Sevgilimin özel günümde olduğum için anlayışlı davranması ?

Şu bir haftadır sevgilime saçma sapan şeyler yüzünden trip atıyorum ve o hep alttan alıyo beni sevdiğini söylüyo farkında olduğum halde benimle daha çok ilgilenmesi için böyle yapıyorum.Ve sevgilime 4 gün önce falan karnımın ağrıdığını söylemiştim.Özel günümde olduğumu anlamış biz barıştıktan sonra bana ''özür dileme hayatım yeter ki sen üzülme bazen böyle olur özel günlerde'' dedi siz olsaydınız sizde bu kadar anlayışla yaklaşır mıydınız ?

Güncellemeler:
Ben senin bana trip attığını fark ettiğim halde aramız bozulmasın diye seslenmedim alttan almaya çalıştım senin üzülmeni istemiyorum dedi

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• aha kendimi gördüm sevgilinde bende sevgilimn artık özel günlerini takip ediyorum ya da anlıyorum öyle olduğu zaman üstüne gitmem hayatta alttan alırım biliyorum ki hassas gerçekten kolay değl o ağrıları çekmek hatta bikeresnde yanmda ağrı kesici götürmüştüm ne sevinmişti ya :):)

1|0
    0|0
    • Benim sevgilimde benden daha iyi bilir özel günlerimi ben ona sorarım unutunca :)

• bana sormaz bilirde ama bn ona göre davranrm tabi :):)

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayır

1|0
    0|0
  • ne güzel işte şanslı kızmışssın ama bence coğu erkek bu olgunluğu gösterir gibi geliyor bana çok

2|0
    0|0
  • yazık maymun olmuş çocuk umarım biran önce gözü açılır

1|0
    0|0
    • Anlamadım ne gibi ?

• seviyorsan sende kapris yapma çocucuğa maden o da seni seviyor önyargılardan kurtulup sevginizi aşkınızı adam akıllı yaşayın. Gereksiz kaprislerine belki bir süre katlanır ama bir süre sonra artık dayanılmaz olur. Kadın erkeğini her ortamda yücelttikçe o erkek o kadının yanında olmayı tercih edecektir

• Her zaman yapmıyorum söylediğim gibi bazı durumlarda istemeden oluyo ama kesinlikle onu yermek gibi bir durum söz konusu olamaz çok seviyorum ben onu o da beni çok seviyor biliyorum.Ama bazen sürekli ailesiyle vakit geçirmesi beni sıkıyor benimle olsun istiyorum.

• Özel günlerde alttan almak lazım diye düşünüyorum bencede

1|0
    0|0
    • Ee güncellememide yaptık sıkıntı nedir ? Çocuk seviyor işte daha neyin tribindesin

Kızlar Ne Diyor 2

• bızımkıler nıye hep uzuyor acaba :D

nedır bu odunluk karnım agrıyor desem ustun caba gosterırı adam uzmek ıcın odun

1|0
    0|0
  • benim ki de "indir kız pantolonunu başlatma özel gününe ağzına 2 tane çaktınmı en özel günün olur hayatının sonuna kadar unutamassın" demişti o günden sonrada hiç bunu söylemedim bizde özel gün filan olmuyo malesef ne kadar şanslısın keşke benim kocamda böyle olsaydı

1|0
    0|1
    • yuh * !

INDIR PANTOLONU ne dmeek manyak fasıts sapık herıf okuyz moltofon ınegı

• benim kocam bizde adetler böyle malesef kocaya karşı gelinmez

• Allah kolaylık versin canım

Yükleniyor...