Fetullah gülenin benimsediği söze bakın ?

ya ol ya da öl ama itibarını kaybetme demiş bir mektubunda. bu nasıl uyuşmazlık bu millet fetullah güleni muhretem hoca efendi diye bilirdi, din alimi diye bilirdi lakin sayın başbakanımız gerçek yüzünü gözler önüne serene kadar elinin kolunun nerelere uzandığını gösterene kadar, neler yapabileceğini gösterene kadar. kendisini keşke hoca efendi diye bilseydik te öyle ölseydi şimdi milletin gözündeki itibarını hepten kaybetti diye düşünüyorum artık ölsede bişiy değiştirmez itibarını kaybettikten sonra...

siz ne düşünüyorsunuz fetullah gülenin bu sözü hakkında?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• İslam alimlerini çok araştıran ve dinleyen biriyimdir.

Ama bu olaylar olmasaydı da ben on'un dini söyleşilerini dinlemeyen biriydim.

Çünkü dinler arası diyaloğu yaymaya çalışan bir zihniyet. O yüzden zaten nasıl bir düşüncede olduğunu biliyordum. Ama bu olaylarla birçok insan gerçek yüzünü görmüş oldu.

0|2
    0|0
  • Bu konuyla tabiki görüşlerim her zaman var ama şuan onları dile getirmiycem çünkü daha önce ki yorumlarda arkadaşlar değinmiş söylemek istediğim bir kaç birşey fetullah gülen hoca efendi pazartesi günü konuşacak zaten çok merak ediyorum neler diycek .. bu olayın dışında konuşacak olursak demek istediğim şu ki birini bir kelimesine bakarak tamamen bağlanmak veya onu tamamen soyutlamak nefret etmek hakkında konuşmak kimseye yakışmak eğer farklı görüşler içerisindeysen savunduğun görüşten de şüphe et.. Genel konuşuyorum yanlış bir davranış

0|1
    0|0
  • Fetullahın da, tayyipin de ne mal olduğunu biliyorduk zaten. Bazıları sonradan görmüş olabilir.

2|1
    0|3
  • cok guzel beyın fırtınası :)

fethullah gulen ılgı alanıma gırmıyor o_0

0|1
    0|0
  • adam rezil etti kendini başka bişey yok şu kadar saygım varsa oda bitti gitti

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Be utanmaz insanlar...

Bu adamın ne olduğunu 20 yıldır söyleyen ve devlet kademelerinde bunları barındırmamak için çalışan insanlara Allahsız, Dinsiz, Din düşmanı diye saldıranlar siz ve Recebiniz değil miydi?

Size 20 yıldır bu adamlar Orduya, Devlet kademelerine yerleşmeye çalışıyor ihraç edelim dendiğinde bu adamlar Dindar ondan yapıyorsunuz diyen körler siz değil miydiniz?

Şimdi birde kalkmış hiç utanmadan, sıkılmadan bunu Recebin ortaya çıkardığını söylüyorsunuz.

İnsanda bir miktar hak duygusu olur, Allah korkusu olur.

Allah ıslah etsin hepinizi.

0|0
    0|1
  • o adam geberip gitseydi 2 sene önce türkiyede cenazesine ben bile katılırdım ama şimdi kendi cemaatinden başka kimse gitmez.

0|1
    0|0
    • demi ya valla giderdik birde ağlıyacaktık başbakanımız saolsun bizi zahmetten kurtardı :)

• mavi olan link'den yapamadığım içinmi seçilmiyorum aceba ? :/ :))

• şuan gördü en iyi seçildik eyv :))

• Ne alim ya bu herif sarlatanin teki alim adamin siyasetle isi olmaz ülkeyi karistirmaz bilmeyen de hoca saniyidu yillardir gerçek yüzünü herkes anladi..

Bunlara Verilen zekatlarda Allah bilir nereye gitti şimdiye kadar..

0|1
    0|0
  • Gülen'i hîç sevmem ama bir gerçek var Erdoğan'da daha düne kadar elini öpüyor emir almadan adım atmıyordu ne çabuk unuttunuz o günleri

1|0
    0|1
    • başbakanın adamdan bir menfaati yoktu oda biliyordu ta en başından ne halt olduğunu ...

• Bir insanin karekterini yüzü ve gözleri belirler adama bakın da ona göre yorumu size bırakayım

0|0
    0|1
  • Fetullahmı gülen yıllardır bu durumda söyledik dinlemesiler neden peki çünkü hükümet ile iç içe idiler şimdi menfaatler uyuşmadi ters düştüler O zaman mi söylenir bu gercekler zamanında neredeydiler adam bu bozul zihniyetle binleri arkasindan sürükledi buna benzeyen baskalarida var bir olay olmada başa dert gelmeden keske farkedebilseler

0|0
    0|0
  • Feto itibarını kaybetmedi, asıl şimdi gösterdi ne kadar başaklı adam olduğunu..Aranız bozulunca adama çamur atmaya başladınız..

Meğer Fetullah Akp'ye değil, Akp Fetullah'a bağlıymış.

0|0
    1|1
  • Içi boş,alim musveddesi... Hic sevmiyom o herifi babasini da sevmezdim

0|1
    0|0
    • daha düne kadar alim diye bilirdik meğer adam örgüt lideriymiş :)

• Onceden de sevmiyodum,nedense bir itici gelmisti demek ki bir sebebi varmis :D

• bunamış :)

.

0|1
    1|0
    • kanka keşke itibarlı ölseydi buna zamanında ülkeye dön çağrısı yapıyorlardı türkiye ağlıyordu dönsün diye ne kadar salakmışız :)

• valla kardesım bu adamı oldum olası sevmedım adamın tıpe bak :)

• Erdoğanında Fethullahına canı cehenneme! Bize bir şey olmasın hvhfbhafag

0|0
    0|0
Yükleniyor...