konuda özelikle kadınlar ?

Güncellemeler:
Peki neten buluşacaksınız ama bu buluşacağınız kişi hemcinsiniz size dahamı güven verir buluşmak için yoksa daha da mı tedirgin eder ?
Uzun lafın kısası %90 buluşmaya meili neten karşılaşan kişiler ile hayırlısı artık :)

0|0
3428

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 34

• Her çağıran kızın evine gitmeyin, babası belli olmayan bir bebeği sahiplenmek zorunda kalabilirsiniz. Arkadaşımın başına gelmişti :D

0|2
    0|0
    • yapma yaaa ben kız diyte gidip erkekle karşılaşan duymuştum ama bebek ilk senden duydum

• evet ama bunun travması da ağar gelir insana her şey açıa çıkana kadar

• Arkadaşın da ağır bedeviymiş = )

• 2 gün konuştuk ertesi gün buluştuk. insan karşısındakinde kendini bulunca dürtüler daha çok etkiliyor insanı

0|1
    0|0
  • İnternetten tanıştığım erkekle buluşmam. ki genelde tanışmam da. Ancak yıllar önce biriyle tanışmış ve buluşmuştum. Şuanda en yakın arkadaşımdır kendisi.

0|1
    5|2
  • güvenirsem olabilir

0|0
    0|0
  • çok zor cidden. en kısa arkadaşlığımın bile 2-3 yıl olduğunu ve hiçbiriyle görüşmediğimi düşünürsek ben bu konuda bayağı çekimserim. ha imkan da olmadı açıkçası yoksa 2-3 tane hala görüştüğüm adamla buluşabilirim bir çok arkadaşımdan daha samimiyim tek eksik aynı şehirde olmamamız.

0|0
    0|0
    • ziyartine gelmedilermi ya da teklif eden olmadımı ?

• hayırlısı diyelim :)

• Öyle :)

• Çok güvenirsem ve iyi biri oldugunu hissedersem buluşurum

0|0
    0|0
  • hiç tarzım değil.

1|0
    0|1
    • ben 3 kez buluştum ama çekindim açıkçası ilkt etapta o karşılaşma anında

• buluşmam, numara vermem, foto bile göstermem...

1|0
    0|0
  • buluştum

0|2
    0|0
    • eeee sonra :)

• çekiniyorum yazmışsın ama 3 kişiyle gezdim diyosun bu ne çelişki

• çekinceler ile buluştum o heyecanı tarif edemem üçünde de buluşmadan önce acaba dönsemi diye yeltendim resmen çekince derken bunu kastetim .

• bilmem hersey nasip.

guvenmek onemlı ha sunu da dersen anlarım nerden saglam ınsan bulacaksın dıye ama özu ıyı olan ınsanlar var hala az olsada.

0|1
    0|0
  • Bir yıl çıkmıştık.Sonuç pişmanlık.tanışmayın netten falan kımseyle önermiyorum:D

0|0
    0|0
  • internetteki kimseye güvenmiyorum o yüzden buluşmayı düşünmem

0|0
    0|0
  • Yaptım ama çok pişman oldum. Defalarca iş yerimi arıyıp rahatsız etti manyak.

0|0
    0|0
  • yersız bır hareket. zamanında hataya dustum.

0|0
    0|1
  • Pc arkasinda, reelde ne oldugunu bilmedigim biriyle bulusmam tabi.

0|0
    0|0
  • zor... çok zor hele ki gözümüz görürken neler oluyo birde netten zor işler bunlar geçicen :)

0|0
    0|0
  • güvenmem o sebeple tanışmam...

0|0
    0|0
    • Karsindaki sana guvenecekmi bakalim birde o var mesela bu profil resminle bana güvenvvermesin :)

• yaşamam !

0|0
    0|0
  • bir yıl konuştum hiçbi halt olacağı yoktu ikimizde s****ettik :D

0|0
    0|0
    • sonuç buluşmadınızı

• paylaşımları koparıyor beni çok iyiler :)

• güvene bağlı ama çok güvenmem lazım tabi

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    14

Erkekler Ne Diyor 27

• Yaşanır

ınsanların bırbırlerını ıyı tanıması ve tanıtması ıle alakalı

durust ınsanlar bırbırlerını bulur

her ne kadar kötu nıyetlı ınsanlar cogunlukta olsa da..

0|1
    0|0
  • İnternette tanıştığım biriyle 9 yıldır arkadaşım. 2 ayrı kişi ile 5 er yıl ilişkim oldu. Bir kişi ile de 1 yıl ilişkim oldu. Kimseye zarar vermedim. Çıkar ve menfaat için suistimal etmedim. Bir kişi para için yanaşmıştı ilişkimiz bile oldu ama ben sürdümedim.

0|0
    0|0
  • Birkaç macera kayıtlarda var.

0|0
    0|0
  • İnternetten tanıştıgın kız kendini çok başka tanıtıp yüzleştigin zaman çok başka biri çıkabiliyor çünkü insanlar internet üstünden hiç bir zaman gerçek yüzünü ortaya koymuyo yani tanışıpda felaket tellaklarını yaşıya bilirsin o yuzden hiç bir zaman güvenme ;)

0|0
    0|0
    • başıma gelmişti çok güzel diye buluşmuştum resimler falan arkadaş reelde görünce tanıyamadım resmen :)

• Kötü insan heryerde kötüdür. iyi karakterli insan heryerde iyidir. Kötü veya içinde fesatlık olan insan internette reeldeki kadar kimlik sıkıntısı yaşamıyacağı için daha kötü olabilir reelde yapamayacağı şeyleri yapabilir. İşte buda internette ki insanların güvenilirliğini azaltıyor.

0|0
    0|0
  • lan olum öyle şeylere güvenmeyin* kaç senelik arkadaşlarının nasıl oldugunu anlamıyorsun kaldı birde netten tanışacan ben bir iki defa tanık oldum.Dolandırmalan falan oldu hem ailevi açısındanda tehlikeli güvenmeyin kimseye hiçbir bilginizi paylaşmayın bu devirde baba'ya bile güvenilmezken kaldıki netten hiç görmediğin birine hislenip güvencen bu güvenme duygusuna çok aykırı birşey.

0|0
    0|0
  • buluştum ,

karşı cinsle özel bir gün yaşamak içinde , bir sitedeki yaklaşık 15 kişi buluşma yapmak içinde ya da kendi yaşımda bir erkeğe bulunduğum şehirde bir yeri göstermek içinde kısacası korkmuyorum fakat hemen 2.günde buluşamam bu yazdıklarımın hepsiylee en az 2-3 ay internnette saatlerce konuştuk.

0|0
    0|0
  • sivil polis olabilir diye korkuyorum.

0|0
    0|0
  • Emin olduktan sonra görüştüğüm insan çok ve halada irtibatta olduklarım var

0|0
    0|0
  • böyle bir olay olmuştu ama çok pişman oldum sonraları dahada yapacağımı sanmıyorum ama yeni insanlarla tanışmayı hep sevmişimdir

0|0
    0|0
  • Güvenmem gerek

0|0
    0|0
  • heaa oldu ki..

0|0
    0|0
  • Erkekleri anlıyorum da hatunları anlamıyorum. Gel desen direk tamam diyenler var.

Ninem "bi kadın önünden korkmazsa, başka bir şeyden korkmaz" der.

0|0
    0|0
  • Bu konuda katı prensiplerim var... Bırak buluşmayı telefon numaramı bile vermem...

2|0
    1|0
  • istanbul veya ankaradaysan buluşursun,benim gibi alanya gibi bir yerdeysen zor arkadaş,yaşıt sayılırız,güven oluyor ama bayağı bir konuşman lazım

0|0
    0|0
  • Samimiyetine inanırsam buluşurum. Değilse bile hiçbir kaybım olmaz

0|0
    0|0
  • ben tanıstım 1.5 yıllık bir ilişkim oldu 1 ay öncew ayrıldım oluyor ama zor olur

0|0
    0|0
  • belki olabilir zamanla ama şimdi değil

ileride

0|0
    0|0
  • bende cekınıyorum ama yaptım bıseyde yapamdım susdum kaldım :D

0|0
    0|0
  • Hic olmadi olmasini isterim

0|0
    0|0