Bu kızlara karşı tavrım nasıl olmalı ?

hiçbir neden yokken en iyi arkadaşım dediğim bir kız bir erkek yüzünden beni sattı. sonra biz sınıftaki 4 kızla beraber takılmaya başladık.yakın olduk sayılır 2-3 aydır iyiydi aramız.sonra yemek yerken bir arkadaşın işi çıktı gitti. sonra biz arkadaşla konuşuyorduk 3. kızda telefonla birisiyle konuşuyordu. durduk yere çirkeflik yaptı gitti. şimdide tripti bana karşı. Şu an sınıfta kimseyle konuşmuyorum. umrumda bile değiller fakat durduk yere çirkeflik yaptığı için çok sinirliyim kızların ergen kafasını çekmek kadar zor bir şey yok. sadece onlara karşı nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum.nasıl bir tavır almalıyım beni ezik görmemeleri için

bu arada sınıftaki diğerleriyle aram bozuk değil ama yakında değiliz. ve herkes gruplaşmış bir biçimde olduğu için oluyor bunlar.

ve bir senem daha var.11. sınıfım. okula geç yazıldğım için 11 de okuyorum. yaş: 18

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• takma 2 sene sonra yolda görsen selamlaşmıyacağın insanlar

0|0
    0|0
    • ama şuan her gün onların yüzünü görüyorum ve bu hiç kolay bir şey değil

Kızlar Ne Diyor 1

• evet yaşınız küçük. En yakın arkadaş tabirini herkese yüklediğiniz için hayal kırıklıgına uğruyorsunuz insanların sadece 1 tane veya 2 tane dostu olur diğerleri takılmalık arkadaşlardır bunları ayırırsanız üzülmessiniz.

0|0
    0|0
    • evet ama öyle olmuyor işte insan iyi günler geçirdiği birisiyle kötü günler olmayacağını ve küsmeyeceğini düşünmüyor ya şuan hepsinin farkındayım ama bana farkındalıklarımın bir faydası yok şuan soruma bir cevap verirsen sevinirim. yoksa dediklerinin hepsini idrak edecek kadar büyüğüm.

• aksini idda etmedim öylesindir. Böyle şeyler herkesin başına gelir. Ben beni takmayanı hiç takmam muhattap bile olmam sonuçta orası bir okul sende okuluna git derslerine çalış notlarını yükselt onlardan daha iyi bir konumda olki onları pişman edebilesin.

Yükleniyor...