Kapat

Bu kadar mı uzaksınız kitap dünyasına.. 2. dünya savaşı ile ilgili kitap önerileri istiyorum..

sitede 18 yaş altı lafını duyunca direk üyenin üyeliğini kaldırmak veya soruyu kaldırmak yerine gereksiz soruların kalkması taraftarıyım.

niye derseniz ergenliğe girmiş her birey nerede ne yapacağını bilir , neyin doğru neyin yanlış olduğunu idrak edebilecek yaştadır.

malesef 18+ olanlarımız sorduğu gereksiz sorular görmektense 15 yaşındaki insanların gerçek sorunlarıyla ilgilenmeyi tercih ederim.

siteye baktığımızda vakit öldürmek için girenler o kadar belli ki ; elalemin ne sorduğundan , arkadaşlarından sitenin en sevilen , en güzel üyenin kim olduğundan , niye sevip neyi sevmediklerinden size ne ? bu kimi alakadar eder veya bir faydası var mıdır..

gerçek mana da soruyorum , bu kadar gereksiz soru sormak için bir şeyler içiyor musunuz ? çünkü normal bir kafayla soru sormaya ben utanırım soranlar yerine.

neyse bu kadar sitemim yeter , bana 2. dünya savaşını belirli bir kurgu çerçevesinde anlatan kitapları önerebilir misiniz ?

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• cephe arkadaşları diye bir kitap okumuştum. gayet güzel anlatılmıştı. yazarını tam hatırlamıyorum ancak Alman bir yazardı sanırım. Alman askerlerin gözünden anlatıyordu çünkü. Eski bir kitap ancak güzel. tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Ancak bu konuda yazılmış birsürü kitap bulabilirsin. Kitaplara fazlaca konu olan bir dönem çünkü. Kurgusal roman tadında bir anlatım mı arıyorsun yoksa belgesel tarzda bir kitap mı?

• bir gerçek üzerinden kurgulanmış bir kitap istiyorum

• Söylediğim kitapı okuyabilirsin öyleyse.. Bizzat savaşta görev alan askerlerin gözünden anlatılmış bir kitaptır. Daha değişik bir kitap bulursan soruyu güncelleyerek yazarsan sevinirim. Ben de severim bu tarz konulu kitapları.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• oral sander, fahir armaoğlu

yüzyılın savaşları belgsel video link

youtube da bu video bulunuyor

sorunu beğendim bu arada

0|0
    0|0
  • link

Google yazdım bu çıktı : )

0|0
    0|0
  • Sen de çok ciddiye almamalısın bence :) sonuçta burası sanal :)) bide sevdim seni gönder arkadaşlık teklifini:))

0|0
    1|1
  • Adolf hitler kavgam adli kitap

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum ama bulursan bana da verirmisin

0|0
    0|0
  • Adolf hitler kavgam

0|0
    0|0
Sponsorlu