Bir kızın hakkında kötü şeyler öğrendiniz, ne yapardınız?

Sevdiginiz bir kızın hakkında emin kaynaklardan kötü ,çirkin şeyler öğrendiniz ne yaparsınız? kızla hala ilişkiniz devam ediyorken ?

Güncellemeler:
Yapılan hata normal bir kafa ile değil ama ona bunu soramam zaten ona karsı yeterince soğudum hatta ilişkiyi bitirmek üzereyeim öğrendikten sonra şok oldum ama bırakamıyorum :S

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• nereden biliyosun söylenenlerin doğru olduğunu.

0|0
    0|0
    • öğrendiğim kişi çok güvenilir bir insan

• sevdiğin kızı tanımıyor msn peki. çok güvenilir biri diye ona sormadan mı yargılayacaksın onu?

Kızlar Ne Diyor 10

• duyduklarını bence git kıza sor ilk önce kulaktan dolma bilgilerle kimseyi yargılama.

0|0
    0|0
  • Emin kaynakar kaynaklarını ispat etsinler önce

0|0
    0|0
  • Bu hatasından ders çıkarmyı bilecek kadar olgun ve ayakları yere basan biriyse sakın kaybetme derim

0|0
    0|0
  • Geçmişi geleceği etkiliyorsa bırakırım. Ama tabi ondan dinlemek şartıyla mutlaka bi açıklaması vardır

0|0
    0|0
  • bnce kıza gittip böyle böyle şeyler duydum de inanmadım sana sormak istedim de güzel bir dille konuş acıklıga kavuşdur.ve gözünle görmedigin şeylerede inanma ...

0|0
    0|0
  • Git kıza sor herkesin dostu düşmanı var kıza sormadan emin olamazsın

0|0
    0|0
  • benim yakın bi kız arkadaşım hakkında kötü şeyler öğrenmiştim korkmuştum hatta ama bana hiç bulaştırmadı ve anlatmadı gayet de iyi bi kız hala arkadaşızdır

0|0
    0|0
  • Kimsenin geçmişi beni ilgilendirmez benimle olduğu ana bakarım

0|0
    0|0
  • kıza aşıksan açık açık sor

0|0
    0|0
  • ne tarz şeyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• geçmişe mazi denir..kendisi de inkar etmeyip ;yapılan hata idi bir daha tekrarlanmamak üzere derse ,neden bırakasın ki..

0|0
    0|0
  • akıllı ol hocam ya millet hep konuşur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...