Kafam dağınık neden böyle oldu?

Bugün evde tekim içiyorum gözlerim ağrıyor sigara içiyorum uyuyamıyorum arkadaş istiyorum çok hüzünlüyüm sebepsiz yere ağlıyorum. Bilmiyorum blkidr bir sebebi vardır içimden atamadığım bir çok olay. babamın gözümün önünde trafik kazasında can vermesi kardeşim baba kelinesinin ne demek olduğunu bilmeden doğması ve bunun gibi bir çok şey korkuyorum sahipsiz olucam diye neden ben? Neden ? Ölmek istiyorum bana yardım edin

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkesin zor zamanları var ben de zor zamanlardan geçiyorum şu anda ama ne yapıyorum düşünmemek için sımsıkı sarılıyorum dışavurmadan atlatmaya çalışıyorum sıkıntılarımı anlayacak insanlarla konuşuyorum ve asla ölüm kelimesini dile getirmiyorum onun bir babası yoksa artık abisi var ve onun için yaşama tutunmalısın zaman her şeye ilaç unut gitsin diyemem unutulmaz ama en azından hatırlamaaya çalış tamam iç sigara alkol eğer biraz olsun iyi hissettiriyorsa iç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim benim yalniz değilsin allaha dua et kendini salma ölmek çare değil sabret

0|0
    0|0
    • Gerçekten dayanamıyorum güzel işim var yakışıklıyım ama vermiyo hiç bişey eski huzuru bu dünya yaşamaya değmez gerçekten

Yükleniyor...