Çocukları çok seviyorum, çok çocuk yapmak :D

Ben evlendigim zaman 13-14 tane çocugumun olmasını istiyorum.2 çocugumun olup onlara ev araba bırakmak degilde.Hepsinin çalışıp çabalayıp kendi evlerini arabalarını kendilerinin kazanmalarını,hayatın her yerinde onların yanında olmayacagımı ve kimsenin onlara yardım etmeyecegini anlatmak için kısacası hayatın gerçeklerini görmeleri için birbirlerine yardım etmeleri için.Sizce fikir saçmamı.Bide böyle birşey olurmu.En fazla kaç tane çocuk dogurabilir bir kadın.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• o cocuklar buyuyene kadar ne yapacaksın ?

0|0
    0|0
    • Çalışacagım.Annemin 13 kardeşi var

• ticari başarı calısmak kadar insanın şansının ya da yanında olması demektir senin annen ve babandan belki de çok daha fazla çalışmış daha iyi fırsatlarda eline gecmıs olup da bunu kullanamayıp hala kirada oturanlar bile vardır .

• Yani oda var

Kızlar Ne Diyor 5

• bir kadın 14 çocuk falan doğuramaz arkadaş bünyesi dayanmaz rahim sarkıklığı olur başka çocuk doğuramaz zayıf düşer kasları sarkar çatlakları çok büyür. ayrıca 14 çocuk+anne baba= 16 kişilik bir aile. bunu bir apartman dairesinde falan değilde baya büyük dubleks bir evde geçindirmen ve maaşının 15.000 TL'den az olmaması lazım. Yoksa sonuçları pek iyi olmayabilir üstelik hepsine de bakamazsınız + dadı veya herhangi bakıcak bir - iki kişi lazım. ne diyom ben of dfgh

0|0
    0|0
  • abartma her şeyin adabı var bilinçsiz davrnma.

0|0
    0|0
    • Neden bilinçsiz olsun ? Bi zaraı yoksa bir sorun olmaz

• Hamile bırak bırak, sokağa at oldu hıammına, sizin gibileri avukat olunca süründüreceğim.

0|1
    0|3
    • Çocukları seviyorum.Birşey olmaz

• manyakmısın ?

0|0
    0|0
  • 2 tane yap düzgün yetiştir kardeşim ne yiyecek bu çoçuklar doğudaki gibi olmasın biri sümüğünü yer biri parasızlıktan okula gidemez

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• bir kadın 13 14 tane doğursa bile nasıl bakacak o kadar çocuğa ? fikrini beğenmedim açıkcası bana saçma geldi gerçi yapamazsında zaten 2 çocuk yaptımı acaba üçü yapayımmı diye tereddüt edersin kaldıki 13 çocuk :)

0|0
    0|0
    • Annemin 13 kardeşi var.

• Annemin zamanıyla ne alakası var.Köyde büyümüş hepsi

• ne ben anlatabilirim ne sen anlarsın en iyisi sen 15 çocuk yap.

• 20 tane falan yapabilirsin heralde tahminimce ve dusuncene bayildim tebrik ediyorum.

0|0
    0|0
  • Ordu mu kurcan reiz

0|0
    0|0
  • doyurabilecek misin peki 13 14 çocuğun hem karnını hem ruhunu ?

0|0
    0|0
    • Neden doyuramıyım hepsine öyle özel özel bakmıcaz kendi işlerini kendileri yapar 7 yaşına gelince

• bir nevi istismar edeceksin çocukları.

her şeyin bir zamanı var . günü gelecek kendi parasını kazanacak kendi ayakları üzerinde durmak zorunda kalacak .

ama bu 7 yaş değil 17 yaş bile değil ...

çocuklar çocukluğunu yaşamalı . yaşıtlarıyla arkadaşlarıyla oynamalı.

sokak köşelerinde sanayi dükkanlarında çırak olarak çalıştırılıp çocukluğu elinden alınmamalı .

hayatı öğrenmesini istiyorsan onun yaşına uygun basit sorumluluklar verebilirsin ama onun çocukluğunu elinden alamazsın ..

• adam resmen doğurtup doğurtup sokağa atmak istiyorum diyo :)

0|0
    0|0
  • 10 tane yap basket takımı kurarsın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...