Koşu bandı almayı düşünüyorum sizce bacaklarım incelir mi?

Arkadaşar koşu bandı bacaklarımı sıkılaştırmadan inceltir mi?

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• 1 hafta boyunca fitness plates bölgeselegzersiz yapsam ne kadar incelir sıkılaşır selülit görümünü azltılırım ve 1 saat yürüyüş + diyet

0|0
    0|0
    • Bana mı soruyorsun? :D

• tamam canım çok saol :)

• selülit bayanların büyük bir sorunu

Erkekler Ne Diyor 10

• hiç gerek yok alırsın kalır evin bir kösesinde çık dışarda koş hem millet görünce gazada gelirsin hani o koşuyor bu yürüyor biraz daha yürüyeyim diye koşu bandı yerine kendine bir spor yapacak arkadaş bulsan beraber daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Almana gerek yok o kadar para vermeye salona yazıl şekeri azalt hamuru azalt ve yağ ı azalt yemeğide 3 öğün değilde 5 öğün ye ama azar azar ye acıktığını hissedince ye sonra günde en az 5 km koş koşudan sonrada 1 tane muz 1 portakal 1 de mandalin ye

0|0
    0|0
    • Spor salonu için zamanım yok ama öğün azaltmayı zaten yapıyorum :)

• ölü yatırım sakın alma hiç vaktim yok diyosan spora ayırcak evde plates topuyla sıkılaşabilirsin günde 15 dk ayır ama tam yap hareketleri

0|0
    0|0
  • Bunun icin niveanin bir kremi oldugunu duymustum istersen arastirabilirsin.

0|0
    0|0
  • spor salonuna gitsen daha iyi olmaz mı sence de?

0|0
    0|0
  • yağlarını yakarsın eğer bacaklarında çok yağ varsa işe yarar ama bir anda değil zamanla olur

0|0
    0|0
  • ben sporda esımle kullanıyorum çok yararlı bence denemelısın

0|0
    0|0
  • koşu bandı benim evde varda spor salonu daha çok seviyorum alırsan evde güzel olur ama.

0|0
    0|0
  • Eve almanı önermem eve alınca kullanılmıyor parana yazık git spor salonlarında yap daha iyi

0|0
    0|0
    • Zamanım yok :)

• Aslında zamanım yok diyorsun evde yaparım diyorsunda gerçekten alınca zamanım yok çok yorgunum sonra yaparım bir yere gitmiyor unuttum felan falan bahanelerle evde hiç yapılmıyor. Annemden biliyorum kaç tane spor aleti aldı hiç birini kullandığını görmedim :)

• Bacakların incelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bacakların yağlıysa evet inceltir

0|0
    0|0
  • İnceltir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...