Yaşamayı öğrendiniz mi.?

Şöyle bir geçmişinizi düşünün arkadaşlar bilinç altınızı yaşadıklarınızı ve acılardan mutluluklardan aldığımız dersleri sonuç olarak ben yaşamayı öğrendim diye biliyormusunuz ya da daha benim çok yolumu var diyorsunuz insanlarla iletişim kurmayı nerde ne yapacağınızı en zor durumda bile yolunu bulup sıyrılacağına inanıyormusun yaşmın güçlüklerine hazır hissediyormusun

• Yaşamayı öğrendim..
    18% (19)23% (7)19% (26)Oy Ver
  • Yaşamak öğrenilmez..yaşanır.:):s
    36% (37)40% (12)37% (49)Oy Ver
  • Yolun yarısını öğrendim.
    12% (13)10% (3)12% (16)Oy Ver
  • Yaşamı öğrenemedim ama öğreniyorum
    19% (20)20% (6)19% (26)Oy Ver
  • Ben yaşamayı öğrenemem arkadaş
    15% (15)7% (2)13% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• 20 yaşımdan gün alıyorum. Ergenler gibi hayatın şifresini çözdüm, dur kendime bir ömer çelakıl tarzı yapayım yok olmadı sakal bıraktım diyecek değilim. :))

Hayatın insanı ne yaşta ne kadar büyüttüğü şans işi bence ki benim hayatımda çok keskin dönemeçler, uçurumlar ve virajlar oldu ki yarısında ayağa kalktıysam yarısında düştüm.

Herkes hayatında zorluklar geçiriyor. Gönül bakımından, ailevi parasal ya da herhangi bir mevzu. Ama hayat hem kaymağıyla hem de acı tabanıyla çekilmeye ve sevilmeye değer.

Önce deney yaptırıyor sonra ders veriyor hayat ve bir tecrübeler dizisi ve ben bundan payımı aldığıma inanıyorum.

Sadece sevmeyi değil artık biraz dengeli olmayı da öğrendim. Çünkü karşılıksız sevginin karşılığı da ağır oluyor.

Küçücük aklımızla neyi ne kadar öğrendiğimi ya da anladığımı bilmiyorum fakat hayatı olduğu gibi kabul etmeyi ve bu yaşamı sevdiğimi öğrendim.

4|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ogrendim yasamayi

0|1
    0|0
  • B: Yaşamak öğrenilmez..yaşanır.:):s

0|1
    0|0
  • evet hazır hissediyorum

0|1
    0|0
  • ben mutlu yaşamayı ögrendim

ama yaşamayı tam anlamıyla ögrenemedim daha ögrenecegim çook şey var.

0|1
    0|0
  • Bir şeyler öğrendim ama daha öğrenilecek bir dolu şey vardır :)

1|1
    1|1
  • Yaşamak öğrenilmez, yaşanır.

0|1
    0|0
  • Öğrenemedim *.*

0|1
    0|0
  • Yaşam beni öğrensin gardaş :)

0|0
    0|0
  • Öğrenilecek her zaman bir şeyler vardır

'ya tam öğrenmişsindir ya da hiç öğrenmemişsindir ' benim felsefem.

0|1
    0|0
  • yaşamakmı zor ölmekmi hala kararsızım

0|1
    1|1
  • nebilim ya

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Yaşamak öğrenilmez..yaşanır :)

0|1
    0|0
  • Yaşamayı öğrendim..

0|1
    0|0
  • henüz değil

soruna 5 yıldız verdim

0|1
    0|0
  • evet öğrendim

0|1
    0|0
  • gayet güzel bir şekilde yaşamayı öğrendim,önüne bir takım seçenekler çıkıyor,okul,iş,evlilik vs gibi,bunlar arasında tercih yapıyorsun,bütün hayatın bu tercihlerden ibaret,tercihlerinin arasında genelde çalışıp emekli olmak vs de oluyor,sonra herkesin hasta olduğu aklına geliyor,ölüm hastalığı. yaptığın tercihlerin bir kerede anlamsız oluyor,Ölüm hastalığından kurtulan olamayacağına göre,tercihlerini sonrası için yapmak en mantıklısı

0|0
    1|1
  • Yaşamayı öğrendim, yalnız yaşamayı bilmeyenler yüzünden yaşamak istemiyorum... :(

0|1
    0|0
  • yaşamayı öğrendim

0|1
    0|0
  • Pek öğrendiğim söylenemez...

0|1
    0|0
  • öğrenemedim birtürlü,

sınavlarda hep kopya çekiyorum :)

1|0
    2|1