Recep Tayyip Erdoğan kadar çalışkan bir Başbakan daha gördünüz mü ?

Bir insana hırsız demek için kanıt olması lazım

Kaseti montajı kanıt sayarsanız bu ülkeyi en iyi teknoloji bilen kaset montaj yapabilen tanımadığınız insanlar yönetir

istediği zaman ortalığı karıştırır.

Bunlara prim vermemek lazım

Basının nasıl yalan haber yaptğını hangı menfaatlerı yuzunden neler uydurduklarını bılseydınız... kolay kolay ınanmazdınız

ama işte ınsan işine gelene ınanabılıyor

Başbakanım bu ülkenin kabul olmuş duasıdır...

0|0
9|27

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen Öyle Bu Ülkey Tayyip Başkanın Yaptığı Hizmeti Kimse Yapmamıştır . Allah ondan Razı Olsun .

4|1
    4|0
    • Allah cc onu korusun

yorumun için çok saol

bılmeyenlere anlatmaya çalışıyorum yruldum :)

ama olsun başbakanım yorulmuyo hep çalışıyo

ben de çalışayım

• Aynen kardeşim gerçekleri Hakkı anlatmaya devam .

Erkekler Ne Diyor 26

• Başbakanın bu ülkenin kabul olmuş duası değil , bu ülkeyi sevmeyenlerin tutmuş bedduası olabilir ancak.

Yoruldum artık bir şeylerin çabasını göstermeye , insanların doğru bildiği yanlışların farkına varmalarına gayret göstermeye. Ne söylesem , inanç noktasına getirdiğiniz kalıplaşmış düşüncelerinizin, ön yargılanızın önüne geçemeyecek. Neye inanmak istiyorsanız ona inanın .

Sorunu da cevaplıyayım ben hayatım boyunca başbakanın kadar , insan sevgisinden yoksun , insan inançlarını kullanarak rant sağlayan başka bir homo sapiens görmedim.

5|0
    2|1
    • eger bu ulkede ondan daha çok çalışacagından

gece gunduz proje uretmek ıcın uyumayacagından emın oldugunuz

çamayacagından (bunu yazmam başbakanın çaldıgı anlamına glmez) hakkında montaj şantaj haberlrı yapılmayacagından

ve o geldıgınde refahın artacagından emın oldugunuz bırı varsa

oyunuzu ona verın !

• ben dıyorum

neden dıyemıyeyım

hepımız kardeşız dıye

şundan emın olun

en sevmedıgım partı ıktıdar olsa ben ısyan edıp prvakasynlara

olaylara sebebp olcak tepkıyı de göstermem

biz sabrederız

ama sız saldırgansınız

saygı duymayan sabretmeyen kardeş olmayan sizsiniz sizzzz

• Adam bazı kasetleri kabul ediyor. Bazılarını etmiyor. Dinlendiğini de itiraf ediyor daha ilk günden. Sonuç: "jenesa".

5|2
    1|0
    • siz ulkenın kasetle yonetılmesını ısteyenlerdensenız

yarın bı kaset yapar brı onu secersınız

obur gun başkası kötu kaset yapar ındırırsınız

bız bunlara prım vermeyız

• duydunuz mu kastle ılgılı açıklamaları bugün

yıne mı duymadınız

ya sagırsınız

ya sagır numarası yapmak işinize gelıyo

dürüst olun dürüst

• Eğer bu kadar cıplaklığa ragmen hala gerçekleri goremiyorsaniz ne diyim bilmiyorum ki, belki asagidaki hikaye ile daha iyi anlaşılır.

Bir gün, Hz. Ali'nin taraftarlarının yoğun olduğu Küfe'den bir Arap devesiyle Şam'a gelmiş. Şam sokaklarında dolaşırken, biri ona yanaşmış:

“Ver o dişi deveyi bana!” demiş. Tartışma büyümüş, Küfe'den gelen adam, "Bu deve benimdir, üstelik dişi değil, erkektir" diye itiraz etmişse de, anlaşamamışlar. Konu Muaviye'ye yansımış. Halk meydanda toplanmış...

Muaviye, Küfe'den gelen ile Şam'da deveye sahip çıkan yerliyi dinledikten sonra kararını açıklamış: “Bu dişi deve Şamlı’nındır”. Sonra toplananlara dönmüş ve sormuş: “Ey cemaat, bu dişi deve kimindir”. Cemaat hep birlikte bağırmış: “Şamlı’nındır”… Küfeli, şaşkın bir vaziyette devesinin ardından baka kalırken, Muaviye onu yanına çağırmış: “Ey Küfeli, dinle! Sen de, ben de biliyoruz ki; bu deve senindir ve dişi değil, erkektir. Ama sen Küfe'ye dönünce gördüklerini Ali'ye anlat ve de ki: "Ey Ali, Muaviye'nin, dişi deveyi erkekten ayırt edemeyen ama o ne derse ‘evet’ diyen 10 bin adamı var! Ayağını denk alsın!"

A'raf-179: Andolsun ki, cinlerden ve insanlardan birçoğunu cehennem için yarattık. Onların kalbleri vardır, fakat onunla gerçeği anlamazlar. Gözleri vardır, fakat onlarla görmezler. Kulakları vardır, fakat onlarla işitmezler. İşte bunlar hayvanlar gibidirler. Hatta daha da aşağıdırlar. Bunlar da gafillerin ta kendileridir.

1|0
    1|0
    • Suizan, yanlış karar vermeye sebep olur

• cağlar hikayen güzeldi. okumanı tavsiye ederim. bu ülke bir deveyse eğer, o 10 bin kişi de oy kullanan millettir. kimi isterse onu seçer. ama yazıkki son sözü söyleyecek bir muaviye (r.a) si yok bu milletin. ona en yakın tayyip Erdoğan ı görüyor.

• Hikaye gayet acikti dostum, nasil anlamak istiyorsan öyle anla, son sözü millet söyleyecek, buna amenna

• Düne kadar alim hoca efendi hazretleri diyordunuz öyle inanıyordunuz...

Döndünüz...

Şimdi tayyip için usta büyük lider diyorsunuz yine döneceksiniz...

Huy olmuş sizde.

6|2
    2|1
    • biz dönmedik hoca döndü :)

doğru analız edın

• link

Beşir atalay tapeleri kimin sızdırdığını bulduklarını söyledi yani gerçek bunlar montaj değil

3|2
    0|1
    • saolasın

duymak ıstemeyen duymuyo

hala kabul ettı ınkar etmedıkı dıyolar

kelıme oyunlarına alet etmeyız bız onu

mıllet başbakanına sahip çıkacak inş

• Daha ÇALışkanını görmedim.

Herşeyi yabancılara birşekilde satarak kısa vadede Türkiye toparlanmış gibi gözükse de ilerde Sayın Erdoğan'ın eserlerini anca Allah'a havale edecek bir düzen bırakmaya başladı bile ...

Mağduru "oyna" Vatandaş yer ne de olsa yıllarca manipüle edilmiştir özellikle seçim arefelerinde ...

Gerçekler ortada. AKP oy oranını artırdı :) .

Başbakan içerde düzgün işler yapmadan bölge ülkelerine karşı LİDERLİK pozisyonu özellikle tam bir fiyasko Suriye Mültecileri Türkiye de oy için önemliler ölmediklerine şükreden o Suriyeliler onurları sokakta beş paralık dilencileştirdi AKP ve bu mültecilerin çoğu da yaşadıklarına şükrediyorlar! ... Zengin Suriyeliler tabi yollarını buluyor onlar hariç...

AKP oy için Vatandaşını nelere katlandırıyor ortada. İnsanlık olmalı ama böyle bu şekilde değil sayın Başbakan diyebilmeliyiz...

Daha çok şey var.

3|1
    0|2
    • izmir mitingindeki kalabalıgı duydunuzmu maaşallah

• Ağlancak halimize de gülüyoruz :) :\

• aynen :)

• bundan 15 yıl önce ne olacak bu memleketin hali denildiğinde hangi görüşe sahip olursa olsun herkes şunu diyordu

bir dikdatör lazım bu ülkeye kafasına göre işini yapacak sert kurallar koyacak öyle hizmet yapacak

ve geldi

biz kışın yazı yazınsa kışı özleriz, ben asla oy kullanmam, ama tayyip yapılması gerekenleri yaptı, ve yapacağıda çok şey var bence

3|1
    4|0
    • susmayalım anlatalım

göremeyen anlayamayan olabilir

saol saol

• ben doğruyu paylaşmayı severım.

elımden geldıgınce.

size de saygı duyarım.

• bende sezarın hakkını sezara veririm

• çalışkanlık yaptıklarının ıyı oldugunu gostermez

okadar zamanda okadar malvarlıgı nerden gelmıs hatırlasın

unıverstede boyacılık yaparak okul masraflarını karsılayan bır kışının

kısa surede gemıalmasına ne dersınız ?

uyumayın be

4|1
    2|0
    • çalışmayan bır başbakanın sıze neye mal olacagını bır dusunun

mal varlıgı helal olsun ona da

varsa çalmayacak gemı ev yat kat almayacak biri

siz oyunuzu ona verın

ha bu arada

gemı hakkında bişi derdım ama

ınanmak ıstemeyene bişi denmez

• Çalışıyor ama kendine çalışıyor..

3|2
    1|1
    • siz başkasına çalışacak

kendı menfaatı için değil

yemeden içmeden gece gunduz kendıını halka adayacak

evler malıkeneler almayacak

parayı makamı sevmeyıp elının tersıyle ıtecek

daha çalışkan ve fedakar bır başbakan adayı göruyorsanız ! oyunuzu ona verın

bunu o kadar rahat söyluyorum kı

kımse çıkıp şu var dıyemıyo şu anda

• Yazdıkların uzundu okuımadım bile

• :)))

• çook eskiden bende tutuyordum ama bu saatten sonra kimse bana başbakan şöyle başbakan böyle demesin..hırsızlık rüşvet herşey var ve hepsi bir kenara Atatürk ilkelerini kaldırıyor (beni asıl sinirlendiren) ve ikide birde kaç çocuk yapmamız gerektiğini diline dolayıp duruyor..utanmasa cinsel hayatımızada el atıp haydar dümenliğede soyuncak..

5|2
    0|1
    • hırsızlık ve rüşvetle suçlayanlar zamanla çok mahcup olacaklar. bundan emınım. senın ıcın demıyorum.

Atatürk ilklerini kaldırmaz. buna gerek yok. Atatürk ilkelerinden hangisi ile çelişiyor ki Başbakan. Demokrasinin en buyuk savunucusu.. egemenlıgın kayıtsın şartsız mılletın oldugun söyluyor...

kaç çocuk yapılması gerektıg ıle ılgılı hangı ulkede tavsıyeler edlmemiş ?

lütfen buna dıkkate edelım

başbakanımda çok olmamızı istedı... sevdıgı halkın çoğalmasını arzu ettı ıse suç mu

• herşeyi geçtim böyle bir adama başbakan sayın desin sonra Atatürk'ümüze ayyaş mayyaş desin..aklım almıyor doğrusu..birde çok katı ve inatçı..birşeye kafayı taktımı deli dikini beller gibi belliyor..Rizeli inadı var adamda çok fena..! çok katı..bir başbakan esnekte olabilmeli..

• dememiştir inş.

umarım daha esnek de olur

• eger calıyorsa allah belasını versın caldıgını bılıpte calmıyor dıyenler varsa allah onlarında belasını versın calmıyorsa ben boyle dedım benım belamı versın

2|1
    1|0
    • eger çalıyorsa Allah cc doğru yolu göstersın ıslah etsın affetsın

eger çaldıgını bılıp çalmıyor dıyen varsa... bile bile... Allah cc onlara akıl versın doğruyu göstersın

eger çalmıyorsa ve sen sucluyorsan Allah cc sana da doğruyu göstersın ve bırının hakkında olumsuz konustugun ıcın hakkına gırdıgın için helalleşmeyı de nasip etsın

• sen bana hadıs yazdın dogrulugu bıle bellı degıl bende sana kurandan ayet yazayım mı ?

• Aminnn kardeş aminnnnnnnnnn

• ya arkadaş bu kadar mı basiretiniz baglı, bu kadarmı olayları göremiyecek kadar kör oldunuz. Bırakın siyaseti bilmeyi biraz hafızalarınızı tazeleseniz kimin ne olduğunu anlayacaksınız. Başbakanın bir dediği bir dediğini tutmuyor. Ülke 80 öncesi gibi sağ-sol çatışmalarına gidiyor ve hala sayın başbakan birleştirici ve yapıcı olacağı yerde insanları fişekliyor.Söylevlerinden resmen şiddet akıyor. Ayrımcılık boyutu vicdan boyutunu geçmiş durumda. Sonuç olarak bu ülke ne siyasetçiler gördü. Ama hiç biri bu kadar olayları alevlendiren bir yapıya sahip değildi. Bırakın kim gelirse gelsin iktidara. Kimse babasının hayrına oturmaz o koltuğa.Her biri aynı. Artık bu ülke iyi bir siyasetçi değil bağdaştırıcı, birleştirici ılımlı bir lider arasın kendine. Egolarına yenik düşen insanlar yüzünden güzelim ülkede iç savaşlar çıkmasın. Asıl olan kişiler değil kurumlar olduğunu unutmayalım. 15 yaşında ölene sizden 19 yaşında ölene bizden diyen bir zihniyet bu ülkeyi nerelere götürür görün artık. Ve her kim gelirse gelsin körü körüne kulakdan dolma şeylerle inanmayalım ve artık takım tutmakla siyasi parti tutmak arasındaki farkı bir an önce anlayalım.

3|1
    0|1
    • sağ sol kavgalarını provake edenlere soracaksınız

eger ıktıdara geldıgınde bu ulkeye fakırık getırmeyecek, yolsuzluk yapmayacak, gece gunduz uyumadan çalışacak ve dusmanlardan koruayacak daha dürüst daha çalışkan daha çok proje üretecek birini göruyorsanız... hanı sağlık sıstemı, paradan sıfırların atılması, yollar, marmaray, refah duzeyı... gibi... daha ıyısını yapacak bbırı varsa oyunuzu ona verın. bıze de söyleyın bız de verelım varsa ben göremıyorum çunku

• anlamıyorsun değilmi? Bu çatışmaları, bu tahrik edici konuşmaları, bu ayrımcılığı hala anlamamakta direniyorsun dimi? Kaç yaşındasın bilmiyorum. Ama mutlaka eskilerden 80 olaylarını duymuşundur. O günler şakaya gelecek günleer değil. Bana sorsan sırf halkı kin nefret ve ayrımcılıga teşfik ediyor diye şu anki hükümete oy vermem. İnan şu anda Marmararaydan. Metrobüslerden,Duble yollardan daha önemli değerler var. Şu anda bunları yaptı deyip herşeyi sine çekmek kolay. Ama iç savaş sağ-sol

• olayları olduğuında bunların hiç biri seninde umrunda olmayacak. Neyse fazla uzatmaya gerek yok her kezin görüşü saygı değerdir. Allah hakkımızda Türk milletinin hakkında hayırlısı neyse onu versin. Sağlıcakla kal arkadaşım.

• sevgili jenesa, insanlar neye inanmak isterse ona inanırlar. bu yazdıkların da bundan ibaret. yoksa bir gün ses kayıtları montaj diyip ertesi gün başbakanın kriptolı telefonunu dinlemişler diye yakınan başbakanın kendini ele verişini farketmemen mümkün mü? biliyorsunki başbakanın telefonu kriptolu yani şifreli. o telefonun dinlenebilmesi için de tübitakta oluşturulan güvenlik anahtarının bilinmesi gerekiyor. işte bu güvenlik anahtarının oluşturulduğu birimdeki bütün mühendisler ertesi gün görevden alındı. şimdi soruyorum madem başbakan ses kayıtlarının montaj olduğundan bu kadar emin neden ertesi gün kriptolu telefonunun dinlendiğinden yakınıyor? ayrıca neden bu mühendisler görevden alınıyor? madem montaj bu panik niye?

ayrıca ciddi ciddi merak ediyorum jenesa montaj diyerek kestirip atması seni uyutmaya gerçekten yetiyor mu?

0|0
    1|0
    • kasetlerle ülke yönetilmez

siyasetin konusu bu ucuz materyaller değil

bizler bu saçma sapan suçlamaları ciddiye almıyoruz

kaale almıyoruz

Başbakanımın yaptıgı açıklama çok bile

gerek yoktu kendısını savunmasına

yanı kım oldugu bellı olmayan ıllegal bı yontemle saçma sapan bişeyı ınternete sunan bırılerıne cevap vermek zaman kaybı. sen çok uyanıksın anlaşılan

kıme oy verecegını merak edıyorum

senın o oy vereceklerın hakkında da vardır haberler. ama onlara da montaj yapılsa ben kaale almam

• ben anlamam gerekeni anladım. umarım sen de anlamışsındır.

• Allah cc hepımıze doğruları göstersin. amin.

• Her ne kadar yanlislari da olsa adnan menderesten sonra gelmiş geçmiş en iyi devlet adami birilerine birşeyler batiyo ortaligi bulandiriyor kasetti suydu buydu ama millet sandikta yine doğru ve hayirli olani seçecektir

Eski günleri unutmayalım ikac alcan kuyruk hastaneler cile yuvasi kitap desen parali cop dağlarından yollar simdi copten enerji üretiliyor

2|1
    3|2
  • Tövbe tövbe yaa,ruh hastasısınız hepiniz kabul olmuş duaymış,adeta ikinci peygambermiş,onun çıktığı tv yere indirilmezmiş,dokunmak bile ibadetmiş,hangi dine mensupsunuz siz?

Hırsız,sahtekar,çakma müslüman tayyip...gerçek sadece bu

4|0
    2|1
    • zan ile yanı tahmın ıle cıddı suçlamalarda bulunuyorsunuz

hırsız sahtekar

eger bunlar doğru degılse sizin için iyi olmaz

bir gün sizi de hak etmedıgınız bir şeyle suçlarlarsa

nedenını hatırlarsınız

• ya suç bende tayyo seven birine laf anlatıyorum...hiç bozma devam et böleee hadi hüloğğğ

• salak demeseydın hüloğğğ durumuna düşmezdın

• La adamın konuşma kayıtları çıktı ortaya daha ne çıkacak kanıt?Adam çıkıp yolsuzluk yaptım diyecek değil ya inkar edecek montaj diyecek tabi.Bir sürü yabancı firma inceledi montaj olmadığı çıktı ortaya.Çaldığı doğruda çalışkan değil anca yiyici :)

3|1
    2|1
    • tamamen montaj tabıı kı sız ınanmak ıstedıgınıze ınanmışsnız

Başbakanım daha ılk açıklamasında bunun kötu bır saldrı komplo oldugunu söyledı !

o Türkiye Cumhuriyetı başbakanı. tabıkı inanacagız.. aziz türk milleti bir yalancıyı seçecek kadar cahıl degıl.

ve şunu da bılın

her başbakana komplo yapılabılır... ama ulke kasetle montaja yonetılmez

oyun mu bu

bana ne kasetten

ben lafa degıl işe bakarım

• Hangi hırsız ben hırsızlık yaptım diyor tabiki inkar edece,dini kullanarak siyaset yapan biri.Hasan sabbah benzeri bir insan,yalan söylemez diyorsun çok söyledi merak etme,türbanlı bacıma saldırdılar camide içki içtiler vs.İcraatı belli yalan söylemek.Bir icraatı yok onun haricinde

• bılıyomusuz ınsan sevmese bıle bırını doğruyu söylemelı

başbakanın bir icraatı yok dersenız sorarım sıze

kımın var o zaman ?

• Hiç proje üretemeyenlerin kirli oyunlarına karnımız tok. Söylenecek cok söz var ama kendimizi yormaya değmez... DURMAK YOK YOLA DEVAM...

1|0
    0|0
  • Bu ülke mısır olmayacak.. halkın iradesi değişmeyecektir.

1|0
    1|0
    • :) milletin seçimine saygı duymayı öğrenecekler

• Anlatamassın.. çünkü anlamak istemeyen taşeronlar var.

• elimden geleni yapayım da ben :)

• link

2|1
    1|1
    • cok calıskan canım hırsızzz katill ückagıtcı ne dedigini bilmeyen cok yakısıklı cok seksy biri ya

• sinirime giden dini kötü kullanmaları ben buna bozluyorum

• din nasıl kötuye kullanılır görduk

fethullah gulen vaız olarak ınsanların karşısına çıkıp paraları toplamış :(

herkesı ınandırmış buna

işte dın kötuye kullanmak bu

Başbakanım konuşmaya başlarken besmele çekse bu gayet doğal hayatımızın bir parçası

hemen dını kullanıyo denıyo

bu degıl mesele... zengınleşen guclenen bir türkiye !

amaç bu olmalı

• yokturr şuan ilerde belki

1|1
    1|1
  • 1|1
    7|1
  • Attila , Timur , Cengiz Han

alakasız oldu biraz... onları tercih ederdim

3|0
    0|1
    • onlar yaşamıyo ama

eger bu ulkede ondan daha çok çalışacagından

gece gunduz proje uretmek ıcın uyumayacagından emın oldugunuz

çamayacagından (bunu yazmam başbakanın çaldıgı anlamına glmez) hakkında montaj şantaj haberlrı yapılmayacagından

ve o geldıgınde refahın artacagından emın oldugunuz bırı varsa

oyunuzu ona verın !

• Ben siyaseti hiç sevmem , tartışmayıda sevmem . siyaset yüzünden nice insanlar ölmüştür çok ta derine inmemek lazım özellikle bizler için . bizim göremediğimiz su altında ne işler yatıyor kim bilir

• evet bu guzel bı bakış açısı

bılmdıgımız neler var kım bılır

o yuzden seçmene ve seçilene saygı duymak düşer bıze

demokrası de bunu gerektırır

• Doğruları kadar yanlışı da var kararsızım :/

2|0
    2|0
    • daha çok çalışanını görüyorsan

ya da daha az yanlışı olanı

iktidara geldıgınde daha az yanlış yapacagını tahmın ettıgın biri varsa ona ver oyunu !

saol.

• Tib ne işe yarıyor bassınlar cezayı ?

Sansürle ancak bir ülke geriler ilerlemez.

• cezayı basması için kanun lazım

yasak olması lazım

kafana göre yapamazısın kı

işte o kanunu çırkarmak amaç da

• diyelim hırzır degil tamam eyv ama katil .

2|0
    3|1
    • provake edenler katil

bu ulkede terör oldugunu bıle bıle sokaklara çıkmaya provakasyonlara sebep olmaya teşvik edenler katıl !

hangı ulkede bu tur olaylar olur da polıs durdurmaya çalışmaz

başbakanım gelın konuşalım dedı gelmedı gezıcıler...

yıne çıksınlar yurusunler ama olay çıkarmasınlar

sadece konuşsunlar

anlatsınlar

yazsınlar

taş sopa küfür montaj... bunlarla gelmesınler

• Bak diyorsunki cıksınlar yürüsünler Polis bırakıyormu berkin elvan cenazesınde bile polis saldırdı gezi parkında ilk 3 gün polis yoktu olaylar olmadı ama polis geldi önüne gelene saldırdı vurdu yıktı öldürdü sonra rte dediki emri ben verdim şimdi burada katil kim oluyor

• provakasyon devam edıyor ama

aralarına provakötrler karışıyo

gezı olayları nerdeyse iç savaşa neden oluyodu

bence erken yurumek ıcın

cunku o kadar çok olay çıkardlar kı

bı sakınce yuruyebıldıklerını ıspat etmelerı bıraz zor bu ara

• böle dalga geçiyorsunuz ama gidince göreceksiniz ebenizin *mını.

2|2
    4|2
    • küfür eden babamın oğlu olsa kaale almam ssöyledıklerını

kusura bakma geçersız cevap

• pardon heyecanlanmışım. noluyosa bana

• olsun pekı

• ksyi bali rahat bırakın namahrem site burası olur olmaz cinsellik yazısı okursunuz falan neme lazım hepimiz çarpılırız bu son yorumum iyi ya da kötü kimseye yorum yazmıycam bilginize birini önder almak istiosanız önder bellidir o olmasaydı sen yine çıkardın ama baban kimdi bilemezdin

2|0
    3|1
    • annemı babamı bılıyorum çok şükür ıyı kı bu ulkeyı önderimiz kurtarmış

dinimi de bılmek ve yaşamak ıstıyorum.

ama Atatürkün askerlerı ıle bırlıkte kurtardıgı ulkede bazı ınsanlar o denıze gömduklerı düşmanlar kadar islama düşman olduklarından huzur bulamıyoruz

cınsellık faan var hepımız çarpılırız buradan uzak durun derken kime hıtap edıyorsun ? müslümanlara mı ? sen de muslumansın degıl mı ?

Kızlar Ne Diyor 9

• Ne gerek vardı bu konuyu açmana şu anda resmen tartışma ortamı yaratmaya çalışıyorsun.Buradaki soruyu göremedim bir konu açman için sorun olması gerekiyor.

O kadar çalışkanlar var ki asansörle trilyonlar taşıyorlar gece vakti gizlice.O kadar çalışkanlar var ki İzmir mitingine parayla insan getiriyorlar ,izmirde Ankara belediyesinin arabasının işi ne söyler misin ? bir sürü Ankara plakalı Ankara belediyesi arabaları geldi izmire.Aslında erdoğan izmirlilere değil ankaralılara seslendi izmirden . İzmir yine şuanki partinin izmiridir ve öyle de kalacaktır .Seçim sonrasında da görülecek bu izmiri kimse satın alamaz.meydana yazdığımız bütün yazıların silinmesi,göztepe ve karşıyakanın birlik olupta açtığı o pankartlara bakarsan anlarsın .! şimdi provokatörlüğü bırak kendi fikirlerini de kendine sakla !

3|0
    1|1
    • ne gerek vardı bılıyomusun

burada buna benzer çok soru var ve yerdne yere vuranlara açıklamak ıstedım doğryu

bu ğrovake etmek degıl

provake etmek şudur: çıkın sokaga yuruyun taş sopa kullanan provakatörler dalıyo aramıza ama sız genede yuruyun bagrın dırenın. susmayın. ha bı kaç kişi öldu gecen olaylarda. olsun. sız genede yuruyun. pkk var onlarda saldırıyo yakıy yıkıyo bu arada canı yananlar var. olsun yuruyun. işte budur. biz bunu iç yapmadık kı. başbakanım çalışıyo dıyorummmm ne var bunda

• boşsun ya valla. susup susmayacağımı da sana sormam. bu konuyu açtığına göre yoruma açık istediğimi söylerim.

• ha sen ıstedıgını söylersın ama ben susmalıyım öyle dıyosun

nası bı mantıgın var senın

boşsun lafını ıade edıyorum. sahıbıne yakışır çırkın söz

• Tayyip i benim kadar sevmesine kimse ama son Günlerde ne dediğini bilmeden konusmasi sinirlerini bozuyor. Ayrıca dogrulari var diye yanlislarini kenara atmak taparcasina bağ kurmaktir. Kusurabakmasin yanlislar bazen dogrularini goturuyooo

5|0
    1|1
    • daha çalışkan

daha çok proje uretecek

ve çalmayacak

ve rüşvet vermeyecek

fakırlıge sebep olamayacak

iç ve dış duşmanlardan koruyabılcek

yurt dışında bizi daha guclu temsıl edebılcek bırını göruyorsanız

oyunuzu ona verın

• Tayyip liderlik vasfi tasiyabilir. Ama ornek bir lider olması için agzindan cikanlara dikkat etmesi gerek. Bu kadar gozunuze perde cekercesine kaptirmayin kendinizi. CHP yi savunanlara oy verenlere ya da CHP vekillere kalkip ateist dinsiz demesi kadar ayip bisey olamaz inanclariyla değerlendiriyordu kimseyi ne oldu? Ayrica bahçeli ve Fethullah a kalkip onlar çocuksuz demesi de saygisizlik. Gerekirsebos oy kullanirim bu sizi ilgilendirmez kimseye bu sşekilde asagilar vadi konuşma hakkiniz yok.

• bende onu dıyorum

kımi daha çalışkan daha ustun göruyorsanız

oyunuzu ona verırsınız

• En iyi siyasetçi bile beş para etmez bu ülkede. Hepsi bizi birbirimize düşman ediyor. Bir boka yaradıkları yok.

3|0
    2|1
    • son zamanlarda pkk bıle demokratık yollarla kendını ıfade etme olanagı bulup daglardan çekılmıştı

huzur buydu

ama bırılerı onların yerıne geçip ortalıgı yamak yıkmak ıcın yıne bı bahane buldu

• senı tebrık ederım. ben de oyle bı ayırım yapmıyorum. sevıyelı ve durust olsun adıl olsun hangı partı olursa olsun. ben akp lıyım evet. ama bı chp lı doğruyu söylerse hak vermekten ya da oy vermekten kaçınmam. keşke hepsı senın gıbı olsa.

• Keşke arkadaşım keşke. Diyorum ya bizi birbirimize düşürdüler.

• Caliskan olmasi paralari, devlettin malini calmadiginin anlaminA gelmez. He, birde okadarda yapsin yani sus olarak orda degil. Kusura bakmayinda, yillardir basbakan. Onun orda oldugu kadarda teknoloji gelisti, yapsin birseyler artik.

0|0
    1|0
    • çaldıgını anlatan kasetlerın montaj oldugunu gerçek olmadıgını söyledı açıkladı

siz bu halka ve bu halkın seçtıgı başbakanın sözunun doğruluguna ınanmıyorsanız

bir gun haksız yere sucladıgınız bu başbakanın yerıne gercekten bir hırsız gelırse

önce sizlerın ceplerının boşalmasını Mevlamdan dılerım

bunu o kadar hak ettınız kı

• güzel

bence gerıye bı tek sorun kalıyor

farklı dusunmeye hakkımız var

üslup da duzgunse ne ala..

derın konu

• ÇAL' a kadarki kısmı doğru, -ışkan'ı at.

4|1
    2|2
    • haklıysan bilemem ama

haksızsan dıkkat et

sende bır gun yapmadıgın birşeyle suclanabılırsın

ılahı adalet

• Peki ya sen bir munafika oy verdigin icin gunaha girersen?

• ben ınandıgım doğru bıldgıme oy verıyorum

ben hırsızlık yapacagını bıldıgım halde bır yakınım partıde çalışıyo vs gıbı nedenlerden bır partıye oy verırsem bunu hesabı olurdu evet

ama ınandıgım guvendıgım doğru bıldıgımı elımden geldıgınce her gun detaylarıyla takıp ederek oyumu verıyosam... yanılsam bıle gunah olmaz bu. çunku elımden gelenı yapıyorum. kı allahın ıznıyle yanılmıyorum.

• çok çalışıyorda o yüzden bir sürü işsiz insan var, eğitim rezalet, sağlık sistemi de durmadan değişiyor

2|0
    0|1
    • işsizlik azaldı. eğitimde kıtaplar ucretsız akıllı tahtalat bılgısayarlar geldı...

sağlık sıstemı sureklı değişiyor evet

sürekli gelişiyor

hastaası olan bılır

ne çekıyorduk

nasıl rahatız şımdı

• Piaoliang gerçekten seviyenin yerlerde olduğunu bu yorumla belli ettin . At gözlüklü ve terbiyesiz bir ınsansın . Bir Insana nasıl hitap edeceğini öğren ondan sonra görüşünü yaz !

• burayı tartışma programına çeviren sizlersiniz

• İnsan neye inanacağını şaşırıyor. Umarım masumdurlar.

1|0
    2|0
    • bır ınsanın masum olup olmadıgını anlamak ıcın

onun yaşantısına bakarım

onu sevenlerın yaşantısına ahlakına bakarım

bırde onu sevmeyenlerın yaşantısına ahlakına bakarım

uzaga bakmaya gerek yok

senden sonra torum yapan gızlı kullanıcı küfür edıyor bak cumle kuaramamış

• Amin diyip tavuklupilava geçmeye geldim.

1|1
    3|2
  • MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.

sizin gibilere tek cevabım ; '' konya Ankara arası 2 saat''

5|0
    4|3
    • ve o reklamda olanın da akp nin görevlisi olması ve söylediği bölgeden olmaması, ve Atatürknde Orta anadolulu olması .

• bursa başörtülü doktor , akp parti seçim reklamındaki , hepsi kendi görevlileri .

link link

• eger bu reklamdakı 2 saat sızın ıcın

başbakanın urettıgı bunca projeden onemlıyse bişi demıyorum

daha çalışkan

daha çok proje uretecek

ve çalmayacak

ve rüşvet vermeyecek

fakırlıge sebep olamayacak

iç ve dış duşmanlardan koruyabılcek

yurt dışında bizi daha guclu temsıl edebılcek bırını göruyorsanız

oyunuzu ona verın

Yükleniyor...