Geri dönmeyeceğini biliyorsunuz. Ne yaparsınız?

Geri gelmeyecek. Artık bunu siz de idrak ettiniz...

Bu durumu nasıl atlatırsınız? Döndürmek için yine de çaba gösterir misiniz? Kendinizi ifade etmek için sanat müzik edebiyat ile mi uğraşırsınız? Yoksa acınızı başkasından mı alırsınız?

Bırakır gider misiniz siz de?

Neler yapıyorsunuz?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Once bu nasil bir gidis onu anlamaya cozmeye calisirdim ki, geri gelip gelmeyecegini, ve bu gidiste benim ne kadar rolum var bunu anlamaliyim? Bunlar onemli detaylar bence? Eger, "ne yapsam gidecekti" sonucuna vardiysam tum bu yaptigim detayli arastirma sonucu... Ben bu isi hic daha fazla uzatmaz ve yoluma devam ederdim, hayat bu olum acisi bile var icinde... Hemde en sevdiklerimizi kaybedebiliyoruz...Allah bir yolunu bulduruyor ve acisini icinde yasayip, sonrada unutuyor insana... Boyle dusunmeye calisir ve yasamimi devam ettirirdim.:):)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Geri gelmeyecek olmasından emin olmuş muyum? Bir kere nedeni çok önemlidir. Yaptığım bir hatadan dolayıysa özür diler gereken her şeyi yapar kendimi affettirirdim. Ama geri gelmeyeceğinden çok, beni sevmediğinden emin olursam bir dakika durmam.

0|0
    0|0
  • Tüm mücadelenin beni verdiği değerle orantılıdır

Mesela bana verdiği değerden emirsem beni sevdiğinden istediğinden emirsem tüm çabamı sarf ederim

0|0
    0|0
  • gden gitmistir gittigi gun bitmstr.

0|0
    0|0
  • Bırakır giderim onumu beklicem gelmezse gelmesin :)

0|0
    0|0
  • Geri dönmeyecekse uğraşmam.

0|0
    0|0
  • Döndürmeye çalışmak çok saçma sapan bir çaba. Bir kere yaptım ve bir daha asla yapmadım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ama galiba bütün bu olanlara dayanamam ama hazırım. Sen giderken adımlarını sayarım. Ne yazık seni yanlış tanıdım sanırım. Diye mesaj atarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...