Normal bır arkadasınızın kalbini nasıl çalarsınız

3-4 sendeır normal olarak arkadassınız bırseylerı degıstırebılırmıınız oyle bır ıhtımal varmıdır

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• normal arkadaşlıktan sevgililik çok zordur... ne seviyede bir arkadaşlığınızın olduğu bir yana, bu arakdaşlığın yılışık mı yoksa erkeksi tarafınızın korunduğu bir arkadaşlık mı olduğu da önemli...

hepsinden ötesi kızlar merak ettikleri adamlarla birlikte olurlar.. bunun bir heyecanı vardır.. sizin merak edilmelik bir tarafınız yok.. zaten yıllardır onun hayatının içindesiniz... yani sizi tanıyor... bu bakımdan kızlar iyi tanıdıkları adamlarla nadiren sevgili olurlar...

başımdan geçti mesela flört ettiğim kız bana birini uzun yıllardır tanıdığı bir dostu olarak lanse ediyordu...bizim iş sarpa sarıp yolları ayırınca bana bir tavrımdan dolayı çok öfkelenmişti... daha sonra bana arkadaşım diye tanıttığı o eleman ile sevgili oldu.. aylarca beraber oldular sonra ayrıldılar...

niye o elaman? çünkü bir keresinde bir durum yaşanmış ve ben o elemanı çok kıskanmıştım da ondan... hesaplar dönünce arkadaş statüsündeki adama sevgili olarak ihtiyaç duydu... çünkü oynaması gereken bir tribün var...

kızlar nadiren bir erkekle sevdikleri için birlikte olurlar... çok farklı değişkenleri hesaplarlar bir ilişki için.. ha benim örnekte o arkadaş dediği adamdan hoşlanıyorda olabilir ama yılların arkadaşlığı var deyip öyle bir yola girmezsin... burada noldu... işler sarpa sarınca arkadaş olarak gördüğü ama bir yandan da hoş bulduğu adamla birlikte olmak için bir sakınca görmemeye başladı...ve sevgili oldu...

hah işte böyle bir ilişkiler ağının içinde yer alıyorsan kız seninle sevgili olabilir... sende işini görürsün.. ama bu tarz ilişkiler mutlaka kısa süreli olur ve ayrılıkla sonuçlanır...

ancak bu tür ilişkiler başka ilişkilerin enkazı üzerinde yükselirler... bu tarz bir durum varsa şansın var... yoksa istediğin kadar paralı, yakışıklı, kızlar arasında popüler bir adam ol sana o gözle bakmayacaktır... hoşlansa bile senden sevgili olmayacaktır...

Bir ilişkiden yeni çıkmış kadın;

Bu kadınlar eskisine nispet yapabilecekleri erkekleri tercih ederler...

Eskisine nispet yapamayacak özellikteyseniz, şansınız sıfırdır...

Hiç oralı olmazlar...

Bir tür “nispet”e gelir bir tarafınız varsa kazanırsınız...

O nispetlik tarafınız iyice övülür, kalaylanır, cilalanır siz de bir haltmışınız gibi iyice şişersiniz...

Oysa ego şişirilmesinin esasen sizinle bir alakası yoktur...

Amaç, eskiye sizin üzerinizden nispet yapmaktır...

Biraz kurbanlık olsanız da alan memnun satan memnun mutlu bir kurbansınızdır...

İlişki “nispet” temelinde yükseldiği için, çoğu zaman bu ilişkiler bağımsızlaşıp, özgürleşemezler...

Kendi hayatlarının ve ayaklarının üzerinde duramazlar...

Yıkılıp gitmeye çoğu zaman mahkumdurlar...

İntikam ve nispet temel değerdir...

Piyasada görülen ilişkiler bu türdendir...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben hoslansam zaten erkek de fark ederdi ama normal ark iken uc dort sene sonra olsa kaldırılmış gibi hissederdim sürpriz olurdu

0|0
    0|0
    • kandırılmıs gıbı yanı kötu anlamdamı

• anladım saol ;)

• rica edrm :)

• arkadaşlıktan sevgili olur hemde sağlam ilişkiniz olur ama zaman gerekli

0|0
    0|0
    • nasıl bır zaman

• 1 veya 2 ay emin ol çok mutlu olursunuz sevglmle bizde arkadaştık ve şuan nişanlanmayı düşünüyoruz çünkü birbirimizin herseyini iyi biliyoruz anlıyoruz

Erkekler Ne Diyor 2

• açık açık söyle kardeş ama arkadaşlken çıksanız ayrılsanız eskisi gibi olamassınız

0|1
    0|0
  • zor arkadasını tamamen kaybetmek var bu ugurda

0|1
    0|0
Yükleniyor...