Kapat

Sayın kızlar soruyor üyeleri sorum alayınıza; var mı benim gibi takıntılı sarışın sever?

sarışın kızları çok çekici buluyorum hatta sarışın olmayanları kız bile saymıyorum kumral neysede bu kara kaş kara göz tipik esmer kızları kız bile göremiyorum ya aşmak istiyorum bu takıntıyı yardım yardım

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Bizim ülkemizde doğal sarışın az olduğu için genelde erkekler bu bayanları çekici buluyor. Sarışınların çok olduğu ülkelerde de esmer veya kumral bayanlar daha çekici görülüyor. Çekici bulmanda sakınca yok tabi ama kız olarak görmemek de abesmiş biraz.

Bir gün sarışın olmayan biri aklını başından alır o zaman aşarsın bu takıntıları. (: zamana bırak.

0|0
    1|0
  • Bende mavi kısık gözlü erkeklere bitiyorumm.gel gör ki cıktıgım cocukların hic biri mavi gözlü degildi:D yani bunu takıntı haline getirme..

0|0
    0|0
  • Bende sarısınım ama küçükken bebekken simdi kumralım ama esmer olmak isterdim .esmerler daha güzel bence

0|0
    0|0
  • Yalan.

link

Buna ben bile yükselirim ak

safsdf

0|0
    0|0
  • neden kara kızların kısmetini kesiyon ki

0|0
    0|0
  • ıyıkı sacımı sıyaha boyatmısım dıyorum bır kez daha

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ben de tam tersi esmerlerden hoşlanırım :D dünyanın en güzel kızı da angelina joile oda esmer deyilmi

0|0
    0|0
  • Kıvırcık saçlı kızlara zaafım var ama aştım gibi gibi... Sarışın takıntım yok.

0|0
    0|0
  • hiç hazetmem aslında

0|0
    1|0
Yükleniyor...