Zor Durumda Kaldığınız, Yüzünüzü Kızartan Olaylar...

Elini uzatırsın ve adam görmez o el yavaş yavaş iner, güvenerek espiri yaparsın ve o espiri havada kalır... Bir muhabette başkasına sorulmuş soruyu üstüne alınır ve cevap verirsin... Bu lanet anlardan yaşayanınız var mı?

link

0|0
25|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün yanında oldu bülent ecevitde tam adamla tokalaşcam uzattın ordan elini kapadın elimi elim havada kaldı moron gibi :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Arkasından konuştuğum kişinin arkamda sessiz bekleyişi.. Daha fazla konuşamayacağım..

2|2
    0|0
  • sen gözlerinle aşık olduğun hocanı öğretmenler odasında ararsın ararsın.. sonra tam arkanı dönersin adam karşındadır

0|1
    0|0
  • İlk okulda bir kere sesli olarak gaz çıkartmıştım. Yanımdaki erkek gülmüştü :(

0|1
    0|0
  • Saçlarım uzun bir gün arabanın kapısını kapadm saçımı da kapamışım lşkşlj.

0|1
    0|0
  • 16 yasındaydım babamın halası ölmüş ya benim ne işim var cenazede ben gerilince gülerim hiç durmadan mıllet aglıo ben guuluyorumm fenaa zor durumdu yaa annamın bakısları hala aklımdadır =))

0|1
    0|0
  • Cuma günü okuldan eve bir geldim pantolonumun arkasında koyulaşmış kan lekeleri falan.Bütük gün okulda öyle dolanmışım meğersem. :(

0|1
    2|0
  • Ben link

0|1
    0|0
  • karşı taraf sırf bozulmasn diye güldüğüm soğuk espriler oluyor :D ben nazikçe karşılıorm da bu dediklern çok gelmiştr basıma onlar anlamıor valla benlik sorun değil ^^

0|1
    0|0
  • benim başıma gelmişti çocukluğumuz beraber geçmişti akrabalıkta var bu ünv. gidip gelmişti denk geldik aa naber dedim elimi uzattım ben bayanlarla görüşmüyorum dedi ben hem utandım hemde çok bozulmuştum elim böyle boynunu büktü resmen fecii

0|1
    0|0
    • dindardır elini tutmaması ondandır, tabi insan alınıyor ister istemez

• tabiki herkezin görüşüne saygımız sonsuz ben beraber büyüdüğümüze evcilik faan oynuyoduk düşün yani ve akraba olduğumuza dayanarak yaptım o hareketi ama insan çok bozuluyo

• Evet yeni tanışacağım arkdş grubu vardı herkesle toklaştık çok güzel karşılandım tek bir bayan arkdş yerinden kalmamıştı ben gittim yanına ve mrhb dedim selam mı verdik demişti çok utanmıştım:( o günden beri hiç arkdş edinmedim.. bu benim hayatım boyunca hemcinslerime karşı hep bir tavır koymama sebep oldu..

1|0
    0|1
    • Bazı insanların terbiyesizliği Yüzünden böyle yapmana değmez canısı.

• Kadınlar zaten birbirini nedense hep kıskanıyor belki çekemiyorlardır seni.

• Oda olabilir.

• Hiçbirini yaşamadım bunların. En rezil anım 8 sınıfta annem benim öğretmenim olduğundaydı. Hareket etsem cırlıyodu. Kendi kızına prim yapıyo demesinler diye. :(

0|1
    0|0
  • evet :D aman takma ya daha kötüleri de var :D

0|1
    0|0
  • Her insanin basina gelir boyle seyler:)

0|1
    0|0
  • Önceki gün birine birşey söyledim duymadi ya da duymamazliktan geldi. Öyle kaldım aptal gibi.:/ bu arada soru sormuşsun gözlerim yasardi. :)

0|1
    0|0
  • nelerr yasadim nelerrr :D bunlarda isin tadi tuzu ah birde kızarmasam...

0|1
    0|0
  • Defalarca .. insan duvara carpmis gibi oluyor be

0|1
    0|0
  • Mesela ilk defa sevgilinizin yanında osurdugunuzu düşünün *.*

0|1
    0|0
  • Yapmadigim bir olaydan dolayı suclanmak utanç verici

0|1
    0|0
  • Patronum hakkında söverken kadın arkamdan çıktı daha ne diyeyim ben asdfasdf

0|1
    0|0
  • Bikere is ortamında uzun bir konusma yapmıstım ki hayatta uzun konusan biri degilim.

Konusmam bitti ve,
    Bana; "ece sen bir sey mi dedin" dediler. O an dünyam karardı, utandım, gözlerim yasardı 😭😭😭

0|0
    0|1
    • :))) kötü bir durum evet.

• kosarken pantolumun dusmesı allahtan taytım vardı :D

0|1
    0|0
  • Yuksek bel pantolon giymiymistim fermuari acilmis ama oda nasil acilmissa artik herkez bana gulup duruyor diyorum niye guluyolar okuldan izin alip eve gitmistim bir iki gun gitmemistim okula :D

0|0
    0|1
  • Şarkıyı acamadim. Buna cesaretim yok :/
    Is yerinde bir stajyere ufak çapta bagirdim. O dakika ahi tutmuş olacak ki masaya gecerken tokezledim.

0|0
    0|1
  • Yaşadım evet :(

0|0
    0|1
  • 1 dk dinledim şarkıyı

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• yıllar önceydi askerden yeni geldiğim zamanlardı teknoloji ile yeni tanıştığım zamandı.evde internet ve ilk bilgisayarım...ares diye bir program var 2bin lerin başında kuruldu.hah işte o programı yüklemiştim(tam bir teknoloji fakiriyim)o program sayesinde film müzik ne varsa indiriyorsun yetmiyor sohbet odaları filanda var.derken ben bir gün hababam sınıfını indirmeye film arşivime eklemeye karar verdim.kemalsunal fanatiğiyim bu arada.tıkladım liste çıktı en fazla kullanıcısı olan hababam sınıfı dosyasını tıkladım ve yüklemeye başladım.avi uzantılı olduğu için yükleme bitene kadar ön izleme de yapamıyorsun.bu esnada annemde bulaşık yıkıyo.seslendim anneeee hababam sınıfını yüklüyorum bitmez üzere bir kahve yaparmısın beraber oturup izleyelim güleriiiz.tamam oğlum işim de bitmek üzere.buraya kadar herşey güzel.annem elinde kahvelerle geldi yükleme 99% de...ve sonunda 100%oldu ben heyecanla hemen play tuşunu tıkladım ve...

0|1
    0|0
    • Merak ettim sonunu edmondum ya :)

• Hahahaha :) yazik sana

• geçenlerde bir film izliyodum yükledim bir güzel açtım filmin adını unuttum ama güzel bir filmdi.annem bir tabak kuruüzüm ve leblebi karıştırmış girdi odaya tam o anda gerilim ile ilgisi olmayan bir sahne başlamazmı...ya dedim bende bir cenabetlik var yda pc bana ib... yapıyo :) annem bana tabağı verdi ama ben o anda yine kafama sıkasım geldi :)

• Genelde abimle birbirimize bu konularda çok takıldığımız için hep birlikteyken başımıza muhakkak bir şeyler gelir :) Ancak hiç unutmam bir kaç ay önce bankaya ödeme yapmaya gidiyoruz nasıl olduysa ayağım kaydı ve havada yere paralel durduğumu fark ettim , ani bir sesle kendimi yerde buldum :) gerçekten çok utanmıştım çünkü çok işlek bir caddeydi.

0|1
    0|0
  • Söylediğim bir şeyin çok fazla yanlis anlasilmasi ve dinlenmeden, yargisiz infaz yapmalari. Beni hem utandirir hem de sinir eder.

0|0
    0|1
    • Aynısı bendede var önce bir dinleyin anlatalım derdimizi sonra infazınıza başlayın.

• Empati yok adamlardan, lugatı dar insanlar, anlamazlar iste..

• Telefondaki müşteriye "şaibeli bir durum var" diyeceğime "şaikalı bir durum var" demiştim. Çevremdeki çalışma arkadaşlarımın garip bakışları arasında eriyip gittim :D

0|1
    0|0
  • okuldan eve gidiyorum yolda yürüken herkes bana bakıp gülüyor eve gelince anladım fermuarım açık kalmış :D allahtan sadece fermuar acıkmış

0|1
    0|0
  • Ouuvv :( çok berbat bişey yaşamayan yoktur

0|1
    0|0
  • Çok kötü durumlar da takmayıp bozuntuya vermemek üzerini kapamak en iyisi

0|1
    0|0
  • Yalan söylersin.Yalanının kimsenin bilmediğini sanırsın fakat onlar biliyodur.. :D

0|1
    0|0
  • Evet olur gülerim geçiştirriim

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Fermuarını açık unutursun ve bunu en son farketmesini istediğin kişi söyler sana yaaa'! gibi mi evet yaşadım :)

0|0
    0|1
    • O kızsa eğer çok Utanç verici =)

• Haha:D kötü seni durum

• niye söylüyüm ki

0|0
    0|1
  • Söylediklerimin Yanlış Algılanması Hem utandırır Beni Hemde Sinirlendirir :)

0|0
    0|1
    • Sinirlenme olayı bendede var hocam.

Yükleniyor...