Bunları tanıyan var mı?:)

link

link

link

Londra yolculuğu başladı renktaşlar dualarınızı eksik etmeyin sağ salim gidip dönsün aslanlar en güzelinden bir galibiyetle!

BAŞARILAR

Güncellemeler:
Abi manyak mısınız nesiniz ben oyuncularımı böyle severim atar yapanlar var yazık ya nasıl Galatasaraylı olduğumu öğrenememişsiniz ya ne diyeyim gülücük koydum ciddi ciddi mi söyledim sanıyorsunuz.

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Gönülleri Şampiyonu

Galatasaray ımıza başarılar diliyorum...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Tanımayan yoktur nerdeyse

0|0
    1|1
  • hacı Drogba kayışı yağlamış belli chelseaye ve bazı chelsealilere onlar kendilerini biliyorlar :) kara kobrayı dolayacak galiba :D

1|0
    0|0
  • bazı insanların kendi sevdiği sözler var demek ki sen öyle seviyorsun takımıma başarılar maç bizim inşallah

1|0
    0|0
  • Fotoğraftan nefret ettim.

Takım tutmam.

1|0
    0|0
  • Başlık ne öyle ? !

1|0
    0|0
    • Sende mi yanlış anladın? Yapma allah aşkına Fenerliler gibi davranma sende.Gülücük koyuyorum dua edin diyorum yanlış anlıyorsun.Yuh yani...Fotoğrafları komik geldi salak gibi bakmışlar çok sevdim ne var yani salak dememde anlamıyorum.

• Eski yorumlarına bakıyorum da zaferi çok istemişsin ama şimdi ne oldu sende o çakma taraftarla gibi çeyrek finale çıksak giren çıkan belli olmazdı diyenlerden misin

• Ne alaka. ?

Şampiyonlar liginde en çok gideceğimiz yer çeyrek final ve bu oyunla bizden bir bk olmazdı çeyrek finalden ötürü çıkamazdık keşke eğlenseydikte Türkiyeye önem verseydik

• Salak derken şirin olduklarını mı belirtmek istedin yoksa yanlışlıklamı yaptın bir galatasaraylıdan beklenen bir hareket :DD

1|0
    0|0
    • Kesinlikle şirinlikten dolayı fotoğrafları çok komik geldi salak dedim bende:)

• anladım zaten herkes düz mantık :D

• Kendi takımının oyuncularına bi' insan neden salak der ki =/

Yanlış link sanırım ?

0|1
    1|0
    • Ben böyle seviyorum..insan sevdiğine salak diyebilir bence fotoğraflar komik geldi.

• inşallah turla dönerler

1|0
    0|0
  • galatasaray iyi giderken aslanlar kaplanlar kötü gidince salaklar

0|1
    1|2
    • ben diyordum iyi güncüler diye :)

• Altına yazdığım iyi dileğimi dualarınızı eksik etmeyin diye yazıyorum oyuncularını kötülüyorsunuz diyorum sonuna gülücük koydum onu da mı anlamadın? Fenerli beyni işte.Ben böyle seviyorum.

• aynen katılıyorum yine tribünlerdeki koltukları kırarlar :)

• bence geçeriz turu :)

1|1
    0|1
  • yanlış link galiba bacısı ? :)

0|0
    1|0
  • çok tipsiz çıkmışlar lan bu nası resim böyle çekenin elinin ayarına ben

0|0
    1|0
  • umutbulut sana da çakıp gelecek cimbom :D

0|1
    1|0
  • bunlar salaksa seni düşünemiyorum

0|1
    1|0
  • kendi futbolcularınıza iyi haharet ediyorsunuz kötü gidince hiç arkasında durmayın sonra taraftarız diyin :))

0|0
    1|3
    • Sen keriz misin ya?İnsan sevdiğine salak diyemez mi? Ben oyuncularıma sevgiyi geç aşığım bile sevgimden salak dedim komik komik fotoğraflar çekmişler.

• abla valla senden herşeyi beklerim :)

• aynen iyi gün taraftarı bunlar. bak gör ligin sonuna doğru şampiyonluk şansı iyice bitsin stada taraftar gelmeyecek

• burda karabüğü yenemeyen takım. Chelsea yencek gs yi :)

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• salaklar mı dünya tersine mi dönüyor bir galatasaraylı oyuncularına salak dedi :)

0|2
    1|0
    • Onlar gönlümün salağı merak etme,insan sevdiğine salak diyebilir gerçek hayatta nasıl diyorsak.

• ben demiyorum ama

• tanıyoruz :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...