Flört döneminde erkeğin sürekli ilgili olması mı beklenir?

birbirini tanıma aşamasında buluşma sonrası bile ve her gün araması, mesaj atması normal midir? ben rahatsız olduğum için aramalara cevap ermeyip, "dersteyim" diye mesaj atıyorum, bu aralar mesajları ve aramayı azalttı çok şükür. sürekli plan yapıp "şu şu gün nöbeti yok şunu yapalım bunu yapalım." diyor, ben ısrarcılığı ve çizdiğim sınırların aşılmasını sevmiyorum. acaba flört döneminde erkeklerin böyle olması mı bekleniyor. belki de benim böyle davranmasını istediğimi zannediyor? daha önce ilişkim olmadığı için bir yorum getiremiyorum. sizce karakteri mi yoksa gereken bu mu?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• sizin burada çocuktan hoşlanmadığını ortaya çıkıyor.. yeterli şekilde hoşlanmış olsaydınız her dakika mesaj atmasını isterdiniz.emin olun buna.. özellikle ilk zamanlarda.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Zaten azalttığını da söylüyorsun.

Ya kendini böyle kurallıyor<- ki hiç zannetmiyorum<- ya da içinden geliyor ki böyle.

Zaman zaman bu konuları beraber tartışın ya da zamana bırakın. zaman içinde bu tür şeyler rayına oturacaktır. Şu an ne istediğinizi ne beklediğinizi anlama aşamasındasınız. Bu aşamadan sonra bir denge olacaktır. Sabırsız olmayın.

cut.

1|0
    0|0
  • Sapıtmayanları makul ve makbuldür..

1|0
    0|0
  • hayır karşılıklı olmalı

0|0
    0|0
  • eğer belli bir geçmiş konuşmuşluğunuz varsa normal , ama baştan beri böyleyse bebede sıkıntı var moruk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bnlar ılk evreler zamanla alısırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...