Acaba hamile miyim yoksa ilaç yüzünden mi?

OF of arkadaşlar çok üzgünüm:(( yardımcı olurmsuunuz?

Yarın gebelik testi yapıcam ama çok kötü birşey bu erkek arkadaşımla tatile gittik sevgller gününde şubat ayında adet gecktirici kullandım primolut-n diye bi ilaç 3 gün falan kullandım ama erkek arkadaşım içime boşalmadı hamile olman imkansız diyor ve ben hala regli olmadım acaba ilaç yuizünden mi ama ilacı bıraktığımda regli olmam gerekirdi çok uüzücü bir durum birde bu yıl ygs sınavına girdim bunun stresi yüzündende gecikms olablir ama korkuyorum:(

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Adet geciktirici kullandıysan adet düzenin bozulmuş olabilir ama düzensizliğin başka birçok nedeni de var.Düzensizliğin nedenkerine bak ve jinekoloğa görün bence.Test negatif çıksa bile.Düzensiz adet görmenin nedenleri link

Adet gecikmesi her zaman hamilelil belirtisi midir link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ilaçtanda olabilir stresten de.. ama çok çok merak ediyorsan en garantisi kanda hCG testi yaptır bi 4 5 saatte çıkar kesin sonucun..

0|0
    0|0
    • korkuyorum desem :( ama erkek arkdşm eczaneyle gıdıp konşmş bende gittm konşmak ıcın ama cesaret edemedm test almaya ya da test yaptırmaya :( erkek arkdşm cok emın kendınden ımkansız oyle bırsey olması dıyor:(

• guvenmelımıyım bu teste

• kan testine güwen çünkü kan testi eğer hamilelik olursa10 gün ciwarında pozitif sonuç werir..

• ilaçtır ilaçtır (YGS) mi? yazık

0|0
    0|0
  • ygs mi? bacim kac yasindasin ve hamile kaldin yani yuh...nasil kullanman gerektigini biliyosundur umarim

bence o cocugu aldirin acilen

0|0
    0|0
  • İlaç ve stresten olması muhtemel, mevsim değişimi falan da olabilir.

Lakin;

link

0|0
    0|1
  • İlaçtan degilse ne olcak =)

0|0
    0|0
  • Bence o kadar kasma kendini herşey olacağına varır.

0|0
    0|0
  • inş hamile değilsindir kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Strestendir

0|0
    0|0
  • ygs?hamılelık?neyse susucam.ben ılaç kullanmadıgım ve hıç oyle yakınlasma durumum olmadıgı halde dusunkı 1 aydır regl olmuyorum.sakin ol stres hava degısıklıgı hersey etkıler bunu..korkma olmadı 2 hafta daha bekle ve doktora koş

0|1
    0|0
  • Korkuyorsaniz aptalca islere kalkismayin stresten gecikmistir

0|1
    0|0
  • ya bu ilaç ertesi gün hapı mı?

0|0
    0|0
    • hayr adet geciktirici

• bilemedim.ama böyle şok hormon haplarını en fazla senede iki tane alman gerekir ki bi çok şei bozuyo vücutta.çok almışın.hamile değilsindir.

• İlaçtan kaynaklanıyordur.

0|0
    0|0
  • Bunu kafaya çok takman bile reglini geciktirebilir. Sakin ol.

0|0
    0|1
    • arkdaşlarımın hepsi oyle diyor :(

• o ilaç adet döneminde oynamalar yapıyo.ben de kullanmıştım

0|0
    0|0
  • Sorumluluğunu alamayacaksan ilişkiye girme. Çünkü korunsan bile hamile kalma olasılığı var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...