Bügüne kadar yaptığınız en büyük hata nedir? pişman mısınız?

Bügüne kadar yaptığınız en büyük hata nedir.? pişmanmısınız, ve yaptıgınız hatalardan sonra özür dilermisiniz?

insanlara çabuk güvenirmisiniz, bu zamanda çok zor belki ama ben herkesi kendim gibi gördüğüm için çabuk güvenirim ve bu yüzden çok kazık yemişliğim vardır umarım bundan sonra böle olmaz !

kincimisin sen?

benim en büyük hatam sanırım ehliyet almak oldu sonrasını ne sen sor ne ben sölyim 5 geri gittim

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• hiç kimseye güvenmem çünkü inanın en yakını bile yanlış yapabiliyor insana bu yüzden güvenmek zordur

asla kin besliyemm nefret edemm kimseden smdye kdr sadece bir kişye kin duydum hiç sevmyrmda o da geçen sne ki kız arkdasım

hatalarım oldu en büyük hatam kndme zarar vermemdi ama dersimi aldm çk şükür öyle bişi yapmak aklmdn bile gecmyr hayatmdan da gayet mutluyum suan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hiç aklıma gelmiyor. Demekki öyle önemsenecek birşey yok.

0|0
    0|0
  • Öyle büyük hatalarım pişmanlıklarım yok.Her insan hata yapar, yanlış insanlara güvenir ama pişman olmadım hiç yaşadıklarımdan.

0|0
    0|0
  • Herşeyi cok fazla umursamaktı gerçekten sevgiye fazla değer verirdim

Şimdi ise yettiği kadarıyla her zaman mesafem vardır insanlara karşı

0|1
    0|0
  • Eski sevgilimi hic tinlamamak en buyuk hatamdi onun gidisine izin vermek onu aldatmak en buyuk hatamdi. Cok pismanim ama asla özür dilemem ama o geri donse bu sefer herseyi 4 4luk yuruteceme yemin ederim belkide

0|0
    0|0
    • özür dilemek neden dilemezssin bence bir erdemdir özür dilemek

• O aldattimi bilmiyoki. O durup dururken ayrilmamiza goz yumdu. Sanirim onun abisi demisbo kizdan uzak dur bizim tanidiklaeimiz kotu olmayalim. Ama seven insan laf dinlemez iste. Ben sadece beklerim baska carem yok

• ama aldatmışsın bu affedilcek bir şey değil ki ya

• bosver solemiyim ya ama cok pişmanım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende çok kazık yedim bazı arkadaşlarımdan.

Yaptığım en büyük hata liseyi bırakmak oldu şu anda hala lisedeyim

0|0
    0|0
    • neyseki çok maddi zararı yokmuş sana ehliyet mahvetti bana

• Maddi zarar oldu aileme karşı o kadar özel okullara gidip okul bırakmak...Pişman oldum geri döndüm şükür Lise 4 olabildim mezun olucam inş :)

• hım o boyutu sıkıntı imiş

Yükleniyor...