Erkeklere soruyorum ... beğenmediğiniz bir kıza beğenmedim der misiniz ?

bir kızla buluştunuz elektirik alamadınız . bunu ona söyler misiniz yoksa bahane uydururarak kırmadan o ortamdan kaçar mısınız ?ne yaparsınız böle bir durumda . ama şu var kız sizden hoşlanıyorsa bunu biliyorsanız ..

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kırmamayı tercih ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Öyle durum da kırmadan diyorum

Çok güzelsin

İyiki varsın

Beni anlıyorsun .

Seninle sevgili olsam seni kaybederim diye korkuyorum

Kankam olur musun. ?

0|0
    0|0
  • karşımdakini kırmadan üzmeden olmayacağını anlatırım en azından oda bilsin sessizce cekip gitmekte hoş olmaz diyorum bence

0|0
    0|0
  • Hayir kacmam ortamdan cunku bana guvenmis gelmis sonucta. Gun sonunda ona kibarca oneden elektrik alamadigimi solerim. Sonucta oda bir insan ve duygulari var

0|0
    0|0
  • ben söylerim ama çoğu erkek söylemez

0|0
    0|0
    • insanları kırmaktan korkmaz mısın

• Kendisiyle barışık olmayan bir insanla zaten bir ilişki içine girmem. Çirkinsin demem tabi ki ama mesela yüzünü beğenmiyorum ama bacakların çok güzel derim. Dürüst olmak en mantıklısı bence

• bu dürüstlük mü ya bırak ... senide beğenmeyenler beğenmiyorum dese gücüne gider

• muhabbeti güzelse bululmuşken az takılırım beğenmedim demem ama mesafeli davranırım

0|0
    0|0
  • tabiikide kırmamak en önemlisi fakat gerçekler kaçınılmazdır

0|0
    0|0
  • Kırmamaya çalışırım oda bir insan sonuçta bahaneler uydururum

0|0
    0|0
    • hoşlanmadım elektirik alamadım yeteri kadar falan demezsin yani dimi

• Demem en kötü sevgilim var diyip sıyrılırım işin içinden

• yani bencede

• erkekten erkeğe değişir eğer adamsa bahane uydurur değilse ezer

0|0
    0|0
  • yavaş yavaş arayı açarım belki 1 belki 2 hafta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benim lise 1de başıma geldi arkadaşım tutturdu sevgilimin arkadaşı var çok yakışıklı aranızı yapıyım diye ben olmaz dedim baya ısrar etti sonra tamam dedim gittik buluşmaya arkadaşım sevgilisiyle takıldı ben bu çocukla çocuk orda bana aramızda beğenmeme gibi bir sorun yok dimi dedi ben de bilmem dedim utandım çünkü hiç sevgilim olmamıştı daha sonra akşam eve geldim çocuk mesaj attı ben senden etkilenemedim kusura bakma diye ben de iyi dedim ama çok bozulmuştum ağlamıştım ben çok mu çirkinim diye

0|0
    0|0
    • kıyamam sana ... banada oldu işte ondan sordum . senden acayip bir elektirik alamadım dedi bana . o gece zaten aramadı 7 ay sonra görüşmek istedi hem görüşmek istedi hemde bunu söyledi bana ...

• aptalmış ya boşver

• gerizkalı ya

Yükleniyor...