Kızlar, birinin bütün sorularını, bütün cevaplarını kontrol etmek sapıkça mı?

Öncelikle belirtmek isterim, daha önce yapmamıştım hiç. Öyle sıradan biri değil yani açıkçası. Utanmasam, cevaplarını not olarak bir yere yazacağım. Size yapılsa, rahatsız olur muydunuz?

Güncellemeler:
Şöyle bir şey var. Ben onu rahatsız etmeye ya da taciz etmeye çalışmıyorum... Sadece hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyorum. Belki de onla konuşacağım bir konu bulmaya... Kötü bir niyetim yok, hoşlanıyorum kendisinden. Elimde değil...

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• niye kötü olsun ki? Sapıklık taciz safhasına vardığında damga olur..Bence takıntı da değil. Seni etkilemiş ki sen de bukadar yakından takip ediyorsun. Bir ara konuşmayı da dene ama :)

0|1
    0|0
    • dimi bence de. 2 dakikada sapık damgasını vurdular burada alnıma :( konuşuyoruz zaten, ben onun sorusuna cevap verdiğim ya da o benimkine...

Kızlar Ne Diyor 9

• Siz hislerinizde iyi niyetli olabilirsiniz belki ama ben bu sitedekilerin samimiyetine asla güvenmediğimden profilimi açmam..

Beğendiği için takip edenlerin yanında beğenmediğinden moral bozmak amacıyla eksileyebilmek için takip edenler ve hatta hangi soruya cevap bıraktığı konusunda diğer arkadaşlarını bilgilendirip onlara da eksileterek veya reaksiyon göstermesini sağlayarak ajanlık yapanları da biliyorum..Sapıkları saymıyorum bile..

Bu yüzden takip edilmekten hoşlandığım söylenemez..Cevap ve yorumlarımı görmek isteyen takip isteği atar onu kabul edip etmemeye de ben karar veririm..

Maalesef böyle samimiyetsiz bir ortamda işte böyle yaşın yanında kurular da yanıyor ama bu ne benim ne de kuruların sadece '' yaş '' olanların suçu..

0|1
    0|0
    • kurunun yanında yaş da yanar derler :) tabi sen farklı bir gönderme yaptıysan ayrı. ben fark edemedim sanırım... mutlaka kötü niyetli insanlar vardır. zaten kötü niyet insanlara özgü bir şey. insanın olduğu yerde mutlaka; sapıklık, kötü niyet, hatta abartısız her türlü pislik vardır... o su katılmamış bir gerçek. sonuç olarak yapmamalı mıyım sence bunu?

• yapabilirsin ama takip ettiğin kişi de benim gibi düşünen biriyse , farkettiği andaki reaksiyonu hiç de hoş olmayacaktır ve her türlü tepkiye de hazırlıklı olmalısın ta ki seni anlayıncaya kadar..Ya da belki de hiç bir zaman anlayamayacaktır..Bazı bakış açılarının değişmesi çok zordur çünkü bilirsin..

Samimiyetsizlik olan bu sitede karşındakini ikna etmek hiç de kolay olmayacaktır..Sonuçta bu takibe devam edip etmeme kararı sana kalmış..Ben sadece ihtimal dahilinde olabilecekleri yazdım..

• anladım. yardımcı olma çabandan dolayı çok teşekkür ederim o halde. iyi akşamlar.

• rahatsız olmam .

0|1
    0|0
  • Tabiki rahatsız olurdum.

0|1
    0|0
    • basitçe nedenini açıklar mısın?

• hayır olmam.

mesajla taciz etmek , cevaplarına sürekli salça olmak rahatsız eder.

beğeniyorsa elbette takip edebilir ne alaka sapıklık o değil.

0|1
    0|0
    • hayır herhangi bir tacizde bulunmuyorum. sorularına cevap veriyorum ve o bazı sorularıma cevap veriyor. o tür durumlarda muhabbet ediyoruz tabi... ama taciz edecek bir şey yapmıyorum.

• evet :) sanırım 5* da senden geldi, diğerleri sapıkça bulduğuna göre zannetmiyorum vereceklerini :) onun için de, ayrıca teşekkür ederim.

• ben olurdumm .

0|1
    0|0
  • Lütfen okumayın cevaplarımı...

0|1
    0|0
    • merak etme, sen değilsin zaten.

• ben miyim takıntılı olan? 2 dakikada sapık yaptınız beni. 25 yıldır becerememiştim... teşekkürler.

• İşim bu, rica ederim...

• feci korkunç :D düşündüm bir an profil açık.bunu bana yapan var mıdır.

0|1
    0|0
    • bilmem ki. neden korkunç? beğeniyorum kendisini, hoşlanyorum hatta. rahatsız etmeye çalışmıyorum, sadece onu tanımaya çalışıyorum.

• şunu ilave edeyim ; insanları kelimelerden ibaret sanma.yanıltır.

• mutlaka öyledir tabi. ama fikir sahibi olmanın kimseye zarar vereceğini düşünmüyorum.

• sapıkça değil normal

0|1
    0|0
  • bilmem biraz fazla abartılı geldi bana konuşmak istiyorsan öylece konuşursun niyet meselesi..

0|1
    0|0
    • öyle olunca da sap ya da sapık olduğumu düşünecek... bir şey değişmeyecek :) teşekkürler yine de.

• hadi bakalım konuş unutma akıcı bir sohbet karşıdakini sıkmaz ve cevap yazmaya teşvik eder. ;)

• inşallah, bakalım o konuda pek sıkıntı yaşamıyorum ama... tabi bir de onun açısından bakmak lazım :) teşekkür ederim ilgine.

Erkekler Ne Diyor 1

• kızlar diye sormuşsun ama, cevap vermek istedim. sürekli yaptığın bir şey değil madem. sanmıyorum, belki güzel bile bulabilirler ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...