Başbakan neden Beşiktaş ve çarşıya kafayı takmış?

RTE neden uğraşıp duruyor bilgisi olan varmı?

seçimle ilgili mi

Güncellemeler:
Beşiktaşlı olmasamda RTE nin bunları yapmasına deli oluyorum

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• Adama hirsiz diyorlar,diktatör diyorlar sesi cikmiyor cArsi "kurabiye tayyip"deyince adam cildiriyor :)

Fikret orman tepelerin peşinde yaninda cikar kokusu

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Gezi olayları dolayısıyla uğrasıyor bir de Kurabiye Tayyip meselesı var. cok zoruna gitmiş olmalı kı uğraşıyor. Ama stadımıza dokunmaya gücü yetmeyecek..!

1|1
    0|0
  • Nerenizle uğraşıyor anlamıyorum Vodafone Arena ile bizzat ilgilenmiş kendisi teşekkür etmelisiniz

0|0
    0|1
  • çarşının yaptıkları tayyibin işine gelmiyorda ondan.

0|0
    0|0
  • Saldıracak yer arıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çarşı grubu gezi olayını desteklediği için uğraşıyor kardeşim maksat gündem oluşturmak

0|1
    0|0
  • Tayyip çarşıya karsı :D

0|2
    0|0
  • Gezi olayları :D

0|1
    0|0
    • Sağ olsun çarşı grubu ağızlarına sıçıyor da onlarda kızıyor tabi :D:D:D

• şimdi niye tepkileri arttırdı

• Ses kayıtları gündemden düşsün diyedir gündeme onu getirmeye çalışıyordur hırsızlık yaptığını unutturma çabaları :D:D

• Çarşı gezide çok büyük rant sağladı ve Başbakanın hoşuna gitmeyen hareketlerde bulundu sanırım bundan olabilir

0|0
    0|0
  • açıkcası gezi olaylarına kalkıp dozerle polisi kovaladınız kendinize reklam çıkardınız birde tüm taraftar gruplarını yanınıza çektiniz tabi sizinde bir açığınız var oda stad onu durdururm diye tehdit etti oda olay bu gezi olayları :)

0|0
    1|1
  • Gezi olayları ile ilgili tabiki. Sonra üstte demişin yok seçim öncesi darbe filan. Bu ülkede bir daha darbe olmayacak onu kafana sok. Seçme seçilme hakkı var. Başa gelen oy ile gelir oy ile gider.

0|0
    0|0
    • başbakanın spora müdahale hakkında yok

• Kesinlikle yok. Hatta şunu da ilave edeyim yazına bir takım Atatürk'ün adı ile çıktı sahaya ceza geldi sonra Kasımpaşa RTE diye pankart açtı ceza filan olmadı benim bildiğim.

Yükleniyor...