Hırsıza hırsız dedik 2 defa sorum kaldırıldı neden?

işte kizlarsoruyorun bana gönderdiği mesaj arkadaşlar..

bütün sapıkça sorularınızı bile sorabilirsiniz ama hırsıza hırsız demeyin!

yaklaşık 3 yıldır bu sitedeyim. böyle terbiyesizlik görmedim? ne oluyor şimdi böyle?

Alakasız, provokatif paylaşımların kaldırılmaktadır. Kaldırılan paylaşımların hakkında bilgilendirme iletisi e-posta hesabına gönderilmektedir. Benzer paylaşımlarının devamı halinde üyeliğin iptal edilir.

Paylaşım kaldırma nedenleri hakkında daha fazla bilgi almak için "Paylaşımım Neden Kaldırıldı?" başlıklı blog yazısını okuyabilirsin.

KizlarSoruyor.com Ekibi

Güncellemeler:
1 sorum daha kaldırıldı. etti 3...
hiç isim kullanmadan hırsız ve katil dedim sorum kaldırıldı? neden ki? sanırım herkes kimin hırsız ve katil olduğunu biliyor ve kabul ediyorlar. suçlu olmasalardı kaldırmazlardı sorumu...neyin savaşı bu çok komiksiniz hırsız ve katiller ile bunların yalakaları

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• mıtıng alanına gıden gence polısler derler bısıkletını cek suradan basbakan gelecek...

derki; bısey olmaz nasılsa bagladım...

boyle boyle dersen bırsey olmaz,adamlar mıtıngde bagırmaya korkuyorlar ceplerınden para calan hırsız gorduklerı halde... hırsız var deyınce tek kısı gelıyor akla bu ulkede... nedense...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aynı şekilde benimde bir cevabımı kaldırıp böyle bir otomatik uyarı yolladılar.

AKP ye karşı bir başlık ya da cevap olduğunda kılıfına uydurup kaldıran bir kaç AKP militanı yöneticimiz var.

Yadırgamıyorum.

Herkesin bir siyasi ideolojisi vardır ve onunla paralel hareket eder.

Başbakanları -Alo Fatih diye sansür uygularda onun yoldaşları başka türlü hareket edebilir mi?

2|1
    0|0
  • cok ınatcısın sende onlarda ınat edıyor sende :)) bıletımı sana yatırıyorum sen daha ınala kazanacaksın bence :))

1|0
    0|0
  • soran haksızsın

mahkeme kararı olmadan suçluluğu ispatlanmamış kimseye hırsız vb. diyemezsin

derdim sana ta ki malum şahıs hakim savcı ve mahkemeleri kendine bağlayana kadar ve onun hakkında delil toplayacak polisleri çil yavrusu gibi sağa sola dağıtmasaydı

1|0
    0|2
    • ben sadece hırsız dedim. şu kişi hırsızdır demedim üstlerine alınmışlar ne yapalım=)

• öyle garip insanlar ki bunlar

kendilerini -biz biliriz- diye adlandırıyorlar

-neyi- diye soranlara

-siz anlamazsınız-diye cevap veriyorlar

yazık çok yazık

• akşam bir daha sormuştun dimi sen bunu =) ben de sana bir de katili dene, belki o zaman kaldırmazlar demiştim :D bir dene bakalım bir de öyle ;)

1|1
    0|0
    • onu da söyledim dostum =)

• sen söyle bana, ben video falan gönderirim sana sıkıntı yok ^^ hoşça kal =)

• her zaman beklerim aydınlık bir sabaha uyanmanı dilerim... iyi geceler tekrar

• Benim de 2 dir sorum kaldiriliyor kufur yok, hakaret yok, cinsellik yok. Çok kiziyorum. Hiç kimseye beni ekleyin bile demedim. Millet neler soruyor, neler yazıyor. Çikmayi dahi düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • hakkatten büyük ayıp. burayıdamı satın aldılar yoksa

1|1
    0|0
  • Bence bu üyelik silinir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O mesaj yorumu veya sorusu kaldırılan herkese giden ortak laflar; sana özel yazılmamış yani.

Hırsıza isim kullanarak hırsız dersen kaldırılır. Lafı dokundurcan :)

2|0
    0|0
Yükleniyor...