Sevgilim özgürlüğünün kısıtlanmasını istemediğini söyledi

Arkadaş konuyu özetlicem cevap verirseniz çok mutlu olurum iki aydır biriyle konuşuyodum dün sevgili olmaya karar verdik ama konuştuğumuzda òzgürlüğümün kısıtlanmasını istemiyorum dedi özgürlükten kastın ne dedim sigara içmeme arada alkol kullanmama karışma dedi ben dün o sigara içerken sigarasını elinden aldım içme diye sanırım bu yüzden kızdî bana bu arada sevgilim 19 ben 18 yaşındayım bir ara konuştuğumuzda ikimizde çok genciz aşkımızı sevgimizi yaşayalım dedi bu ne demek sizce ve çoğu zaman mesajlarıma geç cevap veriyo onu elde tutmak için ne yapıyim lütfen yardım ben her dakika onunla konuşmak istiyorum ama o bazen gec cevap veriyo

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bi sigara kaç para senin haberin var mıüstünde söndürmediğine dua et :d

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kacan kovalanir taktigini kullanicaksin.Eger kovalamiyorsa onun icin pek degerli degilsindir bence.

1|1
    0|0
    • Değerli olmak icin ne yapmam lazım

• Tabiki hicbirsey yapmicaksin dogal olucaksin sen bir kizsin unutma elbet pesinden gelicektir.

• Teşekkürler

• üstünlük kurmak istiyor. ya sev ya terk et

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• Hayır zaten daha yeni başladık çıkmaya

• ucunda pek hayır görünmüyor. çok çıkma bence ama sen bilirsin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Baştan ilgisizse çok üzülerek söylemek istiyorum ki çok sürmez o ilişki. Aynı şey başıma geldi 40gün sürdü.

0|0
    0|0
    • Daha yeni başladık belki ama çekindiğinden ilgisiz davranıyo olabilirmi

• Onu da tavırlarından sen sezinleyeceksin. Genel olarak çekingen bir insansa ilişkiye karşı temkinli yaklaşıyor olabilir. Ama sen yine de çok üstüne düşme. Durumu lehine çevirmek için dozunda ilgi göstermen lazım.

Yükleniyor...