Arkadaşımın sevgilisinin davranışlarını biraz garip

Onlar çıkmadan önce çocuk bana baya yakın davranmıştı birçok kişi çıkarsınız gibisinden yorumlar yapıyordu geçen gün kordonda kaldırımda oturuyoruz bunun fuları bende kalmıştı onu verdim aldı kokladı falan böyle baya ve kızın yanında bana senin parfümün kokuyor deyip biraz daha kokladı şüpheye düşürüyor kimi zaman beni buna benzer yaptıklarıyla sizce ne olabilir

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Seni cinsel olarak arzuladığını, seninle ilişki yaşamak istediğinin alenen sinyalini vermiş. Halihazırda bir ilişki varken ve senin bunu bildiğini bile bile sulanması birnevi partner olma çağrısıdır. Ciddi düşünmüyor ama ekde etmek istiyor seni de. Bunu arkadaşının yanındayken yapması kaçamak niyetine kullanmak nabzını yoklamak oluyor birnevi. Bu heriften arkadaş olmaz. Öyle bir niyeti de yok belli ki. Niyeti ilişki sürerken seni de tavlamak. Nabzını yoklayıp sinyal vermeye devam edecektir muhtemelen.

Bir de erkeklere "oyun bilmez" kadınlara "uyanık" derler. Aslında durumların farkındasınızda farkında olasınız gelmiyor gibi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sevgilisi napıyo

1|0
    0|0
    • O an telefonla oynuyodu fark etmedi ama arada dalgayla ciddiyet arası kızıyor çocuğa zaten çocuk da bir gömüyor bir övüyor beni anlamadım

• öncesinde biz çıkacak gibiydik o yüzden garip geliyor biz önceden arkadaş değildik direk flört ettik ve sonrasında bir şekilde arkadaş olduk

• demekki arkadaş kalcak bundan sonra senle. çıkcak gibiyken çıkmamak için başka birini bulmuş sen anla diye. yani çıktığı kişiyi sevmiyo ondan ona öyle davranıyo: kanımca tabi

• Bnde aynisini hoslandigim kiza yapmistim ve hoslandigimida sonrasinda solemistim ((: sanirim cevap net. Sevgilisinin olmasi sneden hoslanmasina engel değil.

0|0
    0|0
    • o zaman neden onunla birlikte ?

• Bunun inan bir cok sebebi olabilir. Belki ciktigi kizla artik mutlu değildir ve seninle olan gunlerini ozluodur. Veya gozleri seni ariodur vs...

• sprite acımasız gerçekler

0|0
    0|0
  • çocuk dönüm noktasında kalmış sana göz koymuş :D

0|0
    0|0
    • ee önceden de öyleydi sözde ama gitti onunla çıktı?

• tm işte seni elde edemeyeceğım diye sanmış gitmiş onunla çıkmış veya seni eksaşkı olarak kullanmak istiyor .d

• peeh teşekkür ederim

• Bence hala çok güzel kokuyor

0|0
    0|0
  • vaaayy... yazıyo yani sanaa. parfümün iyiymiş demek

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seninle sevişmek istiyor,hatta ikinizi de arzuluyor,aklı fikri sekste bu kadar basit

0|0
    0|0
Yükleniyor...