İştahınınızı nasıl kapatıyorsunuz ?

Pamuk yutarak kapanıyormuş mesela ama ben tehlikesiz bir yöntem arıyorum. Elma sirkesi kapatıyormuş sanırım deneyen var mı ? Veya bildiğiniz başka yöntemler ? Mısır gevreği falan demeyin daha da acıktırıyor. Bir şeyler yiyerek değil de direk iştahımı kapatmak istiyorum canım hiç bir şey istemesin

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bol bol su iç. Veya hiç olmadı eti form ye. Sabahları aç karnına içilen 2 bardak soğuk su metobolizmayı canlı tutarken yağ yakımına da yardımcı oluyormuş. Protein kaynaklarına yönel, veya salatalık yiyebilirsin veya domates , salatalık lif oranıyla daha yüksek hem de temiz su kaynağı.

0|0
    0|0
    • Eti form yiyemem çok sevdiğim için yedikçe çok yiyorum :) ama diğer önerilerini dikkate alacağım teşekkürler:)

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu bir yontem olsaydı eczanelerde hidrofil pamuk kalmazdı. Bunun barsak tıkanmasına sebep olacağı v ancak ameliyatla o bölümün alınarak hayat dondurulmenin mumkun olacagını biri soylemedi mi sana , o yontemi soylerken ?

Beyin bedava mı ?

1|0
    1|0
    • Soruyu düzgün oku

• Sizin hiç böyle hafiften sinirli bi' yorumunuzu okumamıştım :)

• Benim cevaplarım genelde sorandan cok , okuyan ve dusunmeden belki doğru bir tarafı vardır diye denemeye kalkanlar içindir. Soruyu eğri doğru okumadan önce , henüz riskleri tam algılamayacak genclikte de uyeler oldugunu ve soruyu bu riski dusunerek dogru yazmak geregi oldugunu dusunuyoum.

Bir gereksiz eleştiriden insanlar bulimia pencesine dusebiliyorsa , pamugu da dener ve basına da gelmeyen kalmaz. Diğer yiyeceklerden once , yiyecek fazlası için istahı degil beyni kapatmak onemli .

• Yemeklerden yarim saat once çörek otu dovulmus sekilde olcak cigneyerek yut ya da yagini ayni sekilde hem istahi kapatir hemde kilo vermene sebeb olur

1|0
    0|0
  • Bence ispirto kullan.

0|0
    0|0
  • Yanık yağ kokla en güzel çözüm

0|0
    1|0
  • Yeşil çay içmek ya da diş fırçalamak işe yarayabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tatlı yemek iştahı kapatabiliyor ya da su içmek.

0|0
    0|0
  • hoş bir yöntem değil belki fakat sigara kullanmıyorsan yani daha önce kullanmadıysan ilk baslayanlarda ciddi istahsızlık yapıyor, eczaneye ilaç danısabilirsin ya da yemekten önce bol bol su iç karnın şişsin cok bişey yiyemezsin zaten

0|0
    0|0
    • Sigara kullanıyorum ilaçlık bir kilomda yok. Suyu deneyeceğim teşekkürler :)

• güvendiğin birinden kazık ye

1|0
    0|0
    • O da ilk seferde işe yarıyor sonrakilerde kendini yemeğe veriyorsun

• Pamuk demek.. İyi güldüm.

0|0
    2|0
  • Pamuk yutulurmu yaa :S

Yulaf kepeği tok tutuyor insanı

0|0
    0|0
  • yemekten 5-6 dakika dk önce naneli şeker em faydalı oluyor