Çocukluğunuzun tek bir gününü yeniden yaşamanız mümkün olsaydı, bu hangisi olurdu?

Çocukluğunuzun tek bir gününü yeniden yaşamanız mümkün olsaydı, bu hangisi olurdu?

0|0
1831

En İyi Erkek Görüşü

• Evcilik oynadığımız o günler

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 30

• Bodozlama sandalyeye girip burnumu kırdığım güne dönmek isterdim :) Yanıma da alabildiğim kadar o saflık ve temizlikten alarak geri gelirdim.

0|0
    0|0
  • Düşüp dizimi yaraladığım o güne dönmek.O gün o acıyı hissettiğimde yanımda 2-3 tane arkadaşım vardı.Acıyı bırakıp,onların düşmeme gülmelerine bakıyordum.Canım yandıkça,onları seyredip bende gülüyordum.Neden güldüler dersen bilmem ama şimdi düştüğümde kaldırıp öyle eğlenecek insanlar bilmiyorum.Sadece düşüyorum,bir köşede birisinin elimi tutmasını bekliyorum.

0|0
    0|0
  • En son yakışıklı olduğum 8.sınıfa hemen manita yapıp geleceği garanti altına alırdım evrim ben de ters tepti

1|0
    0|0
  • Babamla geçen herhangi bir gün

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşımızın doğum gününe gitmiştik orada şişe çevirmece filan oynamıştık o zamanları ararım mesela.. Şimdi hiç kimse kimseyle görüşmüyor görüşülecek ortamda yok ki sonra simit oyununu çok özledim onu oynamayı çok isterim :D

0|0
    0|0
  • Dedemin yaşadığı herhangi bir gün :(

1|1
    0|0
  • İlk kamp macerama gitmek isterdim cocuklari orgutleyip oymak beyinin cadirina isemistik gerci bana sonra biraz cektirdi ama neyse :)o pipiler hala gozumun onunde :)

0|0
    0|0
  • babamla lunaparka gitmiştik güneş gözlüğü kazanmıştım ne gündü bea ardından hayvanat bahçesine gitmiştik

0|1
    0|0
  • mümkün ise portakalda vitamin olduğum güne dönmek istiyorum <3 :*

0|0
    0|0
  • İlkokul aşkıma yıllar sonra açıldığımda benle oyun oynar gibi olumlu davranıp sonra birden vazgeçeceğini bilseydim çocukluğumda ona aşık olmamak için elimden geleni yapardım hatta uzak dururdum.

0|0
    0|0
  • ilkokul 3 zamanındaki sınıf maçları...

0|0
    0|0
  • Köyümde geçirdiğim 2 aylık bir süre vardı 6 yaşımdayken. O günlerden herhangi biri olabilir

0|0
    0|0
  • düğün arabasından 5 tl çıkan gün :D

0|1
    0|0
  • Kolumun kirildigi gune gitmek isterdim...ve o garaj kapisindan bu sefer dusmezdim :) 14dikis cocuklugumdan bana kalan yadigar :)

0|0
    0|0
  • Özgeyle oynadığım evcilikler çok olguncaydı dönmek isterdim

0|0
    1|0
  • Çok güzel bir soru olmuş tebrik ederim kardeşim :)

Ben 11 yaşımda geçirdiğim trafik kazasına dönmek isterdim

0|0
    0|0
  • Çocukluk arkadasimla beraber evden kacma plani yapmistik ama kapıdan cikmadan tekligi yemistim. Hatam anneme nereye kacabilecegimizi sordugumdan oldu sanirim

0|0
    0|0
  • Babamın bizi ailece kanlıcaya götürüp ordan merhum selçuk yulanın penaltıdan attığı golle pekiştirilen şampiyonluk kutlamalarıyla coştuğumuz o güzel güne dönmek isterim.

0|0
    0|0
  • Bir yaz günü olsun mesela. Sabah uyanıp kahvaltımızı yaptıktan sonra dışarı çıktığımız, eve sadece su içmeye geldiğimiz akşama kadar dışarda top,saklambaç oynadığımız günler mesela.

0|0
    0|0
  • doktorculuk oynadığımız günler :)

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 18

• Benim babaannem bizimle yaşıyordu ve bizde öldü.Sanıyorum onu bir kere yeniden görmek adına pazarları ailece yaptığımız kahvaltıda onun ellerinden bir katmer yemek adına ve ona bir kere yeniden sarılmak adına onun yaşadığı bir pazar sabahına geri gitmek isterdim.Yıllar oldu öleli ama onu halen çok özlüyorum :).

0|1
    0|0
  • 8. Dogum gunum olurdu... gerizekali kuzenimin aldigim en guzel dogum gunu hediyesine oturup kirmasina engel olurdum.. robot hayvandi :(

0|0
    0|0
  • Bir kaza gecirmistim.. O güne dönmek isterdim o seyın olmaması ıcın önlem alırdım ..

0|0
    0|0
  • Hüzünlendim ya,sabahtan beri hangi günü yaşamak isterdim diye düşünüyorum bir şey bulamadım.Çocukluğum çok boktandı

0|0
    0|0
  • doğum anımı. mucizeyi yaşardım :)

0|0
    0|0
  • Anneannemin de dedemin de yaşadığı zamandan. Samsundaki evde çocukluğumdan bir gün

0|0
    0|0
  • tüm aile oturup kola içip tutku bisküvü yiyerek popstar izlediğimz günlerden birine :D

0|0
    0|0
  • 4 yaşıma dönmek isterdim.evde herkesin güldüğü herhangi bir güne.

0|0
    0|0
  • bu sitedeki en iyi sorulardan birisi bu heralde aynı zamanda da zor bir soru :)

0|0
    0|0
  • Evcilik oynadığımız o günlere geri dönmeyi çok isterdim.

0|0
    0|0
  • Babamla geçirdiğim bir günü isterdim. Kaybedeli 7 sene oldu ve çok özledim :(

0|0
    0|0
  • Geçmişime dönmek istemem.

0|0
    0|0
  • 6 yaşıma dönmek isterdim ailemle geçirdiğimiz pazar günleri başka güzeldi o zamanlar

0|0
    0|0
  • Saklambaç oynadğımız günler

0|0
    0|0
    • cidden ya, mahallede ezan okunana kadar saçlambaç oynadığımız günleri geri istiyorum :D ya da dokuz kiremit, istop, yakartop,9 aylık.. :) çocuk olmak güzelmiş aslında

• hiç istemezdim şimdi ki hayatım güzel.

0|0
    0|0
  • arkadasımla evcılık oynardık o gunlere gerı doneyım ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...