ıntıkam almak ıstedıgınız kım var ?

benım ılkokulda kardesımın ogretmenı pıss sısko tokat atmıstı bana kardesımın odevını yaptım dıye :) sızın kım var?

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• intikamlarımı hep o anda alırım

1-) edebiyat hocası piss şişko sevgilimin bacaklarına bakıyodu önca uyardım sonra devam etti kafasına 0,7 rotring'i fırlattım :)

2-) biyoloji öğretmeni bütün sınıfın hıncını çıkarcak biri arıyo sınıfta günah keçisi arıyo bana girişmeye başladı bende sırada oturur vaziyette başımı ellerimle koruyorum en son bir anlık patama 3 tokat yemesiyle sonuçlandı 3 tokata 3 gün uzaklaştırma yedim :)

3-) fizik öğretmeni bana "menzuniyette seninle bir görüşelim" diye beni tehtid etti ben direk arkamı dönüp "ben menzuniyete kadar sabredemem çıkışta görüşelim dedim" döndü arkasını gitti... not; kick boks sporuyla uğraşıyodu :)

4-) kuzenime yazan 15 senelik arkadaşımın aynı gün kuzenine yazdım mesajları gidip ona okuttum bu ne amq... diye küfür etti senin yaptığın şerefsizliğe karşılık verdim diye amq.. diye küfretti o gün sildim onu :)

5-)beni aldatan kıza brad pitt çakması olan başka bir arkadaşımın yazmasını sağladım sonra kendine bağladıktan sonra aldat talimatı verdim aynen öyle oldu şimdi beni arıyo cevap vermiyorum yaptıklarımdan köpekler gibi pişmanım gibi mesajlar atıyo :))

6-)eski sevgilimin benden önceki sevgilisi biz cafede otururken geldi benim önümdeki nescafeyi aldı gözlerimin içine bakarak yavaşça yere döktü ben sakin bir şekilde yeni bir nescafe söyledim bu arada ben sustum kız çocuğu göndermek için dil döküyo çocuk kıza bağırıyo ama ben ne yapıyorum nescafemi bekliyorum nescafe 5 dkya geldi tuttum fincanı sıcak sıcak çocuğun yüzüne doğru döktüm :))

intikamın tadı sıcakken güzeldir :)))

1|0
    0|0
    • nasıl bır yaratıksın arkadas :D Allah cevrendekıelrden korusun sen okurken bıle urperdım :))

• valla bravo:-))))))

• alcakları vardı geciktirmedim yapcak bisey yok :))

Erkekler Ne Diyor 16

• aynen bende intikam alsam ilk intikamım ilk okul hocam olurdu :) şerefsiz bira kokardı içkili ayyaş sürekli derslerde saz çalardı ve ben doğuştan yaşıtlarımdan uzun boyluydum halen öyleyim ve okulda sürekli her olaydan ben suçlu olurdum :D Tek ayak üstü cezası tokat vs. hep beni bulurdu bizim hocada şişkoydu şerefsiz adi it :))) 5 yıldız + 1 beğeni aldın benden :)

1|0
    0|0
  • Benim sürekli oluyo ama intikamı alıyom en son 1 tanenenin kafasını apartmanın kapısına sıkıştırıp kapıyı 4-5 kere kapatdım sonrada burnunu kırdım eger okuyosa bunları haberi olsun 1 daha dövcem onu :DDDD

1|0
    0|0
    • nasıl psıkopat mılletız bız yaa :D

yetmıo hem bır kere ıntıkam almak

• :D yok ya ben aslında cok sakin biriyimde çok sinirlenince kayış kopuyo

• tamam ıste turk erkeklerıde sınırlenmeye cok meyıllıler :D kayışınız kopuk hepınızın :)))

• bir sen kaldın geriye :)) link

1|0
    0|0
  • öz abim, 3 senedir konuşmadığım yüzüne bakmadığım

1|0
    0|0
    • bence affet yapacagn en guzel ıntıkam olur...

• hiç affetmeyi düşünmüyorum, sesini duysam 3 gün uyuyamıyorum, yüzünü görsem rüyalarıma giriyor, affetmem, hayatımda affetmediğim tek kişi

• var işte baya kalabalık bir grup yüce divanda yargılanacaklar inşallah..

0|0
    0|0
  • İntikam almak insanın acizliğini gösterir, en iyi intikam unutmak ve affetmektir .Tabiki küçük boyutlarda olanlar...

0|0
    0|0
  • Hic düşünmedim

0|0
    0|0
  • Kımse yok

o duygu bana göre degıl

kötu hıssettırıyor ınsana sonradan ıyı bı duygu degıl.

0|0
    0|0
  • eskılerden bırı var aldım ve halada almk ıstıyorum onu acı çekınce görmek benı delırtıyor muthıs zevk alıyorum

0|0
    0|0
  • Suan yok gibi

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim ama günü gelecek (:

0|0
    0|0
  • eski iş yerimde fitne çıkarıp işten çıkmama sebep olan şerefsiz

0|0
    0|0
  • intikam intikam:)

0|0
    0|0
  • o hocann anasini belliyek ver adresini bn hocalara uyuzummm zatenn

0|0
    0|0
  • intikam al intikam:)

0|0
    0|0
  • 1 tane cocuk vardı okuldayken çevresi coktu bende yeni gelmiştim o zaman bunun sevgilisi bana yavsıyordu buda bir ara cıkıstı cevirip 15 kişi falan dövmüşlerdi sonra bende bunların hepsini tek tek yakalayıp dövmüştüm ama asıl elamanı dövemedim kactı gitti i*ne mardine hayla dövmeyi bekliyorum

0|0
    0|0
    • düş peşine :D

• yok ciddiyim bak cocuk mardine kactı bir suctan aranıyor diye daha gelmedi :D

Kızlar Ne Diyor 10

• çok çok küçükken yaklaşık 4 5 belki 6 yaşlarındayken Güneşli'de oturuyorduk. Simge diye bir kız arkadaşım birde onun uzay diye kardeşi vardı. Uzay bir kere benim kafama taş atmıştı. Bende inat etmiştim şimdi çok küçük ama biraz büyüyünce intikamımı alıcam diye.

Sonra taşındılar gittiler. İntikam falan alamadım. :( :(

0|0
    0|0
    • o yasdan berı ıntıkam duygusuyla buyumussun :) gercı bende 9 yasındaydım

• şuan kocamdan intikam almak istiyorum..hemde çok fena...bgn rüyamda bile bunu gördüm yüzüne tükürüyodumm..müthişti..:))

1|0
    0|0
    • ne yaptı kız kocan sana :D :D delı

• ONA EN BÜYÜK cezayı ver nemi yapacaksın onu lavabaoya kiltile dik durmasını sağla ayakta kafasının tam ortasını tras et yukardan fiskiyeden tıraş ettiğin yere damla damla su düşssün saatlerce beklet banyonun kapısını ve camını karşılıklı aç saatlerce cereyanda kalsın bunlarda yetmedi ise onun üzerine naylon poşeti erit ve damla damla damlat ellerine :)

• müthiş fikir...:))

• Intikam almayi hic düsünmedim

0|0
    0|0
  • Yok

0|0
    0|0
  • uğraşmam intikam işleriyle ben susadım gidip su içmeye bile erinen bir insanım mehh-.-

0|0
    0|0
  • Tabikide eski sevgilim var ! onlarca hayal kurdu ve hiç birşey olmamış gibi çekip gitti..

0|0
    0|0
  • bi kaç sivrisinek dışında yok.

0|0
    0|0
  • öyle biri yok

0|0
    0|0
  • şimdilik yok olursa affetmem .D

0|0
    0|0
  • eski sevgilim beni aldattığı için intikam almak istedim ki aldım da :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...