Doğum günü sizin için ne anlam taşıyorr ?

Doğum gününüzü kutlar mısınız ? Yoksa siz de hatırlansın yeter kutlanmasından hoşlanmayanlardan mısınız ?Ben yakınlarım tarafından kesin hatırlansın unutulmasın ama öyle kutlamalara gerek duymayan birisiyim.. Siz doğum gününüzü kutlayacak olsanız nasıl bir pasta yaptırırdınız ? linkleri bekliyorum..

Ben bu yıl kutlamayı düşünüyorum yakın çevremle ve böyle olcak link :) çok şeker yaa insan kesmeye kıyamazz <3

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Aile içinde kutluyoruz. İnan tek amacımız pasta yemek yeni bir yaşa girmiş olmam kimsenin umrunda değil :D Hatta babam bir kere şöyle demişti pasta yemek isteyen kardeşime " kes ye ablanın pastasından bir şey olmaz " :D:D:D

0|0
    0|0
    • hahaha çok güldüm :D biz de böyleyiz kesin evde pasta kesilir yenir amac sadece pastaaa :D

• Aynen :/// :D ben triplere girmiştim bu mu baba senin bana verdiğin değer diye hahaah

Erkekler Ne Diyor 6

• vay pasta cidden güzelmiş ablam :D ben doğum günü kutlamayı hiç sevmem ne bileyim saçma geliyor, bir mangal partisi yapsak kutlayacağımız kişilerle daha iyi olur yaş pasta süslemeler falan yerine :D

1|0
    0|0
    • çok güzel dimi pastaaa :) dur bakalm ablam belki yaparız şöyle kalabalık bir mangal keyfii :) doğum günü kutlamalarını ben de sevmiyorum ama bu yıl böyle toplanıp bir pasta kesme tarzında bişi düşünüyorum pastam bu olcaksa tabii yoksa kesmem cıxx :)

• link altı beyaz bunun ama beşiktAŞK yazdırırsınız olur biter :D

• uuwwwwwwwww buna da bayıldımmmm :)))

• hiçbir anlam ifade etmiyor yaşlanıyoruz işte

0|0
    0|0
  • ben pek kutlamam arkadaşlar birşeyler hazırlar genelde

0|0
    0|0
  • bence boş iş hiçbir önemi yok

0|0
    0|0
  • Hatırlanabilir

Ama öyle uyduruk sevinç gösterilerine gerek yok :D

0|0
    0|0
  • Bedava pasta :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende yakınlarım tarafından kesin hatırlarsın unutulmasın istiyorum. Ama öyle büyük kutlamalara gerek yok. En basiti bir pasta yeter :)

0|0
    0|0
  • Kutlarım, kutlanmasını severim.

Her yıl doğum günümü arkadaşlarımla kutlarım.

0|0
    0|0
  • Kutlamam, kutlanmasını ve hatırlanmasını sevmem.

0|0
    0|0
  • hatırlanmak herkesin hoşuna gider

0|0
    0|0
  • doğum gunu kutlaması nedir hiç bilmem 18 senedir aiilem kutlamıyor bazen hatırlamıyor hatırlasa bile sadece dogum gunun kutlu olsun bile demiyorlar bende alıstım bazen kendim bile hatırlamıyorum ne yalan soylıyım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...