Sarışının adı esmerin tadı diyorlar, sence?

Bunu hep merak etmişimdir sarışının adı esmerin tadı denmesini niye aceba ıkısınınde bırbırınden farklı kılan özellikler ne ki bunu dıyo herkes bir türlü anlamadım gitti sizce neden ?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• yüzü güzel değilse hiçbi halta yaramaz

bide saçlarını sarıya boyayanlar ya düzenli dip boyasını yaptırsın aksatmasın ya da göz zevkimizi katletmesin please!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• olay renkten ibaret.esmerm bcim bcim diyorum.

0|0
    0|0
  • kumrallar olarak en iyisiyiz :) ya bence sarsinlar goze ilk carpanlardir ama soguk guzelliktedir esmerler daha cok bati guzelligi tasir akdeniz guzelligi hatta daha cok bu yuzden samimi olarak bakildiginda esmerler tercih edilir

0|0
    0|0
    • Bende kumralım evet ıyıyızde :) bence ıkısınınde bırbırınden fark özellikleri yok diye düşünüyorum sarışın iyi kızlarda var esmer kızlarda bunları bırbırınden ayırt edemeyız sonuçta ıkısıde aynı özellikleri taşıyor :)

• Buğday tenli olanlar en iyisi. Ne esmer ne bembeyaz ne de sapsarıyız. Sütlü kahve gibi. Ne güzel işte -.-

0|0
    0|0
  • Sarışının adinin gectigi yerde esmerin tadi kacar dior ve konuyu kapatiyorum.noktaa:))

0|1
    1|1
  • Bence esmerler daha guzel ve tatli oluyorlar ondan bence.

0|0
    0|0
    • ben öyle düşünmüyorum ama tamam esmer tatlı kız olabilir ama sarışın ıyı kızlarımızda var yani baya memleketimizde

• var ama esmerler daha guzel

• bunu nerden anlıyorsun sorabılırmıyım :)

• La kumrallar noluyor peki:D

0|0
    0|0
  • kumrallin neyii peki? Ayrimcilik yapmayin lutfenn

0|1
    0|0
    • Katılıyorum buna ayrımcılık yapılmasından zaten bende şikayet edıyorum bu duruma nıye böyle yanı ıkısıde aynı özellikleri taşıyan bırısı değişik bişey bence

• yanlis anladin beni sen

Erkekler Ne Diyor 2

• Kumral 4ever

0|0
    0|0
  • kumral candır

0|0
    0|0
Yükleniyor...