Popom mu büyük bacaklarım mı kalın?

kalça yapımdan dolayı dar paça yakışmıyor bna. bacaklarım kalın değil ama ince de değil, inceltmek istiyorum ama nasıl yapcam. kalçamın şeklini de değiştirmek istiyorum. pantolonu giyince kalçamın şekli olduğu gibi ortaya çıkıyor. bazılarının kalçaları dar giyince bile dümdüz duruyor. bn de öyle istiyorum. bildiğiniz bir egzersiz war mı?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• sana şu 5 hareketi vereyim ve 2 haftada değişimi gör ; sagliklibirey.net/en-hizli-kalca-eritme-hareketleri.html

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• latin tarzı kalcaların varsa genetıktır duzelmez ama gobegını ınce tutarsın yıne pantolon gıyersın tabıkı bazısı sever bazısı sevmez oda ayrı durum

0|0
    0|0
  • ay inşallah popon büyüktür kız

0|0
    0|0
  • Sadece o pantolon sana göre değil.

0|0
    0|0
  • gözümde canlandırdımda o ne öyle ya :))

0|0
    0|0
    • abartmayın be o kadar da büyük değil sadece dar paça giydiğimde şekli belli oluyor

• o kadar da değil

• ya boşver giyin gitsin ya, popon şekilliyse hoş bile durur

• senin kalçalar iyi bozma bence

0|0
    0|0
  • bol bol seks yapppp o zaman kuculurrr

0|0
    0|0
    • eee ne bılıyım gormedım kı poponu bır gorsem o zaman soylerın nasıl bısey

• ence hatlı fizik iyidir.. kalcalar cıkık olmazı lazım.. düz götü napayım.. yinede sen bilirsin:)

0|0
    0|0
    • kimse ne istediğimi anlamamış dışa doğru çıkıntı olabilir ama benim istediğim pantolon araya girmesin! çizgi olmasın hiç.

• süperdir o :) giydiğin iç camasırlarıyla alakalıdır o.. eger dar giyersen yani mayo tarzında zaten girmez akıllım:)

• latin tarzı kalcaların varsa genetıktır duzelmez ama gobegını ınce tutarsın ki sen

0|0
    0|0
  • bacaklar en zor inceltilen yerlerdir ama sorun kalçamda diyorsan onu sporla halledersin. çok küçültme ama dümdüz kalçalar iticidir. ne kadar her tarafını belli etse de olabildiğince dar giyin hep. tam kalçanı kapatacak uzunlukta da tunikler giy eğer bakışlardan rahatsız oluyorsan. kalçayı biraz küçülttüğünde de tuniği bırakırsın :)

0|0
    0|0
  • demekki senin kalçalarınbiraz göze hitap ediyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• düzmü olsun istiyosun nerde yaşıyosun sen ya düz kalça çok iticidir

0|0
    0|0
    • düz olsun demedim. çok büyük olmasın

Yükleniyor...