Düğününüzde hangi şarkı çalmalı?

Düğününüzde hangi şarkı calmali? Sizin için bir önemi var mı?

Güncellemeler:
Soruma biraz yaratıcılik katılmasıni istediğim için detay vermedim. Dugun demek illa bir roman havasinda tepinmek demek değildir. Sevdiğiniz insanla paylaşabileceginiz bir şarkı vardır mutlaka. Chicago- hard to say i m sorry veya sonata arctica- tonight i dance alone çalsın isterim. Ve cevap verdiginiz için teşekkürler...

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Her ne kadar ikinci sınıf düğün salonlarında içki içenlerin, içkilerine meze olduysa da , kapitalizmin oyuncağı olmuş büyük şirketlerin müşterilerine bekletirken onlara dinlettiği şarkılar konumuna düştüyse de , asansörlerde bile insanların on saniyelik yolculuklarını yaparken onlara eşlik etse de , popüler kültüre yenilip ayağa düşse bile bu şarkı da aşk gibi kirletilemiyor, hissettiklerinden uzaklaşmıyor.

Historia de un Amor candır link bu şarkı çalabilir büyük ihtimal. Ne olursa olsun kirlenmeyenlere saygım vardır . Bu şarkı değerli benim için

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • Mümkünse düğün olmamalı. Düğünlerden nefret ederim.

0|0
    2|1
  • davul zurna örf ve adetlerimizden de olsa ben hafif batı müziği olsun isterim. daha bir şevk veriyor sanki.

0|0
    0|0
  • ne şarkı çalması ben söylerim gözlerine bakarak birde diz çökerim öyle yani

0|0
    0|0
  • Düğünü sevmiyorum Nikah olabilir oda kızın gönlü olsun gelinliğini giysin Dualı ilahili bir ortam olabilir

0|0
    0|0
  • Hiç birşey çalmasın.

0|0
    0|0
  • Dönülmez akşamın ufkundayım vakit çok geç :)))

0|0
    0|0
  • Ben sevdiğim kızla evelenecemde müziğe bakacam ? o lüxe sahip değili m :D

0|0
    0|0
  • çingenem çalmayan bir düğün olsun:D

0|0
    0|0
  • farketmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• YİRUMA - RİVER FLOWS IN YOU.

ne mükemmel parçadır..

1|0
    0|0
  • Kurani Kerim okunsun

ve de ney calsin:)

kemanda olabilir ama huzunlu kacar ;(

1|2
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Ben evlenene kadar seçtiğim şarkının modası geçer :D

0|0
    0|0
  • link

bu calsın :D

0|0
    1|0
  • Düğün istemiyorum.

0|0
    1|0
  • damat halayı, kasap havası, lorke lorke ve şemmame :D

0|0
    0|0
  • link bu olsun...

dans edelim <3

0|0
    0|0
  • Düğünde çalan şarkılardan değil de ,ilk çıkış dans müziğinden bahsediyorsunuz sanırım_?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bi önemi yok

0|0
    0|0
    • Çalgı-çengi caiz değil tabii ki de. Ney ve def çalmaya müsaade var. Gelinin açık-çıplak gelinlik giyip herkesin içinde erkekle dans etmesi, diğer davetlilerin çıplak kıyafetlerle düğüne gelmesi caiz olabilir mi sen söyle.

Yükleniyor...