Sizce bu ilişki bitti mi?

1 aylık ilişkimiz vardı arada bir tartıştığımız oluyor ayrılıp barıştığımızda oldu daha yeni tanıyoruz birbirimizi. Dün filan gayet iyiydik. Bugün günaydın mesajı atar diye bekledim whatsapp da sürekli çevrimiçi olduğu hal de yazmadı. Herzaman ondan bekleyen biri değilim ben de atıyorum ama yazacak mı diye bekledim açıkçası. Sonra dersten yeni çıktım hiç mesaj atmamışsın aferin sana dedim o da yeni uyandım sen atsaydın sabahtan beri ayaktasın yeni uyandım diyorum anlamıyo musun filan dedi peki dedim aradan zaman geçti napıyosun bana kızgın mısın dedim yok dedi çok kısa bir cevap oldu dedim yok kızgın değilim uzadımı şimdi dedi peki madem dedim ve 3-4 saattir hiç konuşmuyoruz sürekli çevrimiçi olduğu hal de. Ben bir hareket yapmalı mıyım?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bir sorun yok dimi? diyebilirsin sonra da güncellemeye yaz ben yardım ederim

1|0
    0|0
    • öyle de dersem iyice ezik konumuna düşücem. en son napıyosun dedim konuştuk biraz kızgın mısın bana dedim yok dedi hiç öyle görünmüyor dedim neden dedi çok kısa bir cevap oldu dedim yok kızgın değilim uzadı mı şimdi dedi baya uzadı dedim daha nasıl uzatıyım dedi peki madem :) yazdım o zaman beri konuşmuyoruz. ama sürekli çevrimiçi

• ankarada bilkent üniversitesi

• ha yok değil

Erkekler Ne Diyor 2

• Cnı bseye skılms olblr ailevi flan

0|0
    0|0
  • Bir aylık ilişki diyorsun takma kafana bu kadar da kaptırma valla bak boşver takma kafana

0|0
    0|0
    • daha önce hiç kimseyi takmazdım hiç kimse için adım atmazdım ama ilk kez birinden hoşlandım ve şimdi böyle oluyor :(

• o çok istedi zaten sevgili olmayı hoşlandığını söyledi. ben en başta öylesine takılıyordum ama sonra hoşlanmaya başladım

• Alırsın karşına açık açık konuşursun için rahatlar en azından

Kızlar Ne Diyor 2

• çevrimiçi olan bir erkek sana yazmıyorsa başka kıza yazıyordur boşuna bekleme

0|0
    0|0
  • off klasik erkek tripleri işte 1 aylıkmış daha boşver koy götüne tekmeyi yürümez bu şekilde

0|0
    0|0
Yükleniyor...