Bir gün önce seviyorum, ertesi gün emin değilim demekte ne oluyor????

Merhabalar.

Çok sevdiğim birisiyle kısa süredir birlikteyiz. 17 gün olmuş ama ben deli gibi seviyorum.

Dün beni çok sevdiğini, özlediğini söylerken hatta keşke yanımda olsaydın falan derken bugün bir haller oldu. Soğuk davranıyordu. Bin bir ısrar üzerine zorla söylettim ve emin değilim hiçbir şeyden dedi. Ama ayrılmak istemiyor, bir yandan hala sevgilim, hayatım diyor, beni yanında istiyor. Şu an ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. O ne yapmaya çalışıyor? Ben ne yapmalıyım? Yardımcı olun bana lütfen...

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• kafası karışık senden seni sevdiğinden emin değil heyacan mı yoksa aşk mı buna karar veremiyo bu yüzden ona sevgini fazla baskın olarak belli etme biraz çok değil ama soğuk davran ve deki emin değilsen birbirimizi tanımak için zamna verelim de

0|0
    0|0
    • Ben hep bellı ederdım oysa. Her fırsatta sevdıgımı soylerdım.

Oyleyse bundan sonra sevdıgını soylemek yok. Bıraz soguk davranıcaz ve fazla uzerıne dusmıcez. tesekkurler :)

• Beni de öyle :)) umarım her sey senın de kalbince olur... Bol şans :)

• eyvallah :)

Kızlar Ne Diyor 2

• biraz zaman ver bunun için,Davranışlarını gözlemle ilişki çok yeni çünkü.

0|0
    0|0
  • Senin manita ne istediğini bilmiyo...

Git sor amacın ne senin de?

0|0
    0|0
    • Yahu gecende daha once neredeydın sen diyordu :/ valla çok garip varlıklarsınız anlaması güç...

• O zaman tüküreyim ben böyle şansa :(

• :P tükürme Allah'a dua et

Erkekler Ne Diyor 1

• Cok özledigini söylemesi o anki duygusal yogunluktan. Atmosfer kaybolunca o sekilde davranmasi normal.

0|0
    0|0
    • Seviyorum derken emın değilim demesı garip degil mi hocam yav?

• Iyıde abı o kadar elımı tuttu sevdıgını soyledı 1 kere olmadı bunlar sonucta 17 gun sonra anca mı anlıyor emın olmadıgını cok garip

• Aslinda garip degil. Aliskin degilsin o kadar.

Yükleniyor...