Sevmediğiniz bir kişi ile evlilik yaptınız ve...

Sevmediğiniz bir kişi ile evlilik yaptınız ve bir şekilde bir yere kadar götürdünüz. Yıllar geçmesine rağmen halen sizi rahatsız eden birşey var. Daha doğrusu bir eksiklik ve yıllar sonra ilk aşkınız bir şekilde karşınıza çıktı. O da mutsuz ve geçmişinden kaçmak istiyor. Siz olsanız ne yapardınız ?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• aklını hiç başka yerlere götürme çocuğumda var diyosun hem at ilk aşkını falan aklından geçmişi bırak karına ve çocuğuna iyi bi eş ve baba ol !

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• evliligine mutsuzsan kendin icin ayril bitir herseyi ...cünkü bu kisa hayatta mutsuz olmaya hic degmiyor en iyisi ayril...düsünsene sen kendin ne zaman mutlu olucak bunu ne zaman yasamak istiyorsun hic bir zaman mi..suanda mutsuz oldugun icin ayni sekil cocuklarinada yasatiyorsun ama kendi hayatinda mutlu olsan cocuklarinida eminim ki daha mutlu edersin daha cok ilgi ve zaman gecirirsin ...

1|0
    0|0
  • Çocuklar olunca tabiî ki biraz daha zorlaşıyor isler. Ama ayni çatı altında sürekli tartışan ve kavga eden bir çift yerine, anne ve baba saygılı bir şekilde ayrılmış belirli günler bir orada birde diğer yerde olmak daha uygun bence. Tabiî ki kim istemezki ayni evde durmayı ailesinin iyi geçinmesini. Ama olmadı mi da zorlamaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • cocuklarim varsa yamam bisey .. kendim dusunyorumda eger babam oyle birsey yaparsa ondan nefret ederim ve kendini dusunen bencil diye kafamda kazilir..

ama cocuk yoksa ve evli oldunuz kiside ayni sekilde sizin yasadiklariniz aynisini yasiyorsa ozaman bosanmak en iyisi..sahta duygularla hayati surdurmek kendini kendirmak bence..be cok aci

0|0
    0|0
  • ikiniz için de bitmesi daha iyi olacaksa doğru olan da odur

0|0
    0|0
  • Onunla kaçmazdım , ilk aşkımı sevmiyorum huylarından dolayı.

Sevmediğim kişiyle evliysem ve mutsuzsam boşanırım ama başka bir adam için değil.

Kendim için.

0|0
    0|0
  • christiano ronaldo ile messiyi alırdım

ben christiano messi üçümüz halay çeker gibi yanyana durardık

ben ortada olmak üzere topa aynı anda vururduk

top agları yırtardı

sonra ben christianoyu alır madrid turu yapardım (!)

ispanyada tarihi ve turistik açıdan çok görecek yer varmış

gösterirdi bana işte christiano

hepsini (!)

şaka bir yana eger olmayacagını cidden düşünüyorsanız zorlamayın

hayata bir defa geliyorsunuz

ama yuva yıkılması da zor

0|0
    2|0
  • çocuğum yoksa boşanırım ama bıraktığımı üzmemek şartıyla bu da günümüzde yüklü bir nafaka demek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sağlam soru.Bir ip ucu alabilirmiyim?

Ortada çocuk varmı?

2|0
    0|0
    • Çocuk varsa, kıyamete kadar içimde bir acıyla yaşar ,eşime saygı duyar evliliğime devam ederim.

Yükleniyor...