Bir çocuk sizden hoşlanıyor ama yanınıza gelmeye cesaret edemiyor Ne yaparsınız ? Anket

Bir çocuk sizden hoşlanıyor ve sizde anladınız onun sizden hoşlandığından ama yanınıza gelmeye cesaret edemiyor

bir türlü ne yaparsınız ona karşı?

• Gelsin gelmesin kendi bileceği iş
    A seç
  • Tipini beğenmezsem hiç oralı olmam bakmasın diye uzaklaşırım ordan
    B seç
  • Yanına yaklaşırım benimle konuşabilsin diye ona imkan tanırım
    C seç
  • Ona dik dik bakarım cesaretlenmesini isterim konuşabilsin diye
    D seç
  • Çekingen bir tip bununla zaman kaybederim başkasını bulsam daha iyi
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Hicbirsey yapmam. Cunku cocuk benden hoslaniyor, benim yapmam gereken bir sey yok bu durumda. Ben ondan hoslaniyor olsaydim, is degisirdi!

0|0
    0|0
    • karşılıklı olsa ikiniz birbirinizden hoşlansanız bakışmalar falan olsa C seçeneğinimi seçerdin

• D: Ona dik dik bakarım cesaretlenmesini isterim konuşabilsin diye

0|0
    0|0
    • ben cesaretlendim ama uzun sürdü işte sonra kız başkasıyla çıktı geç kaldım .s benim salaklığım yüzünden

• B seçeneği tam benlik oldu :)

0|0
    0|0
  • beklerim..

sen gitme, her şey ayağına gelsin :)

0|0
    0|0
    • kızlar ne rahat herşey ayağıma gelsin

• Yanına yaklaşırım benimle konuşabilsin diye ona imkan tanırım tabii ben de hoşlanıyorsam.

0|0
    0|1
  • A: Gelsin gelmesin kendi bileceği iş

0|0
    0|0
  • Ben gider konuya girerim nasılsın falan diye başlarım

0|0
    0|0
    • o kadar kolay olmuyor malesef bide kızlar ilk konuşmaya gitmesi kendilerini ezik hissetmelerine neden oluyor diye düşünüyorlar içlerinden ''gelirse gelsin ben gitmem ezikmiyim ben gidicem'' gibi ama sizin gibi kızlarda var kabul etmek lazım keşke herkes sizin gibi düşünse

• Şakayla karisik soyledim sorun degildi :) neyse ya gercekten cok uzadi konu iyi geceler diliyim en iyisi size

• neyse harbi çok uzadı iyi geceler sizede

Erkekler Ne Diyor 2

• Eşcinsel olmadığımı karşı cinsten hoşlandığımı burayı terketmezse dayak yiyeceğini söylerim :)

1|0
    0|1
  • yanıma gelirse yer dayağı asdkljsad

0|0
    0|0
Yükleniyor...