Ilişkilerde kadın mantığı nasıl işler ?

kadın erkek ilişkilerinde kadın mantığı nasıl işler ?

izlemelik: link :)))

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZE +1 <3 ;))

• Kızın her fotoğrafını en az 280 kişi beğenmiş,hala gelmiş 'düzgün bir ilişki istiyorum:(' diyor.Elektrik direği var mesela,o çok düzgün :))
    29% (2)0% (0)22% (2)Oy Ver
  • Kız Profil Resimlerinde Adriana Lima, Mobil Yüklemelerinde Yıldız Tilbe, Buluşmaya Geldiğinde Arsız Bela :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Gece kulüpte milletle got Gote, dudak dudağa dans edince bisey yok, otobuste biri dokununca ayyy ! Ne ayy bebeğim ne ayy ? :))
    14% (1)50% (1)22% (2)Oy Ver
  • Türk kızı kafası: şimdi ben bunun fotoğrafını beğenirsem onla tanışmak istiyorum yavşadım sanar :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kızlar polis gibidir , ellerinde tüm deliller vardır fakat suçu itiraf etmenizi beklerler :))
    57% (4)50% (1)56% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
neden sürekli "hepinizi çok seviyorum" diye yazıyorsun salak böyle kız ayarlayamazsın diye bana mesaj üyelere sesleniyorum: öyle bir amacım olsa istekte atarım takip de ederim istekte kabul ederim sitede asıldığım tek bir kişi bile olmadı. kusura bakmayın güncelleme için gelen mesajların haddi hesabı yok bende gerek duydum güncellemeye. özür dilerim :(

Kavga ve nefret için çok bahanemiz var, Oysa sevmek için Efendimiz sav'in tek bir sözü kafi

"..Birbirinizi sevmedikce iman etmiş olmazsınız

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• E Diyorum

sosyal medyada dönüp duran bir söz var ya

"Bir kız size soru soruyorsa, doğruyu söylemek hayrınıza olacaktır. Çünkü büyük ihtimalle doğru cevabı zaten biliyordur." diye o hesap yani... =)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kesinlikle EEEEEEEEE

0|1
    0|0
  • Şıklar 10 numara ya :)

0|1
    0|0
  • Gece kulüpte milletle got Gote, dudak dudağa dans edince bisey yok, otobuste biri dokununca ayyy ! Ne ayy bebeğim ne ayy ? :))

şıklar gene süper :))

ama ben dondum kaldım o ne biçim bir kız'dı aman yarabbi :/

0|1
    0|0
  • Offf offf link beni gebertti :D :D

0|1
    0|0
  • o link gerçekmi ya :D

0|1
    0|0
  • Kızın her fotoğrafını en az 280 kişi beğenmiş, hala gelmiş 'düzgün bir ilişki istiyorum:(' diyor.Elektrik direği var mesela, o çok düzgün :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Arsız bela zayıf noktam.O yüzden B dedim :)

haşırt.

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • otto bir kere versene ^^

0|2
    1|0
Yükleniyor...