Romantizm nedir? Gökyüzünün güzellikleri size ilham kaynağı mı?

Yıldızlara baktıgınızda o yıldıza isim taktınız mı hiç? Ya da ay ile saatlerce konuştunuz mu? Hele dolunay cıktıgında ona "işte ay budur" diyerek gülümsediniz mi?

Ya da sevgilisi olanlar hiç ay ışıgında sevgilinizin gözlerine baktınız mı? Bunları yapmadıysanız romantizmi acıklayın.

Fikirler lütfen.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• yıldızları ve gökyüzünü izlemek için balkonda sabahladığım geceler oldu. insanı büyüleyici bir güzelliği var her şey gibi.

geçende bir şey öğrendim. eski bir dine inanan kişiler, insanların doğarken bir yıldızı terkttiğine ve öldüklerinde de yıldızlarına geri döndüklerine inanıyormuş. insanların böylesi şeylere inandırabilecek kadar büyüleyici bir evren. ben de içten içe gizli bir şeyler ararım doğada.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• romantizimi fazla abartılı olmadığı takdirde severim. ama erkekler ya çok abartıyor veya hiç romantik değiller.

1|1
    0|0
  • sevgilimi özledim :(

0|1
    0|0
  • yok ya bende abarttım ama çikinatası ile püskevitini abarttım

aya ad takmadım ama ayıya ( ayının teki yane) ad taktım

romantikliği severim

karsı taraf öküz değilse bende çok mıtlı olurum

0|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Romantismin ne olduğunu 100 kıza sorduk 1 tane tatmin edici cevap alamadık.

Bence Romantizm, romantik erkek, duygusal, duygulara önem veren anlamındadır.

Ay ile saatlerce konuştuğumu hatırlamıyorum. Yaptıysamda çocukluğumdadır...

Sevdiğim kişitle hiç ay ışığında bir araya gelmediğim için öyle bişey yapamadım. İnşallah hayırlısı ileride :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...