Fenerbahç-Kayseri erciyes maçı için düşünceleriniz?

Fenerbahç-Kayseri erciyes maçı için düşünceleriniz

Fenerbahç-Kayseri erciyes maçı için düşünceleriniz

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• ofsayt top sana atıldığı anda kaleye rakibinden daha yakın ola

0|2
    0|0
  • meloya laf edenler emreye bir baksın diyorum

0|2
    0|2
    • her zamanki gibi yine güldürdünüz beni emrenin en sakin maçlarından biriydi bu melo yu savunmakta komik :))

• 2-1lik skorla alınan bir galibiyetin benim için hiçbir önemi yok biz Bursa,Akhisar gibi büyük ve iyi takımlara karşın 6lar atarken siz neredesiniz merak ediyorum doğrusu bu takıma da 2 atıyorsanız kendinize iyi takım demeyin ki elinizdeki yerliler olmasa Fener bir hiçtir zaten adaletsiz takımın adaletsiz oyuncuları verilmeyen kırmızı kartlarınız için de adalete fener yaksanıza!

0|0
    0|1
  • Kayseri alır maçı.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu mac 2 Yakima toplamda 4-5 kirmizi kart verilebilirdi fakat tek kirmizi bile gösterilmedi hayret.kişiliğini çok beğendiğim gökhan gonulun hakeme olan tepkisini yanlis buldum

0|2
    0|1
    • tepki gösterdi sadece kime vericekti 4-5 kırmızı kartı.

• Mangane emre Gokhan gönül

Hakemin kolundan formasından çekmenin cezasi kirmizi kart. TRT studyodakilerde bunu söyledi yani bana özgü bir yorum değil hatta fenerli ilker 3-4 kirmizi cikarsa kimse ses cikaramazdi dedi

• haklısınız ama orda yanlışıkla çekmedi eliyle tepki gösterirken oldu bir anda ama trt stüdyolarındakiler böyle diyorsa haklılar bünyamin hoca en iyisi.zaten ben sana sen diyorsun diyemem bir tek maç izliyen ben dilim sen bile desen ben sana doğrudur derim sonuçta futbol.

• Maç devam ediyor...

0|1
    0|0
  • Guizanın kardeşini(sow) tanımıs olduk :D şaka bir yana fb bir adım daha önde oynadı adil bir skor oldu hakem 1 adım daha önde fb lehine yönetti maçı erciyesin kalecisinin sow ile bir sorunu var galiba :D

0|1
    0|0
    • volkan a o kadar para verilcene o adamı transer etsinler mert le beraber kale için savaşırlar :)

• son 1-2 maçtır gerçek penaltısı var Burakın ama vermiyorlar buda biraz kendinden dolayı ama emenikede o yolda ilerliyor :D

• o daha aşama kaydetmedi :)

• galatasaylılar Kayseri Erciyesspor'un golüne sevinmek için ayağa kalktı, oturana kadar Fenerbahçe gol attı:))

0|1
    0|0
  • cinconluların maç bahanelerini okumaya geldim :D

0|1
    0|0
    • yazmamışlarki okuyasın biri dışında dierleri ksyi unuttu :D

• hahah yarın gelirler chelsea gazınla çarşamba günü siteden ayağı insan eksilir bence :D

• Neler kaçırdık beee =/

0|1
    0|1
  • Fenerin yenmesine sevindim ama en buyuk sevincim macdan once hababam sinifinin efsanelerinin ayakda alkislanmasiydi ..

0|1
    0|0
  • O degilde Moussa aglama cimbom'a koyarsin.

Fenerbahce SAMPI...

0|1
    0|0
  • besktaslym ama hakettnz yapck bşi yok derbilerdende puan ckarirsanz sampynluk uzak dgl

0|1
    0|1
  • 0|1
    0|1
  • adam agladi be en son guiza yi hatirliyorum aglayan forvet

0|1
    0|2
  • düşünmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...