Gerçekten güvenebileceğiniz bir arkadaşınız/arkadaşlarınızın olmadığını bilseniz ne yaparsınız ?

Gerçekten güvenebileceğiniz bir arkadaşınız/arkadaşlarınızın olmadığını bilseniz ne yaparsınız ?

Cevaplarınızı çok merak ediyorum...

Güncellemeler:
Çok arkadaşım var yok değil ama dikkatlice bakınca herkezi birbirne bağlayan bir çıkar ilişkisinin olduğunu görüyorum adam ötekinin arkasından konusuyor sövüyor sayıyor ama sırf çıkarı olduğu için onunla arkadaş bunun gibi çok örnek var çevremde ve sizin etrafnızdada böyle durumlar var galiba yorumlarınızdan öyle olduğu anlaşıyor.Neyse yapacak bişey..Son olarak çok doğru bulduğum bir sözü yazacam,hrkeze iyi geceler "İNSANIN KENDİSİNİN DEĞİL İYİ GÜNLERİNİN DOSTLARI VARDIR" Napoleon Bonaparte

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• son zamanlarda herkesın ortak sorunu :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayal kırıklığı yaşardım sanırım ama ben kollarımı açmıyorum onlar bana kollarını açıyor o yüzden güveniyorum kötü günlerimde yanımda oldukları için ...

0|0
    0|0
  • zaten yok:D en iyisi böylesi ne yapacaksan kendine güveniyosun beklenmedik bisonuc almıyosun kazık yemiyosun

0|0
    0|0
  • bir şey yapmaya gerek mi var

0|0
    0|0
  • gerçekten güvenecek kimsem olmadığını zaten biliyorum sorun yok

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle. Çok insan var çevremizde ama herkesin bir amacı ve çıkarı var. Bu devirde en iyisi kimseye güvenmemek.

0|0
    0|0
  • Kimseye hiçbir şeyimi anlatmam...

0|0
    0|0
  • birşey yapmam kendi kendime yetmeye çalışırım.aileme tutunurum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yanlız kalmak yani arkadaşsız kalmak o kadarda kötü birşey değildir çoğu zaman insan huzuru kendinde,yanlızlıkta buluyor ben 8 yıl yanlız yaşadım arkadaşsız sıkıntıda duymadım mesela.

0|0
    0|0
  • Güvenilecek adam mı kaldı :) Kendime bile güvenmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...