Lütfen uzun deyip okumamazlık yapmayın..Ayrıldığım sevgilimin bu yaptığının açıklaması nedir sizce?

Biz ayrılmadan önce onun facebookundan ben sinir olduğum için bir kızı silip engellemiştik birlikte herneyse sonra ben ayrıldım ondan ertesi güne bu o kızı geri eklemiş resmini beğenmiş falan bende bunu yaptığını görünce ona yazdım geri eklemişsin değmezsin birgün beni kaybettiğin için köpekler gibi pişman olacaksın ama o gün ben bir başkasının olucam dedim herneyse o cevap yazmadı.Aradan 15 gün geçti şimdi o kızla maça gidecek davet etmiş bilet almış falan baya baya kıza asılıyor şimdi bunu benden intikam almak amaçlımı yapıyor sizce ? unutmayamı çalışıyor ? bu birlikte maça gideceklerini benim bildiğimi bilmiyor tabi.

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayrılan sensen, neden hala onun ne yaptığı kimlerle olduğuyla ilgileniyorsun ki ?

1|0
    0|0
    • ilgilenmiyorum aslında sadece 2 yıl gibi bir birliktelikten sonra bu kadar kolay başkasına gidecek bir adamı sevmiş olmak canımı yaktı burayada yazdım ki birileriyle paylaşayım kimseye anlatamıyorum içim içimi yiyiyor sence fikrini söylermisin? çünkü o kızıda yara bandı gibi kullanıyor şuan bana öyle geldi ama dışardan bakan göz saçmalama unutmuş seni başka bir sayfa açmış sen kafanda kuruyorsunda diyebilir

• özellikle benim sinir olduğum kızla birlikte gittiğimiz stata falan ya ona özel bilet alıp onla gidiyor şaka gibi bunu öğrenmemi asla istemez çünkü herhangi bir barışma durumunda affetmeyeceğimi bilir bunu göze almış ve ben öğrendim bunu bana inat yaptıysa bile yapmamalıydı herşeyi mahvetti işte ne diyebilirim ki mutlu olsunlar demekten başka.

• Öyle diyorsan öyle olsun ne diyebilirim. Umarım mutlu olursun

• ayrılan sen isen hırs bürümüş gözünü derim.

0|0
    0|0
    • evet ben ayrıldım yani inadından yapıyordur değilmi çünkü o kızı tekrar geri eklediğinde ona mesaj yazdığımı anlattım yukarda dedim ki seni her yerden engelledim şimdi ne bok yersen ye o kızla bile dedim.Kızı kullanıyor gibi duruyor bu durumda değilmi?

Yükleniyor...