Çikolata-Gofret Tarzı Şeyler Yemek Kas Yapan Biri İçin Zararlı Mı? Bunun Dışında Zararlı Olan Neler Var?

Çikolata-Gofret Tarzı Şeyler Yemek Kas Yapan Biri İçin Zararlı Mı? BodyBoulding yapıyorum ancak arada kendimi tutamıyorum Gofret-Çikolata yiyorum ne gibi zararı var ya da kas yapan birisi için zararlı yiyecekler nelerdir?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Vucut yağ oranı düşürmez isen karın kaslarını çıkartamazsın meydana çok aşırı yemezsen bir şey olmaz bünyeden bünyeye farklılık gösterir bu da tabi bitter tercih et

0|0
    0|0
    • Neden bitter abi ?

• Yok abi kolay kilo almıyorum ben normal ne hızlı ne yavaş

• bi şey olmaz o zaman çok aşırı bir etkisi olmaz

Kızlar Ne Diyor 5

• Haftada bir yesen sorun olmaz ama her her gün olması zararlı tabi sadece çikolata gofret değil kızartmalar,hamur işi şekerler vs de zararlı

0|0
    0|0
  • HAFTADA 1 YE AŞIRI ŞEKER İSTERSEN ÖYLE BÖYLE ÇAYINA ŞEKER ATIP İÇ

0|0
    0|0
  • Abur cubur zaralıdır işte.

0|0
    0|0
  • zararlı asitli filanda içme kaslarını güçlendirecek proteinler al

0|0
    0|0
  • 1 hafta boyunca fitness plates bölgeselegzersiz yapsam ne kadar incelir sıkılaşır selülit görümünü azltılırım ve 1 saat yürüyüş + diyet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İşlenmiş besinlerden uzak durmak lazım hatta ne alıyorsak bu yiyecek 2000 yıl öncede aynı şekilde bulunabiliyormuydu diye sormak gerekir kısacası doğal olan iyi olandır :)

0|1
    0|0
  • normalde 18-27 yasındaki bireylerin bünyelerinin saglam olması nedeniyle günlük yedikleri kalorinin %20 kadarını fast food ya da snacks denilen abur cuburlarla saglamasında sorun yoktur eger hakkını vererek spor yapıyor isen. ama bazı dönemlerde sporcular gelisebilmek icin bunları keser, canları cok cekerse bile diet türü ürünlerine yönelirler. azaltmanda fayda var.

0|0
    0|0
  • Ben bir gofret atardım bazen antremandan önce :D

0|0
    0|0
  • Yağ yapar arada fazla kaçırmadığın sürece problem değil bence

0|0
    0|0
    • Yani 2 günde 1 tane yseem sıkıntı olur mu ?

• 2 günde 1 taneden bisey olmaz ben bile yiyorum o kadar :)

• 2 nizin ortsını bulayım 4 günde 1 yıyım :D

• kas yapıcam çikolatadan gofretten asla uzak duramam.çikolata yerim daha iyi..

0|0
    0|0
  • Onların hepsi GDO deposu kardeşim tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • abur cubur değil protein beslenceksin zararlı

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum bro ya Çünkü Supplament marketlerdede çikolata satıyorlar...

0|0
    0|0
  • zararlı tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...