Burçlar kadınlar günümüz ilişkiler tavırlar sizce nedir bunun çıkarı ?

OĞLAK: doğduğundan itibaren 1-2 ay tüyleri

yumuşacıktır.. Süt kokarlar... Erkek kardeşine teke

denir.. Burç yorumu mu sandın? Aahahahahahah

canım benim... Ne safsın sen öyle... :))

bazı kadınlar beni gülmekten öldürüyor var mı sizinde şahit olduklarınız ? :))

izlemelik: link :))

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZE +1 <3 ;))

bu gece ki diğer sorularım:

1- link

2- link

bunlarada beklerim ;)

• Kız bmw'si olmayan erkekle olmaz yazmış. anasının evinde odadan odaya helikopterle geçiyo sanki canını yediğim :)))
    67% (2)100% (1)75% (3)Oy Ver
  • Teyze 60 yasina basmis twittera ben secilmem secerim yazmis kesin hacca gidicekti kurada adi cikmayinca diyanete trip atiyor :)))
    33% (1)0% (0)25% (1)Oy Ver
  • Arabayla anayola çıkarken Sağ serbest diyen kız candır, ama sen yinede kontrol et,sağı solu karıştırabiliyorlar :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kız olmuş 130 kilo Beni taşıyabilecek erkek arıyorum dıyo. Ulan seni taşıyacak tek erkek seyit on başıydi o da öldü m.k :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Tipine bakıyorsun tam bir hanimefendi. topuklu ayakkabılar, bakım, giyim kuşam hepsi tamam. Konuşmaya bir başlıyor bildiğin Kamil m.k :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
neden sürekli "hepinizi çok seviyorum" diye yazıyorsun salak böyle kız ayarlayamazsın diye bana mesaj üyelere sesleniyorum: öyle bir amacım olsa istekte atarım takip de ederim istekte kabul ederim sitede asıldığım tek bir kişi bile olmadı. kusura bakmayın güncelleme için gelen mesajların haddi hesabı yok bende gerek duydum güncellemeye. özür dilerim :(

Kavga ve nefret için çok bahanemiz var, Oysa sevmek için Efendimiz sav'in tek bir sözü kafi

"..Birbirinizi sevmedikce iman etmiş olmazsınız

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok uzun ya hiç bir şeyi okumadıım dşkvş

0|1
    1|0
  • Kız olmuş 130 kilo Beni taşıyabilecek erkek arıyorum dıyo. Ulan seni taşıyacak tek erkek seyit on başıydi o da öldü m.k :)) hahaha :)))

benı guldurebılen kadın yok erkekte yok :))

ama arada gulduren oluyor <3

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...