1 çocuğunuzun annesi çok sevdiğiniz karınızın sizi aldattığından çok ama çok şüphelisiniz.

Bu durumu çok sevdiğiniz erkek arkadaşınızla paylaşıyorsunuz.

Aradan 1 hafta geçiyor. Çok sevdiğiniz erkek arkadaşınız sizi 1 gün öğlen yemeğine davet ediyor. Ve onunla 1 lokantada buluşuyorsunuz.

Arkadaşınız cep telefonu ile kaydettiği videoyu size izletiyor.

Gözleriniz faltaşı oluyor. Karınız, komşunuzun 21 yaşındaki oğlu ile 5 yıldızlı 1 otele giriyor ve aradan 2,5 saat geçtikten sonra aynı kişi ile kol kola otelden ayrılıyor.

Böyle 1 durumda ne düşünürsünüz? Ne yaparsınız?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• çok sevdiğin arkadaşın hafiyeliğe mi başlamış ;) işi gücü bırakıp senin için yönetmenliğe mi girmiş yoksa kamerayı eline alıp bizzat kendi mi çekmiş :))

0|1
    0|0
    • Yazdıklarım tabii ki 1 senaryo. Çok sevdiği arkadaş, aldatma olayını duyunca sevdiği arkadaşının peşi,ne düşmüş ve olayı ortaya çıkartmış bence. Başka ne olabilir ki?

• diğer arkadaşın yorumuna katılıyorum Türkçe'de rakamlar yazıyla yazılır :) bir gibi sen de özen gösteririmisin lütfen ;)

• Neden?.:))

Kızlar Ne Diyor 9

• önce suç üstü basılır sonra boşanır

0|1
    0|0
  • Sorunu okumadım ama Türkçe dilinde cümlelerde bazı sayılar rakamla değil yazıyla yazılır. Bknz; ''bir'',''iki'',''üç'',''dört'. Rahatsız oldum resmen ne o öyle 1 1 1

1|1
    0|0
    • Sorumu okudunuz ki bu yanıtı yazmışsınız. Cinsel konularda bu sitenin duayeninden öğrendim onu. Bu nedenle bende kullanıyorum. Hepsi bu. Umarım 1 e 1 karşılaşırız.:))

• yok okumadım soruya tümüyle bakılınca 1 1 1 dikkat çekiyor zaten

• karıma gider bu ne derdim itiraf ederse boşanırdım çnkü bir kez aldatan her zaman aldatır etmezse açıklamasına göre ztn bu durumda ne açıklayabilirki :D

0|1
    0|0
    • İtiraf etmezse ne yapacaksın? İtiraf etmesine gerek var mı bu durumda?.:))

• Sen bunu daha kaç kere daha sormayı dusunuyorsun acaba?

Türkler Hayal gücünü farklı mecralarda değerlendirmeyi deneseydi belki mars a ayak basmıştı şimdiye :D

0|1
    0|0
    • Aklıma geldikçe soruyorum işte..

• arada farklı sorular sor da şaşırt bizi

• Gelecekte soracağım tabii ki. Nasıl sorularım? Ama sıra dışı sorular sorduğumda siliyorlar beni ya.:((

• Aldatılma fantazin mi vardır nedir?

Bu kaçıncı aynı soru.

0|1
    0|0
    • Yoo bu soru diğer sorularımdan farklı. Dikkat ederseniz anlarsınız efendim.:))

• Çok fazla dizi izliyorusunuz bence :)

0|1
    0|0
  • Ayrılmak lazım

0|1
    0|0
  • Hayatın diziye dönmüş kesin sizofrenim diye hastaneye yatardım dmfjfh

0|1
    0|0
    • Bu aslında sizin başınıza gelmiyor, eşinizin başına geliyor. Ama tabii anlıyorum sizi.:))

• Sıktı ama bu sorular :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sen niye hep bu tarz sorular soruyorsun ? fantezin mi? yoksa kız kardeşin ablan annen karın hep başkalarıyla birlikte oldu da kaldıramıyor musun ?

4|2
    0|1
  • Anlayamadım, Yalan Rüzgarı gibi kim kiminle belli değil.

1|1
    0|0
  • Ic dünyamin amina kodunuz ben gidiyorum psikolojim bozuldu mk

0|0
    1|0
Yükleniyor...