Bu kızları anlamak zor :/

Kız milletini anlamak zordur.Bir gün öyle derler bir gün böyle şöyle bir başımdan geçen olayı anlatıyım.

Ben bugüne kadar sevgilim olsa dahi namusum degil diye el sürmedim dogru düzgün sarılmadım yani birşeyler yapmadım.Fakat ilişkilerimin hiç biri uzun sürmedi en fazla 2 hafta.İşte ben böyle hareketler davranışlar sergilerken benim arkadaşlarımın hepsi kızlarla bir çok şeyler yaptılar.İşte kızlarla içki içti kızlarla ilişkiye girdi öpüştü bunun gibi şeyler bizim arkadaşlardan bir tek ben ve bir arkadaşım hiç bir kızla dogru düzgün birşeyler yapmadık ve istemedik.Ama hepsinin bir nedeni vardı.Fakat günümüze bakıyorum da.İşte kızların agzından erkek dedigin terbiyeli uslu düzgün efendi olsun gibi bir cok laflar duyuyorum fakat öyle erkeklerle hiç dogru düzgün sevgili olan,olsa bile dayanan göremiyorum en fazla 1-2 hafta sonra ayrılıyorlar.Hep serseri hep kaçık hep çapkın kişilerle sevgili oluyorlar.Eminim şimdi kızların çogu helal olsun senin gibi namusu düşünen erkek kaldımı gibi laflar yazar ama nerde genede namussuz her önüne gelen kızla yatan erkege bakarlar.Başlıktata bahsettigim gibi bu kız milletini anlamak zor.Anlayana helal olsun...

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• kızlardanda var böyleleri ama erkeklerdede var inan onu seven kızla değil daha çok fiziği güzel olan kkız peşindeler tek taraflı değiliz

0|0
    0|0
    • Ben bunu bilir bunu derim her erkek ilkten gerçekten sever kızlar onu takmaz umursamaz sevmeyene gider ondan sonra işte erkekler benimde yazdıgım gibi akıllanmaya başlar hiç takmazlar o zaman siz kızlar yalvarmaya başlarsınız

• bilmem herkes kendince haklı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• "Biz elini tutmaya kiyamiyoruz,asagi mahallede agzina veriyolar"diye bir caps vardi,birden o aklima geldi :D

0|0
    0|0
    • Aynen :D biz elini tutmaya utanırken millet kucagına oturtuyor kızı kızda mutlu oluyor

• 0|0
    0|0
Yükleniyor...