Samimi olmadığınız insanların canımlı cicimli konusması

Samimi olmadığınız insanların canımlı cicimli konusmasından rahatsız olurmusunuz? ben şahsen hemcinslerim için değil fakat karşı cins yapınca rahatsızlık hissediyorum sizede oluyor mu?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• evet rahatsız olurum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Canım kelimesinden nefret ederim

0|0
    0|0
  • şu "çiçeğim" lafını piyasaya salanların ...neyse mübarek pazar günü sövmiyim.

0|0
    0|0
  • Herhalde yani. Karşı cins özellikle samimi değilsem bana öyle konuşması hoşuma gitmez ve uyarırım. Baktım devam ediyor hadi güle güle derim.

0|0
    0|0
  • erkekler neysede erkekler belli zaten .d ama bir kızın başka erkeklere felan canım cicim demesi kadar saçma bişey yok bence.erkekler içinde geçerli ama bunun bir önlemi yok

0|0
    0|0
  • Anında soğurum öyle karşı cinsten. Erkekler zaten öyle konuşmazlar.

0|0
    0|0
  • canım neysedee ama ilerisi oldumuu direk uyarırımm genelde buu duruma ünivde maruz kalmıstım marmaraa ege tarafındakiler moruk felan diye htap ediyolardı ...

0|0
    0|0
  • Olmuyorum.

0|0
    0|0
  • çıkarı varsa söyler

0|0
    0|0
  • canını alırım senin derim o anlar zaten :)

0|0
    0|0
  • istedigi gibi konusabilir sorun etmem.sonucta bir duar arsa samimiyetsiz bulmussam dahada buyur.

0|0
    0|0
  • aha kezban.kendini bir halt sanan bir kezban.d.d

0|1
    2|0
    • Kezban kendilerine canım denmesinden hoşlanmayan insanlara mı denir? nedir ki kezban biraz açıklarmısın mesela bana kezbanı tarif et... fingirdeşmeyen oynaşmayan canımlı cicimli konusup kendisine yavşanmasına izin vermeyen kıza kezban mı deniyor mesela? cidden bilmediğim için soruyorum

• herkesin kendisine yavsadıgını sanan paranoyaklara denir

• Herkesin bana yavşadığını düşündüğümü bu sorudan nasıl algıladın? ben "herkes bana yavşıyor" diye bir cümle kurmadım. gereksiz samimiyetin hoşuma gitmediğini söyledim. Kaldı ki senin gibi aç açıkta kalmış abazaların bana bırak kezban demesini kamil demesi bile beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. çizgimi koruyorum senin gibi seviyesizlerle muhattap olmuyorum bu açıdan kezban oluyorsam çok iyi yapıyorum bence.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bana da itici geliyor. Özellkile bazı erkeklerin kızlara karşı canım, hayatım gibi laflar kullanması çok sevimsiz geliyor aç.ıkçası.

0|0
    0|0
  • hayır :) arayı ısıtıyo seviyo neden tersleyeyim :)

0|0
    0|0
  • Tavrımı koyarım hep, öyle bir şeye asla maruz kalmadım o yüzden.

0|0
    1|0
  • Nefret ederim.

0|0
    0|0
  • aynen bende,tanimiyorum etmiyorum kizi birseyler duymustum yanina gittim ilk konusmamiz bana boyle diyor canim ben seni cok seviyorum seninle kotu olmak istemiyorum canm benim:D

cok gulmustum gercekten ilk konusmamizdi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...